350z "seljak edition"

350z "seljak edition"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RCat je napisao(la):
veljo-p je napisao(la):
ajoj najbolja kola a jos dvosjed nemoze biti bolje loze li se cure na kola meni se cini da se bacaju pod tockvove kada ga vide ugradi uff kako u tome dizu noge. ocu i ja da budem seljak kao ti sacu i ja da slusam takvu muziku da se i meni desi 350z

dizanje nogu.. malo lose, sicevi se ne spustaju ^^

ma moze sjednes na suvozacev sic i to je to ta koja sede u ta kola ce sigurno da se potrudi. sve se moze kad ona hoce
 
Član
jooooj price sve neki jebaci cure im se same skidaju spustaju siceve itd... ccc dje su te cure sto se same skidaju kad vide kola da ih ja upoznam ccccccc
 
Pike_gti je napisao(la):
jooooj price sve neki jebaci cure im se same skidaju spustaju siceve itd... ccc dje su te cure sto se same skidaju kad vide kola da ih ja upoznam ccccccc

nije vise to nikome zanimljivo..to treba bas da bude neka zalutala..hahah:lol:

a ovaj ima zenu tako da.....:icon_smile:
 
Član
dosta je meni vise sale nego ovaj nissan je zlo nisam ja ni znao da toga ima ovde kod nas makar nisam video nijednog po banja luci a cesto gledam klipove od njega i bas mislim jesu ljudi cudni kupuju njemce italijane francuze i gluposti kao ovo sto sam ja kupio a postoji ovakvo auto. i necu vise ici na off topic :icon_exclaim:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
NekoIme je napisao(la):
BMW-GTI je napisao(la):
Zaboravio sam na ovu temu, pa jel se radi sta na Z-u ??? I imal tih felgi ???

Ipak sam se umjesto felgi odlucio za more i ljetovanje, nije on los ni ovako...zasad :)))

Ti nisi pravi tJuner :D

U pravu si! Trebao sam uzeti neki krs iz devedesetih za 5-6000 km, pa ovih 30 000 sto bi mi ostalo uloziti u nadogradnju sa 80 na 150 konja i imati nadogradjeni krs iz devedesetih vrijedan 5-6000 km :lol:
 
Član
ima u Zenici isto 350Z,narandzasti,napucan pravo,spojleri,feluge...extra auto..parkiran je cesto u Lukovom Polju pa ko je iz Zenice vjerovatno zna..lik je profa u nekoj osnovnoj skoli...ako uslikam postavicu slike..
 
Legend
sretno sa projektom, ;);) zao mi je sto sam ga bio pogresno protumacio..

NekoIme je napisao(la):
U pravu si! Trebao sam uzeti neki krs iz devedesetih za 5-6000 km, pa ovih 30 000 sto bi mi ostalo uloziti u nadogradnju sa 80 na 150 konja i imati nadogradjeni krs iz devedesetih vrijedan 5-6000 km :lol:

ovo sad ispadne kao vrijedjanje, jer bar 50% nas vozi auta stara 20tak god, takav standard sta ces.. jbg neamo svi pare da kupimo 350z
 
Član
.nOKe je napisao(la):
sretno sa projektom, ;);) zao mi je sto sam ga bio pogresno protumacio..

NekoIme je napisao(la):
U pravu si! Trebao sam uzeti neki krs iz devedesetih za 5-6000 km, pa ovih 30 000 sto bi mi ostalo uloziti u nadogradnju sa 80 na 150 konja i imati nadogradjeni krs iz devedesetih vrijedan 5-6000 km :lol:

ovo sad ispadne kao vrijedjanje, jer bar 50% nas vozi auta stara 20tak god, takav standard sta ces.. jbg neamo svi pare da kupimo 350z

vala da znas i da nije vrijedjanje sigurno ima ljudi koji kad bi sve sabrali sto su ulozili da su dosad mogli vozat nesto jace i "bolje" al to onda ne bi bio fazon
 
BHT Ovisnik
malo vrijeđanje i jeste,al ima ljudi koji su vezani za to auto i imaju pare i ljudi hoce da ga vrate u fabričko stanje,zele da imaju staro-novo,npr sa foruma 335i ima bimera koji je star 20-ak godina neznam ni ja,al je on zato ko bombona ljepsi nego iz fabrike,covjeka nesto veze uz auto moze i on prodate par tih kockica i uzei bolje ali nece:icon_smile:
 
Legend
CoL3-99 je napisao(la):
malo vrijeđanje i jeste,al ima ljudi koji su vezani za to auto i imaju pare i ljudi hoce da ga vrate u fabričko stanje,zele da imaju staro-novo,npr sa foruma 335i ima bimera koji je star 20-ak godina neznam ni ja,al je on zato ko bombona ljepsi nego iz fabrike,covjeka nesto veze uz auto moze i on prodate par tih kockica i uzei bolje ali nece:icon_smile:
pa upravo.. ima ljudi koji hoce, da imaju staro auto (koji je njima nesto drago, iz nekog razloga) i jednostavno zele ga dovest do savrsenstva.. tako to ide..

po toj logici bi i meni bolje bilo da sam odmah prodao golfa 2006 dok je bio 5milja i ovo sto sam ulozio u njega i kupio clia starog 5 godina sa 1.2 motorom i da se qrcim kako imam "novije auto nego komsija"..

nije ni u tome fazon..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top