BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

Početnik
mara- je napisao(la):
Koliko sam shvatio kucas www, ova adresa se kuca bez toga.

Ne nekucam www samo brojeve i izbaci mi kao greska i onda mi izbaci kao www i na to kliknem pa mi ovo gore izbaci.U principu i nemogu uci kad su samo brojevi pise da je greska
 
Član
Probaj promjeniti browser. Ako ne bude moglo imaš upustvo par strani ranije kako da uđeš u postavke modema.
 
Član
Huu atenuation mi je po ovome dobar, cca 12 down i 8 up, al mi je SNR downstream takodjer samo 12-13 db....
 
Član
evo print screen kako izgleda kod mene.
koristim paket 2048/256 kbps. Brzinu koju ostvarujem downloadovanjem direktno sa njihovog servera je jedva 1.66 Mbps, a da ne spominjem druge servere, što nije ni blizu deklarisanih 2 Mbps. Da li je uzrok na ovoj slici ispod :)??
Slao sam mail, ko fol nešto popravili ali opet isto.
 
Slaba je fajda ako su vec stare parice, najbolje prolaze oni kojima su u skorijoj proslosti provlacili kablove, tj. neka nova naselja ili generalno kome su mijenjali iste.

Naravno moze se sve napraviti, samo je pitanje do njih, koliko su spremni raditi i uloziti ;)
 
Član
ode i HS na vece brzine

http://hs-hkb.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=177%3Aod-01marta-do-100-brzi-internet-po-istim-cijenama&catid=38&Itemid=100

:cool:
 
Član
Ako slučajno ima kornisnika HS Kablovskog interneta nek jave koliko su zadovoljni ili pak nezadovoljni stabilnošću konekcije, pingom i downloadom ? :D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Ako slučajno ima kornisnika HS Kablovskog interneta nek jave koliko su zadovoljni ili pak nezadovoljni stabilnošću konekcije, pingom i downloadom ? :D

i mene isto interesuje posto bi sebi prikljucio maxuz ovi debili me iz telecoma nerviraju malo je reci
 
Član
NeverMind je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
Ako slučajno ima kornisnika HS Kablovskog interneta nek jave koliko su zadovoljni ili pak nezadovoljni stabilnošću konekcije, pingom i downloadom ? :D

i mene isto interesuje posto bi sebi prikljucio maxuz ovi debili me iz telecoma nerviraju malo je reci

Meni je sad sa BHTelecomom nakon malo prepucavanja mailom sve super, i brzina i ping a stabilnost je oduvijek neprikosnovena ali ipak za manje para bih mogao dobiti dvostruko vecu brzinu nego trenutnu pa me zanima kakvo je sada stanje sa HS-om. Stabilnost, brzina up/down u odnosu na deklarisanu, ping itd ?

Raspitat ću se i po komšiluku da vidim kakvo je sada stanje pa ako šta korisno saznam javim ovdje obavezno :)

Raspitivao bih se i o Telemachu al' se oni 'šire i šire' svaki put kada pitam dal' je dostupan na aneksu tako da još nisu 'razbacali' vodove na 'mom' području :D
 
Član
Ja sam od pocetka na HS, i problema ima samo ako im grom udari u centralu :D konekcija ne pamtim kad je pukla

u zadnjih 7 dana malko je usporio internet, prebacaju raju na nove servere i tako
inace, ocjena 9/10 ;)
 
Član
nenad je napisao(la):
Od dana (sata) kad su mi povecali brzinu, konstantno mi puca veza, iritira me nevjerovatno. 3 x dolazili delegati iz telecoma i nista nisu napravili, 2 dana radilo kako treba i opet po starom. Zvao sam ih par puta u ovoj sedmici, prijavio kvar/smetnje, rekli doci da zamjene modem, i od tada ni traga ni glasa :icon_mad:

I meni isto otkad su povecali stalno puca konekcija kad se upali torent, dok prije nikad se nije znalo desiti da nema konekcije.Samo sranje napravili povecavanjem brzina :icon_mad:
 
Član
nenad je napisao(la):
Prijatelj je presao na manji/sporiji paket i sve radi kao i prije, nema mi druge i ja se vracam na 2 :icon_mad:
i meni je tako stalno pucala konekcija, dolazio onaj lik, kaže ne valja ti kabal gazi se po njemu (mada sumnjam u to).
kad sam prešao na manji paket opet mi je pucala konekcija i bila je slaba brzina. slao sam i mail i odmah su mi odg. i izvršili korekcije sa brzinom, sada mi ne puca konekcija.
prema meni su ispali korektni.
 
Top