ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

ANDROID NAVIGACIJA NA MOBITEL

upravu ste ...mocna je pravo
Upravo isprobana ...hvala col3 za link od download ....
Sasvim jednostavno probao pjesice radi super jos da probam u autu i da vidim kako ce se pokazat a zasad dobro pokriva mape bih...
 
Član
hajde ti prijatelju skini Copilot live premium EU,,pa ćeš vidjeti šta je navigacija,pogotovo sa kartom BiH.Koristio sam i Igo i Navigon I Garmin,ali što ova dere guzove.Prvo što je brža od svih navedenih,pa je interfejs bolji i jednostavniji.Sve u svemu probaj,ako ti treba bilo šta za aktivaciju javi se.
 
Član
slazem se da je navigon za andrioid dobra,ja sam garmin koristio na simbijanu i radi super,ubacivao i otkljucao mape sve super,jucer sam testirao navigon na galaxyu i radi extra,samo ne znam da li navigon ima glasovnu navigaciju kao garmin
 
Član
Ne znam ja sam nesto navikao na IGO, probao sam sve to al IGO mi pase sto mogu ujedno slusat i muziku i pratit navigaciju, ono preko FM transmitera koji je integrisan u uređaj
 
Super Moderator
a nije bitno u koji fajl da je zaljepim? Moze li se direkto skinuti na telefon sa trg.play
 
nemozes direktno na mob skinut skines na pc i samo kopiras na mobitel negdje i pokrenes instalaciju na mobitelu i gotovo....posle samo na wlan skines sebi mape koje hoces i gotovo....radi bez wirelesa posle sve tiptop....

skoya..imal link za copilot??
 
slazem se da je navigon za andrioid dobra,ja sam garmin koristio na simbijanu i radi super,ubacivao i otkljucao mape sve super,jucer sam testirao navigon na galaxyu i radi extra,samo ne znam da li navigon ima glasovnu navigaciju kao garmin
ima i glasovna navigacija ja msm....bas je cool app a free što je najbitnije
 
Top