ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

Probavao, nece, najradje bih igo primo jer mi je kod starog ta i odgovara mi


prvo za iGO moras znat rezoluciju svog ekrana
pa onda se malo edukovat kao da je sam sebi nasteujes imas na torrentu mape zadnji kvartal 2013 godine
onda imas dosta novih camera ubacenih i svega ostalog
daj mi ime svog telefona pa da ti ja nadjem iGO My Way ;)
 
gdje taj link :p
vidim da je tema jos aktuelna ima li ko da koristi koju navi za lg g2 il na galaxy s4 ??? kakvu koristite ???
 
Član
na marketplace-u? ili negdje drugo da skinem?
kod mene je 7,5 windows. onih nekih sto sam nasao besplatnih na marketplace, losi su skroz
here drive aplikacija na marketu, dobra je meni, sluzi uglavnom, mana joj je sto imas samo regionalnu licencu dok globalnu moras platit 19€.
regionalna se odnosio na bih, crna gora, hrvatska , srbija , slovenija i makedonija.
globalna je citava evropa
 
here drive aplikacija na marketu, dobra je meni, sluzi uglavnom, mana joj je sto imas samo regionalnu licencu dok globalnu moras platit 19€.
regionalna se odnosio na bih, crna gora, hrvatska , srbija , slovenija i makedonija.
globalna je citava evropa
nema te. izgleda da je samo za 8.0, evo nabacao sam jos nekih. pa cu probati jbg. mislio sam da moze i na windowsu sta mimo ovog marketa...
 
Član
nema te. izgleda da je samo za 8.0, evo nabacao sam jos nekih. pa cu probati jbg. mislio sam da moze i na windowsu sta mimo ovog marketa...

može i mimo marketa ali treba dobro znanje jer moraš preko nekog programa ući u sistem , i ja evo tek mjesec dana imam windows phone pa nisam mu još razradio rad sistema, a i inače to je windows koji se još razrađuje, nema ni na marketu puno aplikacija kao na androidu, tako da trebat ce par mjeseci dok to oživi malo.
naći će se neko ko će napravit i IGO aplikaciju za taj sistem, onda ja i ti nastupamo :D
 
BHT Ovisnik
Imam problem na tabletu kad instaliravam neznam zasto,ima GPS, na dosta mobitela sam normalno instalirao... Znaci ovo je kada instaliram i pokrenem trazi
11964950211630276102.png

77500983818791825853.png
 
Top