Blokirani ulaz i izlaz iz Tuzle

Blokirani ulaz i izlaz iz Tuzle

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma treba u vladu u parlament u nesto vec...
zasmili da neko ide na dzenazu/sahranu svom ocu sinu kcerci i ne moze da prodje,pa covjek da poludi...

podrzavam ih i zao mi je sto je moralo do ovoga doci,ali ovako tesko da ce nesto postici

taksisti su kod nas isto tako strajkali,ljudi nisu blokirali ceste a mogli su sve ceste u drzavi zablokirati koliko ih ima.
naravno niko nista tim nije postigao
 
Član
ja ih podrzavam totalno koliko su ti jadni ljudi puta protestvovali
i niko ih nije ozbiljno svato
 
Član
Žalosno je ovo vidjeti... Fax mi je odmah u blizini, i kad se okupe oko BKC-a, stvarno je zalosno pogledati... ali sta ce, bore se za svoja prava, bez obzira koliko to mene nerviralo, sacekam, pa kad se rascisti odem kuci ;)
 
Legend
Evo informacija iz prve ruke.

Kazu, niko im se iz vlade TK nije obratio, niti hoce da razgovara sa njim.
Radnici Aide porucuju:

"oni misle da cemo mi otici odavde i lako odustati od nasih ciljeva, ovdje smo do srijede, nigdje neidemo istrajacemo, a onda idemo u Sarajevo"

;););););)
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Samo da istraju....
 
Član
Slobodan je put preko ilincice al gore krenete kod hotela tuzle pa se spustite u par selo i eto ga... cisto ako ko bude gdje isao...
 
Član
Znam da je ovo patnja za vozace al ljudi nemaju drugog izbora...kaku vladu ba...nema od toga nista...najucinkovitije je kad napravis saobracajni kolaps...niko nefunkcionise a nije privatni posjed tako da te niko ne moze otjerati odatle a oni mogu sjedit danima...neko ce morat reagovat...nije im prvi put da ovo rade a uslovi im nikad nisu bili gori...iskreno se nadam da ce istrajat...
 
Legend
nodiash je napisao(la):
Znam da je ovo patnja za vozace al ljudi nemaju drugog izbora...kaku vladu ba...nema od toga nista...najucinkovitije je kad napravis saobracajni kolaps...niko nefunkcionise a nije privatni posjed tako da te niko ne moze otjerati odatle a oni mogu sjedit danima...neko ce morat reagovat...nije im prvi put da ovo rade a uslovi im nikad nisu bili gori...iskreno se nadam da ce istrajat...

:cool: takodje..

Evo primjera radi ja radim gdje je farbika obuce, i mene djeli 50 metara od kuce da dodjem u stan za 5 minuta, medjutim ja sad kad podjem kuci moram voziti za Zivinice, pa za Dubrave i Kalesiju pa Simin Han pa u Tuzlu, i opet im nezamjerim sekunde, samo neka stoje tamo.
 
Član
daki je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Znam da je ovo patnja za vozace al ljudi nemaju drugog izbora...kaku vladu ba...nema od toga nista...najucinkovitije je kad napravis saobracajni kolaps...niko nefunkcionise a nije privatni posjed tako da te niko ne moze otjerati odatle a oni mogu sjedit danima...neko ce morat reagovat...nije im prvi put da ovo rade a uslovi im nikad nisu bili gori...iskreno se nadam da ce istrajat...

:cool: takodje..

Evo primjera radi ja radim gdje je farbika obuce, i mene djeli 50 metara od kuce da dodjem u stan za 5 minuta, medjutim ja sad kad podjem kuci moram voziti za Zivinice, pa za Dubrave i Kalesiju pa Simin Han pa u Tuzlu, i opet im nezamjerim sekunde, samo neka stoje tamo.


eee to, to je ono kljucno, i ja maloprije Tulji govorim, dzaba im ovo sve ako odustanu, isto kao da su protestovali, po ko zna koji put, ispred vlade, i da se nista nije uradilo.

Inace, i ja ih 100 posto podrzavam.
 
Član
RCat je napisao(la):
kojim putem se moze ici do lukavca?

Ako je Mirko u pravu, tj. ako se ocistila guzva na krojcici, popnes se na ilincicu, predjes na krojcicu, spustis u par selo i eto te u zivinicama, odatle ides na sicki i u lukavac (s tim da ne znam kakva je situacija na sickom, jesu i njega skroz blokirali ili ne, nisam dole bio). Ima i malo duza varijanta, preko soline u lipnicu, pa opet na sicki....

A ako je sicki blokiran, onda ides preko kiseljaka oko modraca, najduzi put, ali sigurno slobodan....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top