402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nexus je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Bertony je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Tibore ispostoj na s barem jenom, ipak si domacin. pripremi nam satorcic, rostilji i kamaru drva a mi ostalo;)

Moze.., moze.., nek Tibor pripremi sator, rostilj i drva, a mi cemo meso, paradajz, majonezu :lol::lol: , pive i ostalo..!!

Moze Tibore? ;)

Sator i Piva ce biti u svakom slucaju, makar cuskije padale, za rostilj moram vidjet jer sam svoj sprc...onaj...iskreno bio sam pijan i satr`o sam ga sa autom, sad je vise tepsija nego rostilj :D

Haj salji PM da se dogovorimo ko ljudi, ko ce sta ponjet, da dernek dole napravimo, ionako je Style dosadan za crknut, samo sjedi i loci ;)

ako je onaj sator ko i prosli put,znaci nemas sator:lol:
ponesi neki koji znamo sklopit:D

Bjezi bogte, evo sto nisam znao sklopit, nego sam popi.dio dok sam ga slozio u onaj neseser od torbice :lol:

Ma kupio sam tendu sad, moze autobus pod nju :cool:
 
Član
Mislio sam da je "402 Street Race" zaštićeno ime gosp. Dasovića i Auto kluba GT :icon_question:

Nebitno mene zanima ova utrka kartinga, molio bih više info??
 
Početnik
golf g60 je napisao(la):
kad se dolazi petre u sub ili u nedjelju da vidim i uzivo kako su sjele te bbs-ice.nedavno sam bio gore sa ekipom iz imotskog koju sam upoznao u splitu ekipa mi je zakon.dolaze li i oni s tobom?ako ja budem slobodan tada mozemo se naci i skupa gore

Ako je već glavni event u subotu onda bi došli u subotu, evo taman me nagovara Vele (onaj sa sivom IV V6) da idemo gore al da idemo od zajebancije vozit trku a meni se ne da. . . .tako da ćemo vidit još šta i kako...ugl čujemo se pa bi mogli zajedno gore ;)
 
Početnik
pensa je napisao(la):
dina je napisao(la):
Sve kao i prosle godine ;)
Prošla godina je prošla.
Daj ti nama objasni,ako nije problem,kolika je uplata i nagradni fond ili reci ako imamo negdje drugo vidjet te informacije.



50KM za Street Race
25KM za Style i DB

nagradni fond ide od uplata ucesnika..
 
Član
pensa je napisao(la):
dina je napisao(la):
Sve kao i prosle godine ;)
Prošla godina je prošla.
Daj ti nama objasni,ako nije problem,kolika je uplata i nagradni fond ili reci ako imamo negdje drugo vidjet te informacije.

Naravno da nije problem, za utrku je 50KM, za style i dB je po 25KM. Ukupan iznoz startnine u disciplini se sabere i podijeli na broj klasa i tako se odredi nagrada za prvo mjesto.
Za sva tri mjesta u klasama obezbjeđeni su pehari i nagrade, stim da je samo za prvo mjesto novčana nagrada.

Što se tiče prijava, za one koji ne znaju, počinju u 9 sati a završavaju u 11. Tada slijedi i prve nezvanične kvalifikacije, trening te kasnije zvanične kvalifikacije, razvrstavanje po klasama i konačno utrka. U međuvremenu će se početi sa takmičenjem u dB-u i Style-u.

U slobodnom vremenu, pauzama, revijlno će nastupiti takmičari koji voze karting i Mini F1. To će ujedno biti i najava za event koji slijedi u nedjelju. Vozači kartinga će sa kartinzima izmjeriti svoje vrijeme na 402m, pokušati konkurisati nekim automobilma na crti itd itd.

DobroDošli!!!

GocaS6 je napisao(la):
Mislio sam da je "402 Street Race" zaštićeno ime gosp. Dasovića i Auto kluba GT :icon_question:

Nebitno mene zanima ova utrka kartinga, molio bih više info??

Karting trka će se održati u nedjelju ispred tržnog centra OBI, koji će taj dan biti zatvoren kako bi bio osposobljen parking za trku.
Ovo je druga karting trka (od 12 planiranih) ovogodišnjeg karting kupa na kojoj mogu učestvovat takmičari od 8 do 45 godina. Svi takmičari tj. kartinzi su podijeljeni u 5 klasa u zavisnosti od jačine motora kartinga i starosti takmičara.
Klase:

IA - 60 ccm Komer (8-14 god)
IB - 60 ccm Parila (8-14 god)
II A junior - 100 ccm (12-15 god)
III A senior - 100 ccm (od 15 god)
IV - 125 ccm (od 15 god)

Uz ovo ide i utrka Mini F1 koji ujedno predstavljaju šestu klasu.

Skica staze bit će objavljena početkom naredne sedmice na www.auto.ba.
Sve ostale detaljnije informacije možete pronaći u opštem i tehničkom pravilniku za Karting Kup na http://auto.ba/new/index.php?option=com_content&view=article&id=624:pravilnici-karting-cup-2009&catid=34:bh-auto-sport&Itemid=50
 
Član
petre i ja sam kontao u subotu ako budem tu ali cini mi se da cu morati u dubrovnik ali ima on moj broj pa se javite ja ako budem kuci idem 100%.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top