BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

Član
Hidraulic uradim sve kako si napisao al opet ne mogu da udjem u postavke modema, znam kad sam tek prikljucio net da sam ulazio u postavke al sad nece nikako:icon_mad:
 
To je zato sto su oni promijenili password, ili je sada : "vr10vr10tajn1pa55" , a ako nije, onda ti jedino pomaze istekavanje tel. kabla iz modema, i hard reset istog na dugme koje drzic cackalicom 15tak sekundi, tada ce ti biti admin admin, ali morat ces ponovo sve postavke nastimati ;)
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Jel ti otvori prozor za autentifikaciju, gdje trebaš ukucati id i pw:icon_question:

Ma nece nista da otvori kad upisem onaj broj, a probvao sam i ona ipconfig/ release i renew ni to ne pomaze :icon_mad:
 
Ako ti je ukljucen proxy neces moci uci, a vidi kada ukucas ipconfig /all , koji ti je default gateway, te ukucaj to u browser. Ako ne prolazi password, onda ce ti pomoci ono moje sto sam napisao u prethodnom postu.
 
Član
http://imageshack.us/photo/my-images/845/32870754.jpg/ ovdje se vidi sta pise

technoGeek je napisao(la):
Ako ti je ukljucen proxy neces moci uci, a vidi kada ukucas ipconfig /all , koji ti je default gateway, te ukucaj to u browser. Ako ne prolazi password, onda ce ti pomoci ono moje sto sam napisao u prethodnom postu.

nema nista za default gateway
 
Član
Drug, ovako probaj

Uđeš tamo u mrežne konekcije, desni klik na local area connection pa properties
Imaš internet protokol (TCP/IP)
klikni na njega da bude označen, pa properties na njega. Otvori ti novi prozor u kojem
kvakicu sa obtain ip address automatically prebacis na use the folowing ip adress pa onda ukucaj ovo:

IP adress: 192.168.1.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Default gateway: 192.168.1.1

pokušaj ovako ;)
 
Eto hidraulic ti je napisao, probaj uci s tom adresom ;), ako ne mogne, i ako si samo na adslu, skini uputstvo s njihove stranice, i hard resetuj modem, najbezbolnije.
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Drug, ovako probaj

Uđeš tamo u mrežne konekcije, desni klik na local area connection pa properties
Imaš internet protokol (TCP/IP)
klikni na njega da bude označen, pa properties na njega. Otvori ti novi prozor u kojem
kvakicu sa obtain ip address automatically prebacis na use the folowing ip adress pa onda ukucaj ovo:

IP adress: 192.168.1.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Default gateway: 192.168.1.1

pokušaj ovako ;)

Hvala puno, radi :cool:

Eh sad kako promjeniti da ono pise fast umjesto interleave
 
Top