Blokirani ulaz i izlaz iz Tuzle

Blokirani ulaz i izlaz iz Tuzle

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rece neko da je i ilincica blokirana....solina pa u lipnicu nije lose...ili pak dubrave pa preko piste u zivinice pa onda u lukavac...samo tice znaju kakva je situacija na sickom..bolje ti to ostavi za neki drugi put;)
 
Član
eeh valja preko bijeljine jos malo ccc... hvala vam, javim se iz lukavca.. za koji mjesec :lol:
 
Legend
Sicki Vam je zatvoren, otac moj radi na carini dole, pa kada je krenuo culi smo se, znaci blokirana je i petlja. Cak imate i na tuzlarijama. U lukavac moze se preko crnog blata, ljepunice, sicki desno ako je slobodan i lukavac, mada sumnjam da je slobodna ta ruta..Moze se na banovice, vjenac, jezer, lukavac :cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
Gogo ako imas skuter/motor, mozes proci kud hoces :)

hahaha.. ma inline skates xD

Posted by nodiash - Danas 05:16 PM
Ma ne mrdat nidje...rcat posalji nam razglednicu kad stignes

haj valjda ce se do veceras malo razbistriti situacija i bar neki put prema doboju biti prolazniji.. inace sjed djesi.. :lol:

a ps: sreca da danas nije 20 i dado na modracu.. ma ja bi pjeske do gore :lol:
 
Član
bilo je sve blokirano... moja ruta od brcanske je bila... prvo sam kreno prema crveni sedam pa sam pored poste doso do magistrale kod hotela tuzle... pa sam magistralom do kipova, pa od kipova na skver, pa kroz 6. bosansku pa, kroz slatinu... pa kod mejdana lijevo prema kipovima... pa onda skreno desno kod gvozdenog mosta.. pa kroz mejdan mosnik crvene njive... preko kalebica na vrh krojcice pa se lagano spustio dole svojoj kuci... naravno samo da napomenem da sam se kreto puzevom brzinom uz konstantna cekanja :D:D:D:D

i da... bila su 3 udesa... i malo malo pa neko auto prodje sa odvaljenim lijevim retrovizorom:lol:
 
Član
Podrzavam strajk u potpunosti al ko sto kazu tesko da ce ko sta uspijet sem ako ne krenu direkt na zgrade vlasti . . .
 
Legend
Evo promet preko ilincice pusten, i za Lukavac se moze, jer Ervix je dosao preko petlje kaze da pustaju, pa ko mora neka izvoli.
 
daki je napisao(la):
Evo promet preko ilincice pusten, i za Lukavac se moze, jer Ervix je dosao preko petlje kaze da pustaju, pa ko mora neka izvoli.

Auuuu jakog strajka u pm,eto sto ne volim neorganizovan narod,pa daj ako strajkate onda budite ustrajani,a ne jedno pricaju drugo rade.Sranje ba,u svakom strajku treba jedan jak govornik,inace dzabe sve,prije ili kasnije jednom ce dosaditi,pa ce se jos jedan ponukan tim prvim povuci i na kraju raspade se strajk,ko da nisu nista uradili.

I da,podrzvam ljude,iako u nedjelju moram na ispit,neka,nek se bore,nek ne dopustaju da ih supci vise ugnjetavaju.:icon_mad:
 
Član
daki je napisao(la):
"oni misle da cemo mi otici odavde i lako odustati od nasih ciljeva, ovdje smo do srijede, nigdje neidemo istrajacemo, a onda idemo u Sarajevo"

U Sarajevo ce dzaba doci. Eno primjer poljoprivrednika, spavali su pred zgradom Parlamenta godinu dana pa su dobili mudo Marjanovo.
 
Član
ljudi, sutra oko 6 moram iz Banovica u Tz pa iz tz za Beograd..., znaci moram ici na dubrave, kalesija, pa simin han, do tz? jel ima jos koja varijanta:icon_biggrin:

ljudi samo naprijed, blokirajte sve moguce ceste i ustanove, ne znaju oni kako je kad nemas hljeba da kupis svom dijetu,,,, kako smo jadna drzava:icon_sad:
 
Član
kako procitha na drugom portalu blokada je jos uvijek tu
boss probaj preko krojcice ili ilincice doci,dakle na dubravama tamo skrenes lijevo kod crkve i eto te u tz brzo
 

LSD

Član
Faya_M5 je napisao(la):
bravof je napisao(la):
koliko smo mi glup narod...sta je tom narodu kreiv vozac neki koji je kreno u Tz ili zeli otic negdje....ovakve gluposti blokiranja ulica stvarno nikako ne razumijem


pa neka idu vladu blokirat ili sta ti ja znam..:icon_mad:

jest vala...koda one na vlasti zaboli ***** sto su ceste blokirane...za njega ce se uvijek nac put ka izlazu

potpis!da li treba kakav guzonja proc drotovi bi rastjerali i ovo!a ovako bloli ih kur.. a sta da neko vozi zenu u porodiliste,sta da neko mora u bolnicu hito,kolika je kolona bila tesko da bi od Siporeksa do Irca mogo doc za 10 min a gdje je ostatak Tuzle
i ja ih podrzavam al neka idu pred zgradu vlade i nju blokiraju dokle god im se ne ispune zahtjevi!blokada 00-24
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top