402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dođem u subotu malo pogledati utrke... ;)

Neznam hoće li dolazit iko iz Opel Teama BiH samnom, obzirom da nam je u nedjelju okupljanje u Zenici da popijemo kaficu i oko Karlovca se dogovorimo...

Cole, Adma i još neki kojih se sjetim nazovem da popijemo kafu ako ništa drugo ;)

Puno sreće učesnicima.

pozz.
 

IGY

Član
eto hajd prijavicu se i ja
ako budem imao para za prijave :lol:

jbg visok datum :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Nema veze druze, nije sve u 25 marki i peharu, neke stvari ne mozes tako cijeniti....radije cu sa drugom Bertonyem pojest cevape i popit koju nego uzet taj pehar u ruke ;)

Radim ono sto zelim i sto volim, to mi je dosta :icon_smile:
 

IGY

Član
tibor987 je napisao(la):
Nema veze druze, nije sve u 25 marki i peharu, neke stvari ne mozes tako cijeniti....radije cu sa drugom Bertonyem pojest cevape i popit koju nego uzet taj pehar u ruke ;)

Radim ono sto zelim i sto volim, to mi je dosta :icon_smile:

Tiba druze jebes pehare imam 14 komada i valja mi brisati prasinu svake sedmice sa njih :lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
http://www.weatheronline.co.uk/BosniaandHerzegovina/Mostar/Day5to8.htm
da bar oce tako vrijeme ostati,samo da nije temp. ubitačna.
svejedno ja dolazim:cool:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
dina je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
JEDNA MOLBA ZA ORGANIZATORE

ZAMOLIO BIH ISPRED SVOGA KLUBA AK HERCEGOVINA DA NE OSTAVLJATE SMEĆE PO PISTI (KOJU SMO MI OČISTILI, POMJERILI OTPAD BAGEROM, ZAKRPILI RUPE I OPRALI PISTU, KAKO PRIJE TAKO I POSLIJE UTRKE)!!

Znači sve ok nema nikakvih problema, samo vi radite svoj posao i organizirajte i vozite utrku ali MOLIMO VAS da obezbjedite vrećiće za smeće, i ostavite pistu i okolne površine čiste, bit će draže nama i mještanima Blagaja koji se uvijek bune (ipak je to turističko mjesto)

Unaprijed hvala

Goran AK Hercegovina


Poštovani Gorane,

Jučer smo imali trku OSV u Mostaru, tom prilikom iskoristili smo vrijeme da obidjemo i stazu na kojoj će se održati Street Race. Jednom riječju - UŽAS, smeća po svuda.
Ne kažem da je ostalo iza vas, no napominjem ti da nismo ni kročili na stazu a već smo zatekli nered.
Oni koji prate našu organizaciju znaju kakvu mi stazu iza nas ostavimo, doslovno bez ijednog papirića, tome pridajemo veliki značaj, i gdje god pravimo trku dobijemo ponovo dozvolu za tu lokaciju iz tog razloga :))))
I prošli put kada smo imali trku na toj pisti zatekli smo je neurednu ali ostavili čistu.

Stoga, nema potrebe za panikom ili opomenama, znamo svoj posao ;)

Pozdrav

Poštovani dina

normalno da je prljava pa nećemo mi ići svaki dan da je čistimo ;) ja nisam ni rekao da je sada čista nego da smo je mi očistili kako prije tako i poslije utrke ;)

Da pratim vašu organizaciju vjeruj mi imam puno pametnijih stvari za pratiti, al ono što sam čuo i vidio ne ide vam ni blizu u prilog.

A ja ću osobno da odem u subotu popodne poslije utrke i poslikam pa ćemo vidjeti jel ono što govoriš zaista tako ili su to (opet) Gerina šuplja obećanja.

Pozdrav.

Hahahaha, evo ih opet. aj dobro, kako god :)
i btw, nije postovanI nego postovanA, kad vec postujes ;)

Bertony je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Pa ko ce doci na style :icon_eek:

Ne brini neces biti sam na stazi, dolazi raja sa "velikim" autima :icon_smile::icon_smile:

Opet ce nas sve smiksati u jednu klasu..

Nema miksanja u jednu klasu, cak iako se ne popune klase!!!
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Nema veze druze, nije sve u 25 marki i peharu, neke stvari ne mozes tako cijeniti....radije cu sa drugom Bertonyem pojest cevape i popit koju nego uzet taj pehar u ruke ;)

Radim ono sto zelim i sto volim, to mi je dosta :icon_smile:

Ma jasta.., ovih 25KM od prijava cemo pojesti i popiti! :lol: Ti 25, ja 25 i gdje nam je kraj... :lol:

Btw.., ovo za "lose" vrijeme u MO u subotu i nedelju.., nema ba nista od toga.. I za prosli SR smo ovako gundjali ko kakve babe.., bit ce kisa, bit ce ovako-onako.., na kraju smo se svi dinstali na onoj vrucini.., tako ce biti i ovaj put.. ;) Sunce, sunce, sunce i sunce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top