22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
adams je napisao(la):
daki je napisao(la):
adi_minimalno je napisao(la):
hyehe cuj daki u organizaciji....uuuu jedva cekam da te kritikujem :D lako je naci nesto :D

:icon_twisted:

Ofiraju me djabe :) ali sto kazes, uvjek je lakse biti sa one strane tast, i pogledat sve crno, i lose detalje izdvojiti. Sutra valja obraz sacuvati.

@EDO !!! nemoj naljepnice zaboraviti :D

dje vidite bhtuning da pise bujrum svima koliko Vas ima :)

nisam nista u toku.jel se to djele-kupuje kakve naljepnice?? i sam fulao ?

Ma nije jos uvjek, ovo meni treba donjet da izljepimo fikusa :D
 
Za one koji nisu na SR danas, koji info...
Sad sam se cuo sa ekipom (10:00) sve ide po planu...20 takmicara vec proslo tehnicki pregled... kolona automobila ceka jos da se prijavi... prijave idu do 12:30 ja mislim...
 
Početnik
adi_minimalno je napisao(la):
Za one koji nisu na SR danas, koji info...
Sad sam se cuo sa ekipom (10:00) sve ide po planu...20 takmicara vec proslo tehnicki pregled... kolona automobila ceka jos da se prijavi... prijave idu do 12:30 ja mislim...


pise valjda da u 12:00h pocinju kvalifikacije


dobro da ima vozaca.. sretno svima i samo derite ;)
 
Član
vozio sam jednom u modrici,nisam tu jbga,dolazim iduce sedmice,a vozicu neki od street raceova,cisto onako adrenalina radi :)
 
Član
Super bilo, jos traje. Dobra organizacija ove god, pohvale. Kritike standardno na los razglas, na pola staze se vec nista ne cuje, pa tipicno ne znas ko pije ko placa, jel se voze kvalifikacije ili sta vec. Napredak u svakom slucaju ;)
 
Član
ja sam dosao isto oko 14:20...gledo 2 kruga kvalifikacija, i nisam osto na trci pravoj, jer mi je mrsko bilo...sunce ono ubilo...
ima slika mnostvo, pa cu postavit, cim se malo odmorim i skinem ih na racunar...
 
N

nenad

Ja se sad vratio, sunce me spalilo!!! Nije bilo lose, ja kad sam kreno kuci nesto se semafor pokvario...
 
Član
e ovako sad dosao 1vo temperatura 200 C UMRO sam sjedio na kraju u gepeku kraj pojacala ekaju dB
organizacija ok razglas na mom telefonu bolji ali ok
sta reci EXTRA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top