AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

@AnDel: Kazes za tebe a ovdje kazes
kakva nostalgija i gluposti , moderno i novo svakom godi.
Nesto tu ne stima..

O ukusima se ne raspravlja, vozi tko sta hoce i moze..Netko moze ali nece da vozi noviji auto..Nista mi mrze nego vidjeti papka koji se proteze koliko je dug i jos vise da bi vozio novije auto (parola: "nek crknu kosmije", a sipa goriva za 3,5 KM i mjenja ulje svakih 5 godina..Gume stare minimalno 10 godina, a filter zraka ne mjenja nikada..

Vozio, vozim i vozit cu staro auto, iz ljubavi i iz principa itd...
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Jedino Renault 4 ... ;)

veliki potpis..i sada bih uzeo jednog i sredio ga p osvom cejfu imao sam ga ima dvije godine..:cool:
Legenda od auta,nisam ga imao ali sam ga vozio prijateljeva,nije imao neke performanse ali "mali div" je bio cudo koje ce te dovesti na cilj.Sajba siroka kao bocni prozor :icon_biggrin: ,jedino sam mrzio onaj njegov mjenjac kojeg nisam znao saltati.Obicno je imao 25 ks.Naj jaca GTL verzija je imala 35 ks sa max brzinom 120kmh i 22,5 sec vremenom na 402 m. :icon_biggrin:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
@AnDel: Kazes za tebe a ovdje kazes
kakva nostalgija i gluposti , moderno i novo svakom godi.
Nesto tu ne stima..

O ukusima se ne raspravlja, vozi tko sta hoce i moze..Netko moze ali nece da vozi noviji auto..Nista mi mrze nego vidjeti papka koji se proteze koliko je dug i jos vise da bi vozio novije auto (parola: "nek crknu kosmije", a sipa goriva za 3,5 KM i mjenja ulje svakih 5 godina..Gume stare minimalno 10 godina, a filter zraka ne mjenja nikada..

Vozio, vozim i vozit cu staro auto, iz ljubavi i iz principa itd...

@roki POTPIS
ne balimo svi za istim i za kojekakvom ludom opremom
i da auto vozi za nas...
ja isto volim starija auta. npr ja kad vidim lijepog, ocuvanog keca hoce mi nesto biti...
neki dan vidim bmw e30 ko nov evo jos uvijek o njemu razmisljam
kako dobro auto izgleda fabricki ocuvano
 
Član
lijepse viditi staro vozilo lijepo nego novog mercedesa :icon_smile: vozim keca star 29 godina i keca star 33 godine i ne bolujem za novim autom ehhehe
 
Član
Sta je to sto novi auti nemaju a stari ddaa?:123: To je jedan osijecaj? Amozda vise njih tj.;) tih osjecaja?
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Sa autom je ko i sa zenom, svi vole mladje sladje:) ali malo ko da nije pozelio neku od 30 35 godina:) jer to nesto uh:))
Ipak poseban osjecaj:D AAli pobogu zasto se nebi malo zrtvovali pa obilazili oboje???:lol:
 
MR2GTI je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Sa autom je ko i sa zenom, svi vole mladje sladje:) ali malo ko da nije pozelio neku od 30 35 godina:) jer to nesto uh:))
Ipak poseban osjecaj:D AAli pobogu zasto se nebi malo zrtvovali pa obilazili oboje???:lol:

Pa zato kazem, mladje za svaki dan, a starije ponekad:) tako i sa autom, imati jedno starije sredjeno, za povremenih izlazaka:)))
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
MR2GTI je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Sa autom je ko i sa zenom, svi vole mladje sladje:) ali malo ko da nije pozelio neku od 30 35 godina:) jer to nesto uh:))
Ipak poseban osjecaj:D AAli pobogu zasto se nebi malo zrtvovali pa obilazili oboje???:lol:

Pa zato kazem, mladje za svaki dan, a starije ponekad:) tako i sa autom, imati jedno starije sredjeno, za povremenih izlazaka:)))
Lako sa mljadjim nema potrebe za nekim exzibicijama ali starije jao takvome necem stvarno treba pruziti pravu ljubav jer samo takve to znaju cjeniti mislim stara limena ljepotica:lol:;)
 
Početnik
A ne znam kako se osjeca vozac Focusa RS sa cca 300 konja, kad ne moze da uzme keca od 30 godina na semaforu, al zato znam kako sam se ja osjecao u kecu haha :D
 
Top