ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

Član
imas gore komentar od col3 odakle se skida besplatno i kako....ne plaćati 30-40$
Drugo je to što mi pronađemo način za besplatno. Kako si napisao ispada da je besplatna navigacija. Moraću i ja probati, na Nokiji sam bio zadovoljan sa Garminom. Trenutno sam stavio iGo, ali pošto vidim da ovo hvalite, moram probati.
 
Član
nemozes direktno na mob skinut skines na pc i samo kopiras na mobitel negdje i pokrenes instalaciju na mobitelu i gotovo....posle samo na wlan skines sebi mape koje hoces i gotovo....radi bez wirelesa posle sve tiptop....

skoya..imal link za copilot??

Evo ga:
http://www32.zippyshare.com/v/41960741/file.html
Mislim da je patchirana,ali ako ne bude skini Lucky patcher na mob.Pokreni ga neka očita sve aplikacije.Kad nađe Copliot,pritisni na njegovu ikonu i pokreni.Nek ti bude uključen Wi-fi.Kad se pokrene,registruj se svakako,skini mape i to je to.Malo kasnije pregledaj opcije,i vidjećeš extra je
 
nasao sam prije nego sto ti posla skinuo instalirao ....dobra je ...vidjecemo narednih dana kako ce se pokazat -
 
Legend
da ne otvaram novu temu bez veze
instaliram navigon , otvorim aplikaciju i onda bi app trebala da sama skine karte i ostalo bla bla , i onda pukne :

" U tijeku je uspostavljanje veze " pa " doslo je do pogreske , provjerite svoju mreznu ili internet mrezu "

i tako milion puta zaredom , izludi me , zna li neko u cemu je caka ??
da napomenem , internet preko wifi-a imam full , odicno bez ikakvih zastoja radi , cak sam probao ukljuciti i GPS ali nista
 
Ne znam drug ja nisam imao taj problem kada sam skidao sve ok izabrao mapu koju hocu i skidanje pocelo HOHOHO....odakle si skinuo sebi navigon ??
 
Član
da ne otvaram novu temu bez veze
instaliram navigon , otvorim aplikaciju i onda bi app trebala da sama skine karte i ostalo bla bla , i onda pukne :

" U tijeku je uspostavljanje veze " pa " doslo je do pogreske , provjerite svoju mreznu ili internet mrezu "

i tako milion puta zaredom , izludi me , zna li neko u cemu je caka ??
da napomenem , internet preko wifi-a imam full , odicno bez ikakvih zastoja radi , cak sam probao ukljuciti i GPS ali nista

ja mislim da to ima veze s onim uređaj botovan - rotovan i tako to, ovih dana razrađujem sta moze da zeza jer i ja isti taj problem imam .
 
Član
Igo mora ici brze na i9000, kod mene radi dobro Quartal 4 je karta , al jesam cynogem 4.3 intalirao ne znam dal je to sta pomoglo

a navigon, mozes li file karte naci pa pokusati rucno ubaciti da ne skida sam ??ili pokusaj sa novim V5.1.0
 
Legend
Igo mora ici brze na i9000, kod mene radi dobro Quartal 4 je karta , al jesam cynogem 4.3 intalirao ne znam dal je to sta pomoglo

a navigon, mozes li file karte naci pa pokusati rucno ubaciti da ne skida sam ??ili pokusaj sa novim V5.1.0

odmah dok pokrenem aplikaciju on sam skida putem intetneta ,.... koliko sam skuzio ne mogu sam ubaciti :(
naci cu tu verziju pa da probam bas ...
 
Top