Blokirani ulaz i izlaz iz Tuzle

Blokirani ulaz i izlaz iz Tuzle

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi su kreteni... imaju alternativni putevi... ako ne mogu ostavi auto i to je to... a ne ko kreteni se ponasati... juce sam vidio X nervoznih vozaca... a sta ces.. laganini... tako je kako je :D
 
Član
sinoc sam povezla (ustvari on je sam sjeo) jednog policajca do mejdana, on bi tu saobracaj prebacivao itd. sto se covjek naprica kakvih budala sve ima. za ne povjerovati!
 
Član
Nezadovoljni radnici Fabrike obuće 'Aida' blokirali Tuzlu

Zbog protesta radnika Fabrike obuće «Aida» od jučer je blokirana Tuzla, te se za sada koriste alternativni pravci.
Radnici su blokirali glavnu raskrsnicu u tuzlanskom naselju Irac preko puta Fabrike obuće Aida i kod Bosanskog kulturnog centra Tuzla. Propuštaju se samo vozila hitne medicinske pomoći i ostala interventna vozila.

Blokada traje od jučer nakon što radnici nisu bili zadovoljni rezultatima sastanka sa premijerom i resornim ministrom. Stav Sindikata ove fabrike je da će blokada potrajati sve do ispunjenja zahtjeva.

Radnici ove tvornice zahtijevaju da se svi radnici uposle. Isplata 300 KM jednokratne pomoći, te osiguranje mjesečne pomoći u iznosu od 200 KM do osiguranja poslova za Fabriku obuće ''Aida'' Tuzla, zahtjevi su radnika.

U slučaju da se navedeno ne može osigurati zahtijeva se uplata obaveza za penzijsko-invalidsko i zdravstveno osiguranje, te radnicima isplati otpremnina.

(FENA)

Tuzla sinoć

26051ua.jpg


1dzl1e.jpg


(tuzlarije.net)
 
Legend
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
***** ja njih...jos se nisu sklonili...sinoc sranje oko puta, nisam ni otiso u Lukavac...joj idiota od ljudi...
sad nesto izlaze...a u zimu kad su mogli radit, nisu htjeli! Sto onda nisu izasli u januaru na ceste ovako?

Nisam nikad mislio da cu ovo nekom reci ovako otvoreno na forumu al faya ti si stvarno jedan idiot...

Jesi fakat, daboga nam se ti nazivio pa da dozivis jedan dan istu ovu srecu i bogatstvo da spavas na sred ceste cijelu noc. cccc stvarno si me sada iznenadio.

Pricas nevjerovatne gluposti oni nikad nisu mogli raditi jer im njihovi jebeni direktori koju su sve pokrali u talu sa istom jebenom vladom nisu vise u Aidi, nego negdje gustaju zajedno sa ministrima.

Tacno si opicen :icon_confused:
 
Član
VR6 12V je napisao(la):
Slobodan je put preko ilincice al gore krenete kod hotela tuzle pa se spustite u par selo i eto ga... cisto ako ko bude gdje isao...

ja ,,samo sto je gore veca guzva nego bilo gdje..
ja juce iso..svo sam auto izje...
 
Član
pajooo je napisao(la):
VR6 12V je napisao(la):
Slobodan je put preko ilincice al gore krenete kod hotela tuzle pa se spustite u par selo i eto ga... cisto ako ko bude gdje isao...

ja ,,samo sto je gore veca guzva nego bilo gdje..
ja juce iso..svo sam auto izje...

menjic i ja smo krenuli tuda sinoc, kad se poce cijela kolona vracati vrteci se po onim uskim da ih nazoven cestama. pa me raspali i mi preko kalesije.
 
jeste da je najdalje, ali ako morate preko zivinica ili tamo negdje ici, najbolje je preko simin hana da idete..dobar je put i nema guzve i zastoja
 
Član
menjic i ja smo krenuli tuda sinoc, kad se poce cijela kolona vracati vrteci se po onim uskim da ih nazoven cestama. pa me raspali i mi preko kalesije.
[/quote]

da..tamo i jeste bolje..prosli puta kada je bio taj zastoj..ja sam iso..al sinoc..haj reko nece bit..oooj..pa maknes se za 1 mjesto i cekas 10 min,,
il zapnes..pa ni nazad ni naprjed
 
Evo nova vijest sa tuzlarija:

Saobraćnice su deblokirane

Nakog 24 satne blokade saobraćaja, južna i sjeverna saobraćajnica na zapadnom izlazu iz grada su deblokirane. Radnici Aide postigli su sa Ministarstvom industrije, energetike i rudarstva dogovor. Prema još nepotvrđenim informacijama Vlada TK je ispunila zahtjeve radnika.(S.M.)

nadajmo se da jesu, ali daj boze..
 
Član
Ja evo sad prosao kod BKC-a i nema ih....ja ih podrzavam 100% i nadam se da su postigli sto su htjeli...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top