Blokirani ulaz i izlaz iz Tuzle

Blokirani ulaz i izlaz iz Tuzle

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bogami ja sinoc oko 2 kad sam naletio sa oko 100+ kmh i izbacio sva 4 u suprotnom pravcu i blico im uljudno su se maknuli da prodjem ito i kod autobuske i kod same aide znaci u 2 navrata... i nakon tog gesta ih podrzavam... stvarno je bilo hitno jbg nestalo nam mezeta na pijanci :)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
pa zar nisi mogo obichi i nekako doci do lukavca a ne jebavati sve redom :)

pa i to ide meni na stetu...jer ne pisam ja benzin inace...

cuj to,
pa ide bolan svima na stetu,zamisli kako je ljudima koji rade u tuzli ili koji rade izvan tuzle,zamisli koliko je njima stetilo,koliko je sttetilo drugim firmama velikim kojim je cesta osnovni prihod zarade,
eto 26 sati su ljudi protestvovali i ti si najmanje od toga imao stete i odma jebes mater ljudima,nemoj tako nije to ok.
siguran sam da bi te pustili,da si otiso i i odnio 2 kile krompiruse i pito ljude fino kulturno da te puste da odes na koncert u lukavac
 
Član
daki je napisao(la):
@Dino
Obracas se meni ko da ih ja saljem u Sarajevo :lol:

Nisam tebi nego kazem kako jeste. Eno prosle godine pred zgradom vlade su ljudi kampovali 10tak dana i ne znam jesu li ista uspjeli da postignu tim.
 
Član
damire dragi. postojao je put i do lukavca. kako sam ja uspjela nocu otici do puracica.
to sto druge stvari ovdje jos su problem kod tebe sad ovi aidini krivi. hajde malo bog te ubio spusti se na zemlju! da mi je neki konzert toliko vrijedan, evo ja kazem da je jucer dado bio na modracu pa ja bi pjehe do njeg otisla hahaha.. hallo.. da sutra posta ide u strajk i tvoj otac na cestu bil isto ovako pricao? nekad oca mi posmislim da tebi nisu svi na broju.
 
Ej ljudi..ko ovdje koga laze...fabrika obuce Aida nije poslovala s dobitkom jos od prije rata..vidite da potencijalni investitori odustaju od ponuda..da je bilo kakve vajde od te obuce davno bi to proferceralo..ista sad treba..skakat po glavama neduznim gradjanima koji takodjer pokusavaju posteno zaraditi za svoj zivot...brate dragi gone se oni koji su krivi za to..radnicima isplatit sto je njihovo, priznat staz i dovidjenja...naravno da ne zaboravim..ono nepropustanje hitne iz tesnja sinoc je za svaku osudu..nek prica ko sta oce...
 
Legend
Evo jedna vijest, ljudi su opet na cesti, upravo izlaze iz dvorista u Aidi, nisam siguran iduli na raskrsnice opet ili pred zgradu kantona.. :icon_rolleyes:

Fakat misle ozbiljno, jedina razlika, sto su sada dosli u puno vecem broju, dva autobusa su ih dovukla, cak su dosli i iz lukavca i jos nekih mijesta, mislim da su i iz onog postrojenja u Srebreniku, odnosno Tinji dosli ...
 
Legend
5z2tg4.jpg


25f7dye.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top