350z "seljak edition"

350z "seljak edition"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
NekoIme je napisao(la):
Polako, Kemo, jos se navikavam na ovih 287 (tacno) KS! :)
Treba skupiti jos oko $6800 za twin turbo, pa bi dosao na nekih 450KS.
Ali za te pare mogu kupiti i RB26DETT u odlicnom stanju, samo ne znam ko bi mi ovdje mogao takav motor ugraditi.
Goga, vec sam bacio oci na ove:
http://i249.
photobucket.com/albums/gg212/BunnyZeko/user97899_pic9528_1233550218.jpg

Odlične! Pravi JDM Style;)
Liče malo na jedan model Enkei-ja..samo bolje:cool:
BTW odlična mašina...vozalo se po Tuzli i jedan kabrio dugo..nisam ga vidio neko vrijeme.
Jel bila cijena iz oglasa ilisi uspio spustiti malo?
 
Član
Astra je napisao(la):
kod nas je bio u gradu iz dijaspore,sivi sa dotz hanzo 20 i kolko vec incha,felge ko da su pravljene za njeg ..

da,da,svicarske table,cura neka vozi:D
imam negdje i slika:icon_smile:
350Z i astra bertone cabrio cini mi se,zajedno bili:cool:
fkt premocno stoje hanzo na njemu;)
 
Član
najgore su felge izabrati..
u ovoj velicini nisu ni najjeftinije, tako da se samo vise razgleda razgleda, mogle bi naletiti neke jos bolje, da se nebi kasnije kajalo i jopet..

srebrenom nebi lose ni crne sa chromiranim falcom stajale..
 
Član
ne brini, ja se nikad ne zaletim pri kupovini...imao sam 4 mjeseca za razgledanje dok sam ga cekao :)
kamo srece da i felge iz USA dobaviti mogu, tamo za $600-700 imas izbor da ti pamet stane...
 
Član
istina, i ja sam felge samo iz usa nabavljala.. tebi sreca pa ne trebas neke ateste :)
sretno uglavnom :)

a.. sa felgama se pocinje.. ako ostane Z kod tebe.. tesko da neces vise ceprkat oko njega hehehe..
welcome to tuning zone
 
Član
jos se kontam da li staviti onaj spoiler ili ne, kupio sam ga odmah uz auto, ali sad mi nekako zao busiti gepek :)
 
Super Moderator
NekoIme je napisao(la):
jos se kontam da li staviti onaj spoiler ili ne, kupio sam ga odmah uz auto, ali sad mi nekako zao busiti gepek :)

koji je spojler imal slika na temi ? da ne trazim bezveze :lol:
al kakav god ja bi bez spojlera ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
NekoIme je napisao(la):
jos se kontam da li staviti onaj spoiler ili ne, kupio sam ga odmah uz auto, ali sad mi nekako zao busiti gepek :)

koji je spojler imal slika na temi ? da ne trazim bezveze :lol:
al kakav god ja bi bez spojlera ;)

Ovakav:
So3034.jpg


A ovako bi trebao izgledati kad se lakira i postavi:
7a-1.jpg
 
Ne mogu se ne sloziti sa vladicom.Takva je linija u Z-a da mu ne stoji straznje krilo bas,sav je oblast.Isto kao sto R34 ne mogu zamisliti bez.;)
Jedino ako ima neku svrhu onda naravno postavljaj :)
 
Član
Proglasen najboljim autom za tuning... :cool: Svaka cast... Nego, koliko te izasao ako se smije znati?
 
dobar auto skroz,neka je sa srecom,i nemoj previse ga napucavat,auto je samo od sebe lijepo ;) samo neki detalji mozda jos i to je to
 
Član
Hvala drugovi!!
Sa registracijom malo ispod 36 000.
Izvana sam jedino i mislio felge i mozda taj spoiler, ostalo doradjivanje bi pod haubom bilo, a stakla su vec dosla dovoljno zatamnjena.
Ovaj mi je odlican i decentno sredjen, najsretniji cu biti ako nesto slicno postignem
user10149_pic10640_1234698180bmp.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top