bmw E39 vs volvo S60 vs vectra GTS

bmw E39 vs volvo S60 vs vectra GTS

BHT Ovisnik
ja znaci ne kupujem auto da da imam strasno auto i to je to kao sto je veeelika vecina u nas ovamo po Mostaru i okolini,znam ih desetine,svatko kupi strasnog bmw-a ili nesto slicno,tjedno naspe 10km goriva da moze proci gradom da ga se vidi,kada dođe registracija jos 3mj. stoji na parkingu,kada se pokvari dize se novi kredit i sl.
ne,ja zelim auto koje cu moci odrzavati,koje ce me sluziti,znaci prvo,normalno da ono mora biti fino,da ne mora gledao bih nesto drugo,ima i drugih jako dobrih auta,ali koji su jednostavno odvratni,a drugo,ali najbitnije da ga mogu odrzavati,znaci auto odrzavam redovno,sto god treba mjenjam uvijek,na volvu servis radim uvijek prije vremena,ako nesto ocujem popravim i sl.,ja mogu za ove novce naci i kakvog bmw-a 535i V8,tocnije i dobivao sam za volva,al koji ce mi klinac ako ga ja nemogu odrzavati kako se auto treba odrzavati
znaci auto mi mora biti prostrano,ja nisam velik covjek,ali volim prostranost jer cesto negdje idem,svaki vikend sam negdje,godisnje par puta odem i na malo dalji put kada se skupi vise novca,normalno,zbog toga sam volva izbacio jer je stvarno pretijesan nazad,da se ja vozim sam uvijek u autu to bi bilo uredu,ali nisam i to mi je bitno,zatim bitno mi je i da nije poslab jer sam cesto i na autoputu po RH,jer logicno je da slabiji motor je vise opterecen i vise trosi i sl. u takvoj voznji,a ne treba mi ni prebijesno
@george ako ima nekih drugih modela u ovom cijenovnom rangu i odrzavanu reci
auto znaci u BiH necu kupovati,nego samo izvana jer idem na povlasticu,bmw-a bih rado,ali ako se osjeti razlika u odrzavanju onda bih vectru jer mi se i to auto jako sviđa pa me zanimaju misljenja,bmw nije iskljucen,idalje me zanima sto znate o njemu,sto se tice unutrasnjosti vectre izgledom i nije nesto,ali to na mene ne utjece toliko,al sad ako vec skripi i to...to mi je malo cudno na takvom autu
 
Član
vectra jeste jeftinija za odrzavanje ili su tu negdje ona i bmw taj ali opet sigurno su tu negdje sa odrzavanjem ali bmw je za jednu vise klasu od nje sto se tice udobosti, zavrsnih materijala, izdrzljivosti i prelaznosti, izolacije od buke, lima itd pa ti vidi sta ti vise odgovara jer je ipak vectra mlada par godina. Jbga uzmi ono sto ti se vise svidja da se nebi na kraju pokajao, ono sto ti je u srcu :lol:
 
Član
Ne, nikakva rasprava ili slično, ali moram Georgea prozvat i reći mu da se ponovo vrati u vectru gts, sjedne prvo malo, dobro razgleda... pa se onda i ponovo provoza u istoj... ako ponovo bude ovo što je gore napisao, onda nađi neku drugu pa uradi isti postupak i vidjet ćeš da nije onako kako si rekao ;)

Cole svakako provozaj svako od auta koja su ti u užem izboru, vidi šta ti najbolje odgovara, nigdje ti se zasad ne žuri ;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ne,ja zelim auto koje cu moci odrzavati,koje ce me sluziti,znaci prvo,normalno da ono mora biti fino,da ne mora gledao bih nesto drugo,ima i drugih jako dobrih auta,ali koji su jednostavno odvratni,a drugo,ali najbitnije da ga mogu odrzavati,znaci auto odrzavam redovno,sto god treba mjenjam uvijek,na volvu servis radim uvijek prije vremena,ako nesto ocujem popravim i sl.

uzmi "simply clever", il ti ga skodu, jedino ovaj drugi dio sto si naveo, jesu malo su poruzne... mora biti bas oprema, rs i ti i fazoni da moze proci :D
 
Legend
Ide fino ta vectra bez obzira na tezinu, vozio sam se kod jarana, unutra sve utegnuto ne skripi nista, po meni najbolji izbor od ova 3 auta;)
 
BHT Ovisnik
mene skoda najvise vuce zbog vec pocetne cijene i sto sigurno ne bih ulagao u nju za neke branike,felge ovo ono,jos cemo vidjeti,moram nafatati nekoga jos da je provozam,otici cu i do OPELa da vidim imaju li ijednu na prodaju da vidim sta i kako:icon_smile:
a skodu ne bih nikako,jer su pretvrde za obicnu limuzinu,kao i golf,jedino sto su malo ljepse,nju ne bih,uzeo bih neko auto vece klase tipa bmw,volvo ili jedino mi vectra odgovara za manju malo klasu jer ima skoro sve ono sto zelim,sada sam imao belaja s volvom pa ga stari nece htjeti odkupiti od mene udarenog:D
 
Član
Je li to jos nisi napravio volva nisam ga vidio danas na biscu. Na tvom mjestu parkirana neka napucana trica :lol:
A sto se tice teme kupi bmw kupi trebe po gradu mani se zavrsne obrade materijala i skripanja u tablama :lol::lol: ;)
 
BHT Ovisnik
sad bude strasna bijela jetta tamo umjesto volva:D sad sam taman od majstora dosao,fali mi jos dijelova,radi se u utorak:icon_biggrin: a ono je od kolege GTI,za gti-a ide ko nevrijeme,nemoze joj niti jedna klasicna 8v nista,na ovoj nista nije rađeno,ali leti:cool:

ma ne treba meni bmw da kupim trebe,vjeruj kad vracam curu kuci il sl. zaobilazim i aveniju i rondo jer mi se gadi proci,svi samo bleje,auto uzimam zbog sebe:icon_biggrin: sto se ti ce skripe nesto neznam,mozda je ta izdrndana,al neznam ni na starijim modelima da sam cuo da skripce,sto astre sto vectre,dok je svaki benzinac vecinom utegnutiji zbog rada motora i sl.,skriptanje jedino cujem na ponekim starijim VW i sto cujem i u fabiama i sl.
 
Član
Pa kad vec sve znas sta ti treba i sta netreba i sta je bolje a sta losije... Koji k... Onda maltretiras kolege na forumu???
Sta ti je god ko napisao o pojedinim modelima ti si to negirao i dao svoju verziju... Sta ti treba covjece:icon_question:
 
BHT Ovisnik
sta sam ja negirao ?
mene zanimaju podatci o autima sto netko zna,nisam ja rekao ni da skripe,niti ne,kazem neznam,mozda je pohabana,ostalo ne negiram nista,ja sam rekao sta mi treba,sveo sam izbor i trazim da se pise sto tko zna,fino sam sve napisao,u cemu je problem ?
 
Član
CoL3 je napisao(la):
sta sam ja negirao ?
mene zanimaju podatci o autima sto netko zna,nisam ja rekao ni da skripe,niti ne,kazem neznam,mozda je pohabana,ostalo ne negiram nista,ja sam rekao sta mi treba,sveo sam izbor i trazim da se pise sto tko zna,fino sam sve napisao,u cemu je problem ?

Nema problema nego mi nije jasno kad vec sve znas a to si dokazao prelistaj malo svoje postove... Zasto onda idalje drzis ovu temu otvorenom? Ja sam ti naveo primjer vectre od susjeda sa full opremom i 60 milja na satu koja unutra skripi toliko da susjed sam psuje svoje auto i zasta je pare dao. Al djaba ti opet imas odgovor pa zato pitam kakavu pomoc trazis covjece
 
Član
Ma kralju nema ti to nikakve veze, u dosta auta skripi unutra. Prijatelj ima passata 2004 ili 2005 godina ne znam tocno pa skripi unutra a auto nije makadama vidilo centimetra. I ko ce ti garantovat da nece skripat aj ti znaj ;)
A vidim da si napisato da je full pa prepostavljam da ima i kozu koja takodjer daje ruzne zvukuve kad se dodiriva sa zadnjim vratima
 
Član
necu ti govoriti sta da kupis, posto nisam imao direktnog dodira sa svim nabrojanim autima. Al jaran vozi Vektru 1.8 gts, 2004 g. Spominjao sam je bas na tvojoj temi, oko poreza i carine. Auto kupljeno u njemackoj prije nepunu godinu dana, sa 180000 na satu. Bez servisne knjizice, al u dobrom stanju. Na autu nista ne kucka, skripi itd. Unutrasnjost kao nova. One alu imitacije u unutrasnjosti bez znakova koristenja, dok je kod drugog jarana u tojoti auris vec oguljeno na dosta mjesta, iako je tojota prva ruka sa nekih 60000 km na satu. Sto se tice odrzavanja, on je odrzava kod lokalnih mehanicara, nikakvi ovlasteni servisi itd. nije imao nikakvih problema. radio je mali servis i ne sjecam se tacno cijene al znam da nije nikakva pljacka. Sjecam se da je zamjenske prednje diskove platio nesto vise od 100 km. potrosnja je po sarajevu oko 10litara, al on dosta agresivno vozi. ugradio je sekvent kod darkoma u lukavici i sad je miran. eto ako se jos necega sjeti, javim se...
 
BHT Ovisnik
ponovo sam procitao svoje postove,ja samo idem u krajnost pitanja,sto netko odgovori pitam jos dalje u vezi tog pitanja i postavim opet pitanje,nista nisam negirao ili rekao nije tako,odgovorio sam na tvoj odgovor jer mi je cudno da skripi,al nisam ni rekao ne,to nije tako
sto se tice odgovora na RS ov savjet oko hrđe nisam reko ne hrđaju jer i ona kaze nije naletio nit na jednu vectru da je zahrđala dok ove ranije modele koji se proizvode i kasnije jeste,nista nisam nikome rekao nije tako il sl.

@adnan
hvala na odgovoru,to mi isto dosta govori jer plin planiram ugraditi,to i niej strasna potrosnja za toliko auto i taj motor,izgleda mi po tome prilicno jeftino i odrzavanje
 
Top