AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

AJMO SVI VOZITI STARA VOZILA!

Član
VR6Boki je napisao(la):
Jelde da je dobar osjecaj?? :D
Off probo jednom u brzom vlaku u doslovnom smislu kad vozilo uzme glavnu rjec u svoje ruke deff. NEKONTROLIRANI DUGI DRIFFT :drndanje: i :saltung::lol: I prijatelju ako tvoj nepali,moj uvjek pali. Kad neide cekicem uzmes veci cekic:D Ali taj doticni onda jedino zna da placa kad se slicno desi:lol:
 
Član
Eh to je tuniran autic, ak hoces da uvijek pali a ide jednako kao taj, trebas onda bar 20.000 KM... :icon_biggrin:
 

SL7

Član
VR6Boki je napisao(la):
Eh to je tuniran autic, ak hoces da uvijek pali a ide jednako kao taj, trebas onda bar 20.000 KM... :icon_biggrin:
Tj dva ziranta i kesu papira i onda je to auto od banke a ne tvoje i ebes ga onda
a ovako je sladje bice para i auta samo da je benzina:D
 
Član
od starih pila samo toyota fj40 i E30 M3 ,nevolim jugiće ,fiće ,četvorke ... u stock stanju su nikakvi svaka čast tko ih doradi i detaljno restauira
 
Član
Vrlo rado bih vozio neku od ovih starih olupina.:icon_smile:

Mussel-Car.jpg


American+muscle+cars+4.jpg


photos-classic-american-muscle-cars.jpg


1969-Chevrolet-Camaro-RS-Red-White-Vinyl-nf.jpg


CO_1294680949.jpg


cars%25252520008.jpg


ChallengerRT440_1024pix.jpg.jpg


1969_Pontiac_GTO_Judge_large.jpg


1969-american-muscle-cars-3.jpg


1970_ford_torino_cobra.jpg


ccrp_0805_04_z+american_muscle_cars+1979_pontiac_trans_am.jpg


0808chp_01_z+custom_chevy_chevelle+front_side_view.jpg


1968_dodge_super_bee-pic-3063371357334041913.jpeg


Međutim, želje su jedno, a mogućnosti drugo, ali imam pravo na san.:icon_biggrin:

Obavezno bi na njemu bila naljepnica tipa: 30 ili 40 i kusur, a i dalje me žele.:D :lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Vrlo rado bih vozio neku od ovih starih olupina.:icon_smile:



Međutim, želje su jedno, a mogućnosti drugo, ali imam pravo na san.:icon_biggrin:

Obavezno bi na njemu bila naljepnica tipa: 30 ili 40 i kusur, a i dalje me žele.:D :lol:
American Muscle :cool:



Shelby GT 500, the king :icon_biggrin:
 
Član
Ali zato uvijek postoji utjeha;rame za plakanje ;) http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQTCpSv69iC-jQUBuaYEn_-DMX8e9Bp105I9Fisntxd1XZNuMMDKw
 
kad smo vec kod toga san snova chevy cammaro ss 69 ili chevy impala 69 cuope :cool:

da li je moguce prisutiti NE ni po kakvim uslovima, ono sto bi bilo moguce golf 1 top restauriran :icon_biggrin:
 
Član
Djecacki mokri snovi,imaju i Ameri dobrih strana al davno je to umrlo..davnih sedamdesetih...:icon_mad: Ali zato uvjek imamo svoje evropske inacice koje pri mimoilazenju ne zapinju za ivicnjake;)
 
Top