AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

Član
Tko ce prvi preci na staro vozilo,ne misleci doslovno nego tko od novog vozila bi volio prjeci na svoju staru ljubav tipa... stojka juga fica i tooo...
 
Početnik
ja bih rado presao na jednog golfa 1 ali da ga sredim po svom cejfu i sl,i sto da ne to bi mi bio every day car,znaci ja bi rado,ali nemam love da sredim keca tako kako zelim tako da je to sad nemoguce :icon_biggrin:
 
Vozim Mercedesa starog i 10 i 30 godina, sa istim cejfom, jest ono u novijem klima ovo ono, ali i onaj stari ima svoju car, jest da je malo zapusten u zadnje vrijeme, ali ceka ga generalka u kompletu:) juga i ficu nikad nisam vozio, nit cu voziti:) al eto nadam se da i ova moja 123 spada u te stare:)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
ja bih rado presao na jednog golfa 1 ali da ga sredim po svom cejfu i sl,i sto da ne to bi mi bio every day car,znaci ja bi rado,ali nemam love da sredim keca tako kako zelim tako da je to sad nemoguce :icon_biggrin:

ti bi morao klimu da ubacis, kad ti je u passatu upaljena klima u 8 navece onda mogu mislit kako je u 12 popodne
drz se ti passata:cool:
 
Član
pa bi se vratio na svoju 190ku il audi 100c4 V6 koji sam imo al pod uslovom da imam para pa da ih sredim po svoj cejfu :D
 
Član
Rado bi se vratio na tatinu ( svoju ) Ladu Rivu....teska, je, mrtva, trosi ko tenk i nema Boga da je mozes smotati...ali to auto obozavam jer je prvo u koje sam sjeo i primio volan jos kao djecarac od 12 godina ;)

Naravno uzeo bi je da je malo picnem i za vikend se vozam, sad da mi bude za svaki dan, ipak ne bi mogao bez svoje Skodice...na kraju ona mi je ipak veca ljubav :icon_biggrin:
 
Član
kr-original-kitt.jpg


:D
 
Top