AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

Član
ja sam svog merca w123 ilitiga kenja :lol: lakirao, presvukao sičeve i generalku na mašinku bacio ukupno 5000 KM a to mu je poklon za 30-ti rođendan :icon_smile:
 
Oggy je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
luksuz je voziti staro auto
ja vala to sebi ne mogu priustit

bas tako, bem ti keca i onog ko me nagovori da ga kupim :icon_mad:

zajebavas il si se stvarno razocaro, sta je bilo?

Nego, potpis na ovo gore, jeste luskuz, kvarovi svako malo, al ja se ne zalim, volim stara auta i uvijek bi prije izabrao npr civica 91. savrseno ocuvanog nego novog civica iz 2011.
 
Član
Skoda 120l prvo auto koje sam vozio,zatim stojadin "talijanac",kadjo kocka eh kad se sjetim,a ja se drzim tradicije pa i sad vozim staro auto :icon_biggrin: nebi dao moju getusku duju ni za novu Daciu :icon_biggrin:
 
Član
Samo se nadam da cu valjda nekad uspjeti odvojiti nesto novca za neki ozbiljan projekat na svom skodilaku, a ima vremena tek joj 20 god.....:lol:
 
Član
ak oslozis auto stari kako teba mislim da moze biti jeftiniji za odrzavanje pa cak i po pitanju potrosnje,naravno ovisi za koju lljepoticu se covijek odluci???;) npr...http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1b5-Hqer57zupqAuF_DH0mpLSSB_TfWWeC9Wf-6vwa5N8z3SA I da o ukusima se ne raspravlja!;)
 
Član
rado bi presao na novije, a na starije....moze na nekog mercedesa starog 20ak godina , coupea u limitiranoj izvedbi...ostalo ne hvala...s konja na magarca je korak nazad, imam siroke pogleda u buducnost :lol:

kakva nostalgija i gluposti , moderno i novo svakom godi....i A5 ce za 30 godina biti retro, tako da nemaju stara auta nista to posebno sto bi me privuklo, ili da se lozim na krseve iz vremena kad nisam bio ni u planu , to je to za mene :cool:
 
Član
danas auti nisu na cjeni i sto se mene tice osobno tesko da sto novo izadje na trziste mene moze iznenaditi ugodno a stara vozila imaju svoj posebni stih karizmu itd oni koji imaju slicno razmisljanje prepoznat ce se u ovome a da ne nabrajam dalje... imati savrsen raritetni povjesni primjerak u garazi NEPROCJENJIVO:pranje:
 
Član
AnDel je napisao(la):
rado bi presao na novije, a na starije....moze na nekog mercedesa starog 20ak godina , coupea u limitiranoj izvedbi...ostalo ne hvala...s konja na magarca je korak nazad, imam siroke pogleda u buducnost :lol:

kakva nostalgija i gluposti , moderno i novo svakom godi....i A5 ce za 30 godina biti retro, tako da nemaju stara auta nista to posebno sto bi me privuklo, ili da se lozim na krseve iz vremena kad nisam bio ni u planu , to je to za mene :cool:

Mlad si ti jos,nisi se imao vremena zaljubiti u neke stare pile ;)
 
Član
Moj prvi auto je bio buba bosanac 1200j, 76.god, platio je 300e i za godinu dana nisam ulozio vise od 50e, samo zavario patos i sredio kocnice jednom. Jedina mana je sto trosi kao tenk...
 
Početnik
samo cekam da budem kreditno sposoban, sit sam vise keceva i dvica, ionako i sad kradem od starog boru kad god stignem... drazi mi je "komad lima" (novije auto) star 2-3 godine, nego kec od 30 godina koji ima nekakvu jebenu dushu, de ba, vozdra to, nije zensko, necu ga ozenit ;)
 
Top