402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Tibore ispostoj na s barem jenom, ipak si domacin. pripremi nam satorcic, rostilji i kamaru drva a mi ostalo;)

Moze.., moze.., nek Tibor pripremi sator, rostilj i drva, a mi cemo meso, paradajz, majonezu :lol::lol: , pive i ostalo..!!

Moze Tibore? ;)
 
Član
Bertony je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Tibore ispostoj na s barem jenom, ipak si domacin. pripremi nam satorcic, rostilji i kamaru drva a mi ostalo;)

Moze.., moze.., nek Tibor pripremi sator, rostilj i drva, a mi cemo meso, paradajz, majonezu :lol::lol: , pive i ostalo..!!

Moze Tibore? ;)
ta ponuda se ne odbija ni pod koju cijenu :D
 
Početnik
Možda bi i mogao doletit u subotu popit pivu....

EDIT: Kakav je prilaz za "malo" niža auta cca 3cm od poda heheheh
 
petre ako dolazio na pistu obrati pažnju na vrlo bitnu stvar imaju dva ulaza i uvjek šalju na makadam al nemoj tu ulazit već idi na glavni ulaz gdje je asvalt i gdje je ok put tamo možeš bez problema (al će peći sunce tada evo danas 32 meni u autu pokaziva vanjsku temp ponesite suncobrane i rashlade uređaje
 

Eko

Član
Nista onda ako je samo u subotu trka, ja radim subotom... ne znam sto ste ovo mijenjali fkt
 

IGY

Član
Fele je napisao(la):

a ne mogu da vjerujem eto i tebe :D:D:D


BTW kad malo bolje rezmislim nije ni tako lose, u subotu na SR i kad se zavrsi pravac more i u nedelju lagani povratak kuci

ima li jos zainteresovanih :icon_question:
 
Član
Bertony je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Tibore ispostoj na s barem jenom, ipak si domacin. pripremi nam satorcic, rostilji i kamaru drva a mi ostalo;)

Moze.., moze.., nek Tibor pripremi sator, rostilj i drva, a mi cemo meso, paradajz, majonezu :lol::lol: , pive i ostalo..!!

Moze Tibore? ;)

Sator i Piva ce biti u svakom slucaju, makar cuskije padale, za rostilj moram vidjet jer sam svoj sprc...onaj...iskreno bio sam pijan i satr`o sam ga sa autom, sad je vise tepsija nego rostilj :D

Haj salji PM da se dogovorimo ko ljudi, ko ce sta ponjet, da dernek dole napravimo, ionako je Style dosadan za crknut, samo sjedi i loci ;)
 
Član
kad se dolazi petre u sub ili u nedjelju da vidim i uzivo kako su sjele te bbs-ice.nedavno sam bio gore sa ekipom iz imotskog koju sam upoznao u splitu ekipa mi je zakon.dolaze li i oni s tobom?ako ja budem slobodan tada mozemo se naci i skupa gore
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Bertony je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Tibore ispostoj na s barem jenom, ipak si domacin. pripremi nam satorcic, rostilji i kamaru drva a mi ostalo;)

Moze.., moze.., nek Tibor pripremi sator, rostilj i drva, a mi cemo meso, paradajz, majonezu :lol::lol: , pive i ostalo..!!

Moze Tibore? ;)

Sator i Piva ce biti u svakom slucaju, makar cuskije padale, za rostilj moram vidjet jer sam svoj sprc...onaj...iskreno bio sam pijan i satr`o sam ga sa autom, sad je vise tepsija nego rostilj :D

Haj salji PM da se dogovorimo ko ljudi, ko ce sta ponjet, da dernek dole napravimo, ionako je Style dosadan za crknut, samo sjedi i loci ;)

ako je onaj sator ko i prosli put,znaci nemas sator:lol:
ponesi neki koji znamo sklopit:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top