ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

Mozda ti je do gps signala da kasni na mob.kod mene nije kasniko ni na 130+ kmh brzinama uvijek na vrijeme govori sve..kako skretanje tako i znakove i radar upozori stacionarni koji ima na prije 400-500m
 
da dignem malo temu, korisnici android uređaja, probajte novu navigaciju HERE DRIVE, navigacija je od nokije, imate je na trg.play, skinete aplikaciju, downloadujete mape koje hocete i gas, sve jednostavno i besplatno.
Još da spomenem da mi je lakša i bolja od iGO i od navigon-a
Ide danas na testiranje :)
 
Član
IGO Israel, extra stvar. testirao sam ga u vise navrata, zemalja i telefona. nema greske, neovisno o brzini.
 
Član
IGO Israel, extra stvar. testirao sam ga u vise navrata, zemalja i telefona. nema greske, neovisno o brzini.

Hajde da vas prvo sve pozdravim, posto nisam usao ovde bas dugo vremena :turbo:
Zerane, sta si uradio sa mapama, koje IGo mape koristis, kadasnje?. Ja sam imao ovu Izrael verziju al su mape mnogo siromasne, A uz telefon (Sony Xperia Z2) sam fabricki dobio NAVIGON , i kada sam downloadovao mape, ima sve moguce ulice, cak i po nekim selima i manjim gradovima. Al kad mi je prvi put zatrebala , vec je bilo proslo mesec dana jer je valjda bila neka "trial verzija" i onda sam se o jadu zabavio noci u 2 sata, i zalutao u neka sela, bilo mi doslo da ga pojedem :rage: .
 
Član
Ako su mape na igo siromasne onda stvarno ne znam koje nisu...igo je za navigon izmislio svjet i u mapama i u samom interfejsu
 
Član
Hajde da vas prvo sve pozdravim, posto nisam usao ovde bas dugo vremena :turbo:
Zerane, sta si uradio sa mapama, koje IGo mape koristis, kadasnje?. Ja sam imao ovu Izrael verziju al su mape mnogo siromasne, A uz telefon (Sony Xperia Z2) sam fabricki dobio NAVIGON , i kada sam downloadovao mape, ima sve moguce ulice, cak i po nekim selima i manjim gradovima. Al kad mi je prvi put zatrebala , vec je bilo proslo mesec dana jer je valjda bila neka "trial verzija" i onda sam se o jadu zabavio noci u 2 sata, i zalutao u neka sela, bilo mi doslo da ga pojedem :rage: .

Skinuo sam neki torrent sa citavom evropom. Bukvalno ima svaka selundra tipa "Pizdici 84a" ;)

Sad koji je tacno torrent, ne znam.. potrazicu pa vam javim
 
Član
iGO Primo Android za Wayteq 995 Max
mozda netkom zatreba , radi na tom uredjaju a i na ostalim androidima ,treba isprobati !!
https://www.file-upload.net/download-13669331/iGO_9.6.29.403969_Hr_ANSI_Android.zip.html


City Navigator Europe NT 2020.10 (za nüvi 1xxx i starije + und Outdoor/Sport Uredjaje)
FID 8041
https://mega.nz/#F!2hAlDAqC!fQ5PLHcWbCg1i2klc0lDAA

iGO Africa Android
https://www.file-upload.net/download-13670016/iGO_Africa.zip.html

Nebi bilo od viska da admini ili moderatori naprave podforum za -"PNA-PDA Navigacije" , da bude sve na jednom mijestu !?
 
Poslednja izmena:
JA sam testirao i Navigator, i IGO i jos par njih, najbolje su ili google maps, ili maps.me app. Najdetaljnije mape.
 
Član
Ima danas x navigacija kao i korisnika tih navigacija svaka ima svoje prednosti i mane , kao i navi uredjaji , pna, pda , mobiteli i ugradjeni u autu , svatko nadje onu koja njemu odgovara .
 
Top