BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

Član
Preko stele mi namjestitli moja TV i nakon 2 dana zamolio momka da ponovo dode da bilo sta uradi da vrati , internet kao OK bio sa brzinom, ali programi totalna blokada , nisu spremni ni grama za vece stvari
 
Član
@ammel. Nemaš šta sumnjat, napisao sam kako da vidite kakav vam je kvalitet parice. Provjeri ili zaljepi ovdje.
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
@ammel. Nemaš šta sumnjat, napisao sam kako da vidite kakav vam je kvalitet parice. Provjeri ili zaljepi ovdje.
ma upoređivao sam one brojeve prije i poslije, nešto su promijenili.
vjerovatno su povećali tamam toliko da imam tačno 2Mbps.
 
Početnik
Povecali mi vise nego duplo,doduse jesam poslao 3-4 fina mejla i nist.Onda posaljem zadnji koji i nije bas fin i nakon pola sata odg,izvinjavamo se brzina je povecana,provjerite.Kad Bgm povecano i vise nego za duplo :D
 
Član
Meni je doslo da placem...aj nek neko pokusa oboriti ovaj moj rekord :icon_cry:

1955161258.png
 
Član
buraz ti definitivno imas problem s linijom kuci, vidio sam i onda kad sam bio kod tebe da imas enormno malu brzinu, ali ovo je sad preslo svaku granicu, dno dna definitivno. Mislim da bi trebao prijaviti kvar, traziti da dodju izmjeriti liniju, pitat cemo starog sutra kad dodjes ovdje sta ti je cinit. Za pare koje dajes imas pravo na brzinu kao i svi ostali u toj cijeni, u suprotnom tvoj prikljucak se smatra neispravnim
 
Član
I u mene isti belaj kao kod Struje. Uvijek je bilo da mi momentalno otvori stranicu, sada čekam i čekam, pa mi puca konekcija svako malo...
 
Top