402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Repo udjeli sirotinji noc prije trke da te vise ne prati maler..... Samo da se prisjetimo prva druga treca iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bum..... ode mjenjac u vjecita lovista.......

Cujem Striko da dolazi:cool:... Cuvajte se vi koji vozite klasu 12 ko zna kako covjek vozi mozda je uzme sa 1,4 motorom.:icon_smile:
 
Početnik
Mali_svaler je napisao(la):
Repo udjeli sirotinji noc prije trke da te vise ne prati maler..... Samo da se prisjetimo prva druga treca iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bum..... ode mjenjac u vjecita lovista.......



otidji do obliznjeg drveta pa okaci na njega svoju provokaciju,,, mozda pogodi kakvog vrapca hihihihihhihihi :D :D :D
 
Član
Mala izmjena lokacije gdje će se održati karting trka. Umjesto parkinga aerodroma održat će se ispred tržnog centra OBI.

pozz
 
BHT Ovisnik
ja neznam zasto sam sebi umislio da je sutra,jos sam citao i sve i umal da nisam opet ujutro poslije praxe na pistu otisao,prijatelj mi maloprije napomenu da je u slj. subotu:icon_biggrin:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ja neznam zasto sam sebi umislio da je sutra,jos sam citao i sve i umal da nisam opet ujutro poslije praxe na pistu otisao,prijatelj mi maloprije napomenu da je u slj. subotu:icon_biggrin:

Ma druze, polako, nemoj zuriti datum imam dosta radit na autu da packe popravim...ako ti treba prijevoz javi ;)
 
Član
JEDNA MOLBA ZA ORGANIZATORE

ZAMOLIO BIH ISPRED SVOGA KLUBA AK HERCEGOVINA DA NE OSTAVLJATE SMEĆE PO PISTI (KOJU SMO MI OČISTILI, POMJERILI OTPAD BAGEROM, ZAKRPILI RUPE I OPRALI PISTU, KAKO PRIJE TAKO I POSLIJE UTRKE)!!

Znači sve ok nema nikakvih problema, samo vi radite svoj posao i organizirajte i vozite utrku ali MOLIMO VAS da obezbjedite vrećiće za smeće, i ostavite pistu i okolne površine čiste, bit će draže nama i mještanima Blagaja koji se uvijek bune (ipak je to turističko mjesto)

Unaprijed hvala

Goran AK Hercegovina
 
BHT Ovisnik
tibor987 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
ja neznam zasto sam sebi umislio da je sutra,jos sam citao i sve i umal da nisam opet ujutro poslije praxe na pistu otisao,prijatelj mi maloprije napomenu da je u slj. subotu:icon_biggrin:

Ma druze, polako, nemoj zuriti datum imam dosta radit na autu da packe popravim...ako ti treba prijevoz javi ;)

ma ja sam sa ortiješa,pa cu najvjerojatnije sam pjeske polako
 
Pozdrav kolegama staylerima, nazalost necu bit prisutan ovom takmicenju:icon_cry:, posaljite mi koju sniclu :lol::lol:
 
Početnik
golf g60 je napisao(la):
petre i ja sam kontao u subotu ako budem tu ali cini mi se da cu morati u dubrovnik ali ima on moj broj pa se javite ja ako budem kuci idem 100%.

opet komplikacije...Ne mogu doći moram u Omiš na neku svadbu u subotu..uglavnom Velimir će ti se javit kako i kad mislim da će on čak i odvozit onako čisto bzvz...

Svima želim dobar provod
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top