350z "seljak edition"

350z "seljak edition"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne valja ti naziv teme ;) ja ocekivala nekog plastic fantatic Z-a a ono jedan prelijepi autic ;) ako imas uslove cuvaj to za sebe i sredi ga po svom ukusu, bolje nego ga prodavati...ima ih nekoliko, ali nisu bas tako cesti, a takvih auta treba ovdje vise da bude.Uglavnom, super izbor, nisam bas neki ljubitelj njih ali to ne znaci da autic nije extra.Sretno sa njim ;)
 
zvjer autic, inace sam i ja zivio u kanadi 4 godine pa se vratio vamo u ovu nasu .... inace amerikano i kanada jeftina auta naspram balkana pa i evrope a odabir je extrica...ako budem iso nazad u kanadu bit ce M3 kod mene a zasad cu da uzivam sa pugom haha...inace obozavam tuning nedo mi bog dat mi to auto i nesto para haha nebi ga prepozno hehe..poz i sretno sa radovima i obavezno bodykit nabaviiii i pneumatske amortizere da ne skrisis auto haha..pozuz

http://www.edozone.com/Nissan/350z_bodykits.html haha moro sam evo ti pogledaj ovaj naranđasti najbolji kit a 1000$ sitnica stvarno jeftino...a imaju i dodatne slike u sivoj fino stoji pravo...pozz

vidim nesto mi poznat ovaj bodykit sto sam ti spomeno ako imas para uzimaj odmah to ti je veilside bodykit isti fazon kao sa Brzi i Zestoki 3 koji su skupi inace evo ti cijene sa vailside stranice
AE070-01 Front Bumper $ 870.00
AE070-02 Side Skirts $ 735.00
AE070-03 Rear Bumper $ 860.00

a strava je bodykit jedan od definitvno naj najboljih za 350z
 
Član
Hvala, Djavolice! Malo si se kasno ukljucila, naziv teme ima svoje znacenje, pregledaj malo forum "humor" :)

Zero, meni se Veilside kitovi bas i ne svidjaju, pretjerani su mi. Ne volim nijedan ovaj front bumper sa "dugim nosom", ili onim krilom od aviona nazad :) Treba to koristiti svakodnevno, a ne da mi auto izgleda kao da je za race track stvoreno ;)
Od ovih kitova na linku koji si postao, meni se ovaj najvise svidja:
edonissan.jpg
 
Meni je vala bezze svaki,osim ako neces ici do kraja,znaci i ekstreman paint job,ekstremne felgurine,eh tek onda ekstreman body kit imas neke logike.

Ovakav Z kakav ti je sad,ja ne bi dirao,osim eto felgica,vaznije je ba ono u nosu :)
 
NekoIme je napisao(la):
Hvala, Djavolice! Malo si se kasno ukljucila, naziv teme ima svoje znacenje, pregledaj malo forum "humor" :)

Zero, meni se Veilside kitovi bas i ne svidjaju, pretjerani su mi. Ne volim nijedan ovaj front bumper sa "dugim nosom", ili onim krilom od aviona nazad :) Treba to koristiti svakodnevno, a ne da mi auto izgleda kao da je za race track stvoreno ;)
Od ovih kitova na linku koji si postao, meni se ovaj najvise svidja:
edonissan.jpg
Nisam, vidjela sam temu kad je tek postavljena ;) kazem za tebe, ako drugi vrijedjaju tvoj auto, ne daj im za pravo, barem nema razloga za ovakav auto, al u svakom slucaju, svidja mi se tvoj pristup forumu nakon takve teme.Ne sekiraj se, imala sam i ja slicno iskustvo sa Mitsu forumom, ja sam bila pod temom "bosanski cuneri", s autom na kojem je jedina izmjena bila boja :) cak mi je i auto proglaseno da nije Eclipse itd...pa tako da te savrseno razumijem :) ne valja ljudima sto sude prije nego sto ista znaju, a nemaju svi strpljenja za tudje pljuvanje (ja ga bas i nisam imala :) )
p.s. taj kit sto si izdvojio ne bi lose stajao sa kakvim finim felgama i odgovarajucom bojom :)
 
Član
Zaista odlican autic,vidjala sam par puta ovakvog i u sarajevu.Nadam se da ce te odlicno slusati,a kako i ne bi ipak je to Nissan i nema sanse da ne valja. pozz
 
Član
extra, ja kontam prodati svog C70 pa traziti Zeda, mnogo mi se svidjaju bio je jedan u Vitezu al nije bio covjek za neke kombinacije.
 
Član
ajoj najbolja kola a jos dvosjed nemoze biti bolje loze li se cure na kola meni se cini da se bacaju pod tockvove kada ga vide ugradi uff kako u tome dizu noge. ocu i ja da budem seljak kao ti sacu i ja da slusam takvu muziku da se i meni desi 350z
 
Član
veljo-p je napisao(la):
ajoj najbolja kola a jos dvosjed nemoze biti bolje loze li se cure na kola meni se cini da se bacaju pod tockvove kada ga vide ugradi uff kako u tome dizu noge. ocu i ja da budem seljak kao ti sacu i ja da slusam takvu muziku da se i meni desi 350z

dizanje nogu.. malo lose, sicevi se ne spustaju ^^
 
BHT Ovisnik
RCat je napisao(la):
veljo-p je napisao(la):
ajoj najbolja kola a jos dvosjed nemoze biti bolje loze li se cure na kola meni se cini da se bacaju pod tockvove kada ga vide ugradi uff kako u tome dizu noge. ocu i ja da budem seljak kao ti sacu i ja da slusam takvu muziku da se i meni desi 350z

dizanje nogu.. malo lose, sicevi se ne spustaju ^^

:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top