BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

evo uspjelo, i dobijem ovo:
DSL Status: SHOWTIME.L0 ADSL2+
Upstream Speed: 726 kbps (Interleave)
Downstream Speed: 7367 kbps (Interleave)

al mi je brzina vazda oko 3,5-3,6. jel ja mogu promijenit ovo Interleave u Fast (kako vidim kod nekih da pise) ili trebam njima nest pisat?
 
Član
Ljudi :) Navaljivao sam i uspio :)

Poslao im jedan mail, sutradan jos jedan i nakon dva dana odgovore mi na ovaj drugi mail kao da su sredili neke stvari da provjerim, ja na test kad ono isto kao prije i odgovorim im s rezultatom te ponovno malo napadan text skuckam, dva dana kasnije stiže novi odgovor kako je sve sređeno i da testiram, ja testiram kad ono :




FAKAT SREĐENO :cool::cool::cool::cool::cool::cool:


Bude mi često i veća brzina al ne pretjerano, uglavnom trenutno sam prezadovoljan ;)

Nadajmo se novom povećanju brzine akoBogda :cool: hahah
 
Član
Ja se sve nadam da ce sami oni ubrzati, al izgleda nista od toga...

1767572203.png
 
Član
bolje da nisu mjenjali brzine... otkako su promjenili, cim zazvoni kucni telefon pukne konekcija:icon_mad:
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Ljudi :) Navaljivao sam i uspio :)

Poslao im jedan mail, sutradan jos jedan i nakon dva dana odgovore mi na ovaj drugi mail kao da su sredili neke stvari da provjerim, ja na test kad ono isto kao prije i odgovorim im s rezultatom te ponovno malo napadan text skuckam, dva dana kasnije stiže novi odgovor kako je sve sređeno i da testiram, ja testiram kad ono :




FAKAT SREĐENO :cool::cool::cool::cool::cool::cool:


Bude mi često i veća brzina al ne pretjerano, uglavnom trenutno sam prezadovoljan ;)

Nadajmo se novom povećanju brzine akoBogda :cool: hahah

sta si napisao u mailu... ja do sazvao i 2X slao mail i oni nista jer sam bio kulturan... :icon_smile: :D
 
Član
Meni i dalje puca konekcija kad upalim torent, poslao im 2 maila kao nesto su sredili i dslam uradili, samo suplju prosipaju :icon_mad:
 
Član
Evo kako je izgledao posljednji mail koji sam dobio od BHTelecoma odnosno mail nakon kojeg je sve profunkcionisalo super :)

d61d5c3db261a9c5d32e3d254544086f.jpg
 
Član
ja jucer napokon dobio adsl nakon 2 mjesec i kusur čekanja, jedan mjesec đabe čekao zbog telekomovih "stručnih" tehničara, ali eto sada radi fercera super, netflat2 je i brzina je čak i veća od 2 mbps trenutno sam zadovoljan, nek vako i ostane ;)
 
Top