BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

ibizasa je napisao(la):
Evo kako je izgledao posljednji mail koji sam dobio od BHTelecoma odnosno mail nakon kojeg je sve profunkcionisalo super :)

d61d5c3db261a9c5d32e3d254544086f.jpg

i meni indenticno odgovorili kad su mi drugu poruku slali jer mi se brzina nije promjenila i nakon sto sam im slao prvi email.. a i sad je isto. :icon_mad: sutra valja zvat sluzbu..
 
Član
1772064859.png


Uzivaj te na Telecomu, inace samo da znate razlog pojeftinjenja ADSL - TELEMACH sa novom ponudom :)
 
Član
evo i kod nas je mtel najavio od 1.3. 2012 sve brzine dizu u prosjeku za oko 50 % sta ti je konkurencija
 
Član
crozy je napisao(la):
1772064859.png


Uzivaj te na Telecomu, inace samo da znate razlog pojeftinjenja ADSL - TELEMACH sa novom ponudom :)


Te bajke pricaj nekom drugom
ev ti najjaci paket telemach-a nisu debil u stanju da pruze 4 mb upload vec mjesec dana...

2M9DK.jpg
 
Član
ibizasa je napisao(la):
crozy je napisao(la):
1772064859.png


Uzivaj te na Telecomu, inace samo da znate razlog pojeftinjenja ADSL - TELEMACH sa novom ponudom :)

kakva je cijena tog paketa ? :icon_biggrin:

Evo je u firmi :), evo cjenovnika kompletnog. Bar koliko ja znam da je najjeftiniji internet u citavoj BIH

http://telemach.ba/112/Paketi+i+cijene.shtml/nav_start=0

Trenutno imamo na podrucju Sarajeva, Mostara, Konjica, Breze i Ilijasa. Za koji mjesec smo u Zenici i Visokom ...

GaRGa je napisao(la):
crozy je napisao(la):
1772064859.png


Uzivaj te na Telecomu, inace samo da znate razlog pojeftinjenja ADSL - TELEMACH sa novom ponudom :)


Te bajke pricaj nekom drugom
ev ti najjaci paket telemach-a nisu debil u stanju da pruze 4 mb upload vec mjesec dana...

2M9DK.jpg

Grga Vrlo dobor sam upoznat sa tvojim internet klub ... Zvat cu te danas oko pola 3 kad zavrsim nesto pa onda postavi sliku :)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
od juce nema konekcije nikako by the way

To znam i nema niko ni HS ni Bh telecom ni LOL , puko je dovodni link ( optika presjecena ) sto ide prema sarajevu. Treba da se zavare vlakna danas do nekih 12 sati.
 
Član
hahaha, kada je bh telecom u pitanju znaci 8 godina koristim adsl i nikada brate, bukvalno NIKADA znači nikada nikada nikada nikada nikada i nikada nije bilo problema s konekcijom !!!

mojne pljakšu bacat, što se stabilnosti tiče nema im ravnih niti će biti :icon_biggrin:
 
Član
ibizasa je napisao(la):
hahaha, kada je bh telecom u pitanju znaci 8 godina koristim adsl i nikada brate, bukvalno NIKADA znači nikada nikada nikada nikada nikada i nikada nije bilo problema s konekcijom !!!

mojne pljakšu bacat, što se stabilnosti tiče nema im ravnih niti će biti :icon_biggrin:

To svako moze govoriti u svoje ime, ja sam imao 4 godine ADSl i nisam imao problma i nakon 4 godine su poceli. Dolazili, nisu znali otkloniti kvar vec mi ponudili rijsenje da mi samnje paket da bi sve bilo uredu. Svakome zavisi od lokacije gdje zivi. Odnosno koliko je udaljen od centrale. Trenutno rade back up linkovi i samo odredjenim korisnicima radi isto kao i kod nas. Ali to nije dovoljno za sviju ...

Usput evo da nebude suplja kosto ti kazes ...

c8811b7866dac34a5cb28ebba8f21e08.jpg
 
Član
Ali pazi brate, to se desilo eto jednom u ne znam koliko vremena iako se meni nikada nije desilo nista a na telemachu svaki dan pa bar na pola sata neko sranje se dešava :lol:
A i na HS-u :icon_biggrin:

Jednostavno, neuporediva je pouzdanost BHTelecoma i bilo kojeg konkurenta al' teska situacija tjera raju na jeftinije izbore.

Ja ponekad imam kvizove online na faxu ili kada ganjam neki posao freelance-om i nezamislivo mi je da trebam razmisljati hocel' se desit neko sranje :D
 
Član
Pa opet kazem to sve zavisi gdje zivis, radim u telemach-u vec dvije godine na odrzavanju mreze. Znam tacno kakvi su problem i kome. Ima podrucja gdje nikad nisam poslao ekipu na reklmaciju niti su imali problema, na nekim podrucima idu svaki dan.

Negdje se uradi kako treba negdje ne. Tacno je da je ADSL stabilniji trenutno od kablovske iz razloga sto imaju bolju infrastrukutru. Telemach je kupio 2 kablovske koje su imali mrezu kakvu su imali. Trenutno se radi sanacije tih podrucja, negdje se moraju kablovi mjenjati koji su od prije rata pa se treba cekati dozvola za kopanje, radi toga ide brzinom kojom ide. Kod BHT je drugacije oni su od pocetka radili kao jaka firma i radili kako treba. Novu mrezu koju radi Telemach je sve po ps-u i nema problema.
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Ali pazi brate, to se desilo eto jednom u ne znam koliko vremena iako se meni nikada nije desilo nista a na telemachu svaki dan pa bar na pola sata neko sranje se dešava :lol:
A i na HS-u :icon_biggrin:

Jednostavno, neuporediva je pouzdanost BHTelecoma i bilo kojeg konkurenta al' teska situacija tjera raju na jeftinije izbore.

Ja ponekad imam kvizove online na faxu ili kada ganjam neki posao freelance-om i nezamislivo mi je da trebam razmisljati hocel' se desit neko sranje :D

kako se to meni bgt ne desava?? tacno je da s vremena na vrijeme bude nekih problema, ali uopste nije tako cesto. iako ne zivim u centru grada, ne mogu se pozaliti.

a tebi bh telecom debelo naplati tih pola sata vise stabilnosti mjesecno :icon_biggrin:
 
Top