402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ibiza je jutros otisa majstoru zbog nekih mehanickih stvari tako da cisto sumnjam da cu sa njom dolazit!
 

IGY

Član
hahah pa hoce li biti style auta dole :D

ja planiram doci ali nesto malo biti tu i picim za more
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
JEDNA MOLBA ZA ORGANIZATORE

ZAMOLIO BIH ISPRED SVOGA KLUBA AK HERCEGOVINA DA NE OSTAVLJATE SMEĆE PO PISTI (KOJU SMO MI OČISTILI, POMJERILI OTPAD BAGEROM, ZAKRPILI RUPE I OPRALI PISTU, KAKO PRIJE TAKO I POSLIJE UTRKE)!!

Znači sve ok nema nikakvih problema, samo vi radite svoj posao i organizirajte i vozite utrku ali MOLIMO VAS da obezbjedite vrećiće za smeće, i ostavite pistu i okolne površine čiste, bit će draže nama i mještanima Blagaja koji se uvijek bune (ipak je to turističko mjesto)

Unaprijed hvala

Goran AK Hercegovina


Poštovani Gorane,

Jučer smo imali trku OSV u Mostaru, tom prilikom iskoristili smo vrijeme da obidjemo i stazu na kojoj će se održati Street Race. Jednom riječju - UŽAS, smeća po svuda.
Ne kažem da je ostalo iza vas, no napominjem ti da nismo ni kročili na stazu a već smo zatekli nered.
Oni koji prate našu organizaciju znaju kakvu mi stazu iza nas ostavimo, doslovno bez ijednog papirića, tome pridajemo veliki značaj, i gdje god pravimo trku dobijemo ponovo dozvolu za tu lokaciju iz tog razloga :))))
I prošli put kada smo imali trku na toj pisti zatekli smo je neurednu ali ostavili čistu.

Stoga, nema potrebe za panikom ili opomenama, znamo svoj posao ;)

Pozdrav
 
Član
@ IGY & guster: gadovi jedni, kako mi ga suknuste javno haha :lol: sad cu bola ja razguzit konkurenciju, ja farbao dobose :D
 
Iceman je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Pozdrav kolegama staylerima, nazalost necu bit prisutan ovom takmicenju:icon_cry:, posaljite mi koju sniclu :lol::lol:

Sto ti ne dolazis?

Kolega prico sam ti o new projektu pa tako da nezurim, kvalitet je na prvom mjestu a zato treba vremena:icon_biggrin:

A nadam se da cu stic na humantarni SR, javni mi kad se planira;)
 
Član
dina je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
JEDNA MOLBA ZA ORGANIZATORE

ZAMOLIO BIH ISPRED SVOGA KLUBA AK HERCEGOVINA DA NE OSTAVLJATE SMEĆE PO PISTI (KOJU SMO MI OČISTILI, POMJERILI OTPAD BAGEROM, ZAKRPILI RUPE I OPRALI PISTU, KAKO PRIJE TAKO I POSLIJE UTRKE)!!

Znači sve ok nema nikakvih problema, samo vi radite svoj posao i organizirajte i vozite utrku ali MOLIMO VAS da obezbjedite vrećiće za smeće, i ostavite pistu i okolne površine čiste, bit će draže nama i mještanima Blagaja koji se uvijek bune (ipak je to turističko mjesto)

Unaprijed hvala

Goran AK Hercegovina


Poštovani Gorane,

Jučer smo imali trku OSV u Mostaru, tom prilikom iskoristili smo vrijeme da obidjemo i stazu na kojoj će se održati Street Race. Jednom riječju - UŽAS, smeća po svuda.
Ne kažem da je ostalo iza vas, no napominjem ti da nismo ni kročili na stazu a već smo zatekli nered.
Oni koji prate našu organizaciju znaju kakvu mi stazu iza nas ostavimo, doslovno bez ijednog papirića, tome pridajemo veliki značaj, i gdje god pravimo trku dobijemo ponovo dozvolu za tu lokaciju iz tog razloga :))))
I prošli put kada smo imali trku na toj pisti zatekli smo je neurednu ali ostavili čistu.

Stoga, nema potrebe za panikom ili opomenama, znamo svoj posao ;)

Pozdrav

Poštovani dina

normalno da je prljava pa nećemo mi ići svaki dan da je čistimo ;) ja nisam ni rekao da je sada čista nego da smo je mi očistili kako prije tako i poslije utrke ;)

Da pratim vašu organizaciju vjeruj mi imam puno pametnijih stvari za pratiti, al ono što sam čuo i vidio ne ide vam ni blizu u prilog.

A ja ću osobno da odem u subotu popodne poslije utrke i poslikam pa ćemo vidjeti jel ono što govoriš zaista tako ili su to (opet) Gerina šuplja obećanja.

Pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top