A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
2FAST je napisao(la):
Sve je ovo veoma nelogično, i čudno.
Čovjek se ušuti, a onda poslije toga vrati 1500 KM, a manje dugove ne vraća, što ukazuje na jednu stvar.
Mudar je taj Saša. Redovno prati ovu stranicu i smišlja strategiju. Pošto je Bertoniju dugovao najveću cifru, plašio je se da ga ovaj ne tuži, jer bi mu se to isplatilo ganjati jer su veće pare u pitanju, a za ove članove kojima duguje sitniju lovu se ne brine, jer smatra da se neko neće peglati preko suda zbog manje cifre.

Ova stranica je sigurno pomogla Bertoniju za povrat novca, tako da tu mogućnost trebaju iskoristiti svi članovi. Kao što je neko predložio grupna tužba bi bila prava stvar, nađete se na kafi i dogovorite se sve, jer je sigurno da se Saša plaši.

Pošto znam da Saša sada ovo čita, pozdrav za njega i pitanje može li mi nabaviti simulirane pušne za Toyotu Karis :lol:
Naravno plaćam unaprijed.

:lol::lol::lol::lol::lol: mnogo jak komentar!!!
 
Covjece uplatio 1600 marki

Ja bi u Banja Luka i cijelu radnju pokupio

Bit ce sutra moze se slusatoi cijeli zivot:icon_mad:
 
Član
ma j*beš mi mater, ja bi skupio raju kojima je dužan, sjeo u kombi, našao ga, naživo mu izvadio oba bubrega i prodao , podmirio sebe, njih.. pa 1600marki u današnje vrijeme? alooo?? isuse bože pa za ne povjerovat.. što je najgore na glasu je bila kao ozbiljna firma! ja sam par puta naručivao u hrv od njih, sve je bilo ok..manje stvari. al da mi se ovo dogodilo..mislim da živci nebi izdržali..i da bi na robiji završio garant :D
 
Član
Za 1.656KM ja mislim da bi se zaputio u BL i zube mu izvadio neznam kako imas tolike zivce da cekas ... jos tolika svota novca ... divim ti se sa tvojim zivcima ...
 
Član
evo da se javim u ime zorana(plava opel astra,nije na forumu)porucuje ko zeli da ga tuzi neka mi se javi na pm,posto je njemu osto duzan 1000km,isto je srao o kamatama,roba na granici i ta sranja....zoran je iso 3 dana zaredom u bl do sase,ali sasa je stalno bio"zauzet"i nekud je zurio morao ici........uglavnom hocu reci,da je bolje da ide to na sud jer on opet vuce svijet za nos,ovu raju koji imaju neki "sitan"racun nece vjerovatno ni vratit novce a na sud vam se ne isplati ici za to,a za ove vece dugove mora vratit jer ce ga sigurno neko uhvatit kad tad......zoran ga zove svaki dan ali nista,stalno neka muljaza,kao nema kljuca od radnje pa nemoze da ju otvori(mos mislit).....
 
Član
NaneVR je napisao(la):
Za 1.656KM ja mislim da bi se zaputio u BL i zube mu izvadio neznam kako imas tolike zivce da cekas ... jos tolika svota novca ... divim ti se sa tvojim zivcima ...

Ljudi zamolio bih vas da ne pišete napamet... pročitajte predhodno postove pa onda pišite... jer kao što je kolega Bertony napisao da mu je vratio jedan dio duga, ostao mu je još dužan... tako da zaobiđite komentare i cifru od 1656km. Ovo je igrom slučaja u pitanju Bertony, za bilo koga... Tema je vezana za dugove prema raji, tako pišite i komentarišite ono što im Sača ima dužan, ne ono što je isplatio.

Ove je čisto moj post vezan za pisanje napamet pa se onda samo stvori frka i panika i besmisleni postova koliko hoćete, samo zbog tog što neki korisnici nisu pročitali sve.


pozdrav.
 
Član
Tko te tjerao da uplatiš unaprijed ???

samo se kurvama daje unaprijed, a ni njima netreba vjerovati :D
 
Član
Ja sam imao relativno pozitivno iskustvo sa Sašom...naručio sam felge koje su stigle sa 15 dana zakašnjenje i drugi model, ali je sve bilo ok. Sa druge strane moj radni kolega je izvaran za KN filter koji je vec platio 150 KM..
Ako ovo čita Saša, sjetit će se gdje radim, i moj mu kolega može stvoriti više problema nego što je uopšte svjestan...nek se sam skonta šta mu je pametnije..
Što je najgore ja sam mu i preporučio A3M:icon_mad:
 
Član
ivica je napisao(la):
evo da se javim u ime zorana(plava opel astra,nije na forumu)porucuje ko zeli da ga tuzi neka mi se javi na pm,posto je njemu osto duzan 1000km,isto je srao o kamatama,roba na granici i ta sranja....zoran je iso 3 dana zaredom u bl do sase,ali sasa je stalno bio"zauzet"i nekud je zurio morao ici........uglavnom hocu reci,da je bolje da ide to na sud jer on opet vuce svijet za nos,ovu raju koji imaju neki "sitan"racun nece vjerovatno ni vratit novce a na sud vam se ne isplati ici za to,a za ove vece dugove mora vratit jer ce ga sigurno neko uhvatit kad tad......zoran ga zove svaki dan ali nista,stalno neka muljaza,kao nema kljuca od radnje pa nemoze da ju otvori(mos mislit).....

druze hoce ja sam ga ganjao i zato je mome kumu vratio 50km sve zavisi kako covek trazi pare na fin nacin ili .. sve se moze kada se hoce vratice on i male i velike pare ako ga stisnes
 
Član
Citiram momka koji je napisao na forumu od jednog domaćeg AK...

brkabl je napisao(la):
majsta, doticni gospodin nije vise predstavnik A3M u Banjaluci, sada je Taxi Bar, a zadnji put je rekao sledece > `imam svinjski grip, i tesko sam bolestan, i sada mi je potreban ogroman novac da bih ostao medju zivima, a pre neki dan ga vidim u staroj laguni SLO table gotivi se covek pije sok i vozi, izgleda da se oporavio.
PS ovo danas postala teska otimacina, izgleda da `bona fides` ce se samo pominjati, nema druge nego onaj najruzniji nacin da bi dobio samo svoje :(

Nasmija me stvarno, morao sam vam prenijet.

pozdrav.
 
Član
Tiburon je napisao(la):
Ja sam imao relativno pozitivno iskustvo sa Sašom...naručio sam felge koje su stigle sa 15 dana zakašnjenje i drugi model, ali je sve bilo ok. Sa druge strane moj radni kolega je izvaran za KN filter koji je vec platio 150 KM..
Ako ovo čita Saša, sjetit će se gdje radim, i moj mu kolega može stvoriti više problema nego što je uopšte svjestan...nek se sam skonta šta mu je pametnije..
Što je najgore ja sam mu i preporučio A3M:icon_mad:

Pa brate nije to pozitivno iskustvo i to su te prevarili :) To ti je negativno, nisi dobio sta si trazio niti si dobio ono sto si trazio, sta je tu pozitivno ?

To sto si dobio ista ?

Ja bi mu vratio te felge i trazio svoje pare plus kamata od 15 dana kasnjenja plus troskovi transporta.

A piscu ove teme, nazalost prevarenom savjetujem da skupi par ljudi, koji su prevareni ili koji su ovako malo krupniji i ludji pa krene u banja luku i nadje lika.

Fino ga pod ruku kod notara i prepises sebi njegovo auto pa ga prodas odma i podelis pare sa kolegama.

Recimo.

:D

Ako i dodje do suda, imas uplatnicu ili izvod iz banke, imas sto svjedoka, imas papir da ti je on prepisao auto i dalje ne moras ni pricati nista.
 
Član
Duzan je sasa mnogim meni je duzan 50km poslo sam mu ziro racun na koji mi treba uplatit novce pa sad cekam:icon_mad::icon_mad:
 
Top