BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

BHTelecom - povećanje brzine ADSL-a

Član
Evo samo da javim svima da mi je do prije 5 minuta bila brzina kao i prije nove godine. Pozivom na 1422 brzina se u roku od tih 5 min povećala :)

Dakle kome još nije došlo do povećanja brzine neta nek obavezno nazove, besplatno je i veoma efikasno :)

Stara tema je zakljucana pa sam morao novu pokrenuti :)

:)
 
Član
Morat cu zvati onda, ne da mi nije ubrzala, nego mi je konekcija sporija nego prije.

50 do 100 kb/s ide download, a trebao bi ici preko 400 kb/s :icon_eek:
 
Član
meni se povecala prije jedno 10 dana i brzina mi ide do 500 kb/s rijetko inace oko 430kb/s, ja zadovoljan
 
Član
zna li iko da li to povecanje brzine vazi i za korisnike moja TV :icon_question: :icon_smile:
 
Član
Nazovi brate obavezno :)

Meni evo sad u nekih 10ak minuta koristenja ove brze konekcije primjetno veci ping nazalost, dal se i ostalima desilo da je ping duplo skocio?

Eo rezultata :




Prije toga je većinom bilo 1,74 Mb/s (41 ms ping) i 0,20 upload
 
izvini ibizasa koi ti je paket od ADSL-a jel onaj od 20km ili ....
inace koristim Zonu pa se planiram prebaciti na moja tv net paket pa zbog toga pitam
 
Član
Ja sad zvao, kaze mi zena da ce do kraja mjeseca, odnosno sutra povecati brzinu svima...
Danas mi jaran kaze da se njemu povecala brzina na mojaTV, pa eto i ta informacija, posto je neko pitao ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
izvini ibizasa koi ti je paket od ADSL-a jel onaj od 20km ili ....
inace koristim Zonu pa se planiram prebaciti na moja tv net paket pa zbog toga pitam

25 km + 4 KM poreza = 29 KM

Do nove godine se radilo o netFlat 2 paketu sada je on postao netFlat 4 paket po istoj cijeni.

Prije nove godine :
netFlat 2
do 2048/256 kbps
2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
neograničeno korištenje na fer osnovi*
G hosting

Sada (po istoj cijeni) :
netFlat 4
do 4096/384 kbps
2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
neograničeno korištenje na fer osnovi*
G hosting


Ovo na fer osnovi mislim da predstavlja 60% maximalnog downloada pri upotrebi ukupnih resursa, dakle da recimo 20 od mogućih 30 dana u mjesecu vršiš neprekidan download :) Nisam siguran da je baš 60% al ne vjerujem da je pretjerano više te ne vjerujem da ćeš to uspjeti prekoračiti :)
 
Član
meni je ovaj paket, a na downloadu mi pise 1,28Mbps ?? jel se treba povecati ili je ok :icon_confused: :icon_question:

netFlat 2
do 2048/256 kbps
2 e-mail adrese kapaciteta 200 MB
neograničeno korištenje na fer osnovi*
G hosting
 
Član
Eto ja ti kazem da su njemu povecali, kako nemam pojma, mozda mogu kome hoce da povecaju i na mojojTV :icon_rolleyes:
 
Top