402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Konačno :D

S ponosom najavljujemo zvanični početak sezone Street Race Cupa 2009 u organizaciji AUTO Media Group i Auto 4x4 Cluba iz Sarajeva. Prva utrka ovogodišnjeg cupa bit će održana u Mostaru u okviru manifestacije Auto Show Mostar 2009. koja će biti održana 30. i 31. maja. Uz Street Race utrku na 402 m, Street Style i dB Race takmičenje, naredni dan bit će održana i Karting trka.

Progam:

Subota, 30.05.2009. /pomoćna pista aerodroma/

09:00 - 11:00 - Prijava i tehnički pregled
12:00 - Street Race utrka Mostar 2009
14:00 - Street Style i dB Race (takmičenje)
16:00 - Proglašenje pobjednika

Nedjelja, 31.05.2009. /parking aerodroma/

09:00 - Prijava i tehnički pregled
10:00 - Trening
12:00 - Karting utrka Mostar 2009
15:00 - Proglašenje pobjednika

Ukoliko imate dodatnih pitanja (a da odgovor vec ne pise u gornjem tekstu!!!!!), tu sam , pitajte!!!!!

Sretno svima, i vidimo se!!!
 
Član
Zar nije bilo logicnije da SR bude u nedelju jer dosta raje radi subotom a karting u subotu svakako ne idu u skolu vikendom :icon_biggrin:
 

IGY

Član
edo_16v je napisao(la):
Zar nije bilo logicnije da SR bude u nedelju jer dosta raje radi subotom a karting u subotu svakako ne idu u skolu vikendom :icon_biggrin:

da fakat bezveze, sva bitna desavanja u subotu a ona manje bitna u nedelju:icon_question:

imam osjecaj da ce posjet u subotu biti veoma slab :icon_rolleyes:
 
Član
Ja planiram ici na Street Style, e sad dali je i za Style vozila pregled i uplate pristupnine isto od 9 do 11, ako ne, kad mi moramo doci styleri ? :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top