BMW ili AUDI

BMW ili AUDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma kupi sebi Forda, vjerno auto, kupiš ga i nikad više ne prodaš!:cool::cool: oba auta su dobra, švabe... sve ti je jasno:cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Realno nema nijedan veliki plus ili minus za bilo kojeg od ova dva,zato fino sjedneš i u jednog i u drugog i provozaš,vidiš koji ti bolje leži i kupiš.Ne možemo ti mi odlučiti koje ćeš auto,svako vuče na svoju stranu a na kraju ćeš ti to auto voziti.Sretno ;)
 
Član
nisam vozio nijednog od ovih, al evo navescu jedan primjer... vozio sam Q7 3.0TDI quattro, auto je brod nema dalje stvarno vrh, i vozio sam takodje bmw x5 2003. godina 3.0d 184 ps... em je stariji, em je slabiji motor, ali je meni bolje legao, neznam nekako audi jednostavno nije auto za mene... mislim kad bih imao pare uzeo bi def. bmw... tako da ti je to sve stvar ukusa, provozaj oba, vidi sta ti bolje lezi i to ces i kupit...
pozdrav
 
Član
upravo, moras probat da vidis sta ti bolje lezi.... mada bi ja uvijek prije uzeo quattro nedo zadnju vucu
 
Slicna su auta nema sta, ja bih gledao oba, ali sa sto vise opreme, sto bolje ocuvan, sto manje kilometara itd. Kad izleti neki dobar za dobru cijenu uzmes taj i to je to.
 
Član
Ma brate nesto dobri su oba ali ovaj audi je prikladniji za nase podnevlje, gdje je cesta mokra 250 dana u godini, mada bmw ljepsi, ali audi daleko bolji i cijenjeniji u post prodaji, motori bez rijeci, mada meni opet 3.0D pojm dizela, sta da ti kazem.Uzmi audi automatik i neces morat puno da razmisljas kad vozis, opet ako si strastveni zaljubljenik auta i gdje ces biti u stanju da platis skuplj odrzavanje i troskove, imas zivaca da razmisljas da li je prebrzo za ovu krivinu, da li da pustim ili da stisnem gas.... volis da ga pritisnes (Ali samo kad je suho) onda BMW.
Jednostavno ocijeni sta si ti, ako si poslovan covjek koji stalno putuje i nema toliko vremena da posveti autu, kupi Audi.
Ako si sportski tip, nemas puno obaveza pa na put ne moras krenuti sve dok ti se ne krece, a uz to volis bolji osjecaj u voznji, bolje performanse donekle, kupi BMW, cak se moze ljepse i "Napucati".
Za mene glas Audiu ipak i ako ga ne volim bas.
 
Član
Pročitaj potpis, uopće ne trebam pisati zašto, ak te baš zanima nešto konkretno javi se preko PM.
 
adel_tuzla je napisao(la):
MTR je napisao(la):
adel_tuzla je napisao(la):
s52M je napisao(la):
opet isto! PITAJ CURE KOJE JE NAJBOLJE AUTO!!!!!;) BMW NO.1

:lol::lol: steta ima zenu i 2 djece,,,naveo sam da nije auto za mene

Ako je tako onda je vec penzioner , nek kupi sebi E-klasu :D

to sam mu i ja govorio da uzme E320 CDI...al nece nije jos dovoljno star za takvo nesto:D
Trebe se pale na Mercedese nenormalano, ovo vam govorim iz iskustva.:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top