22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
AUTO Media Group i AUTO 4x4 CLUB organiziraju 402 STREET RACE – ŽIVINICE 2008, koji će biti održana u nedjelju, 22.06.2008. godine na aerodromu Ciljuge. U okviru ove manifestacije bit će održana trka ubrzanja na 402m, Street Style i dB Race.

Program:
Od 09:00 do 11:30 - Prijave za takmičenja
12:00 - Kvalifikacije (Street Race)
13:00 - Street Style
14:00 - Utrka (Street Race)
15:00 - dB Race
17:00 - Proglašenje pobjednika

Pravo učešća imaju svi takmičari koji se blagovremeno prijave i uplate startninu u iznosu od 50 KM (Street Race) i 25 KM (Street Style i dB Race). Uplaćene startnine idu u nagradni fond (100%).

Evo najava za trku narednog vikenda... bice ludnica 100 posto :D Pripreme uveliko teku po planu i programu... Klase po vremenima...
 
Član
Bice super ako bude lijepo vrijeme... Jel gledao tko vremensku prognozu za 22? Ma bit ce super.... Preijatelji iz susjednih gradova ako ste za da se nedjemo prije sr-a javite se ! Trebalo bi gore ici dosta raje iz TZ. Pa se vidimo... Izmedju ostalog tako bi se mogla malo raja sa BH TUNINGA bolje upoznati!
 
Član
jel istina da dosta ljudi bojkotuje AUTO Media Group radi onog u sarajevu, i da ce vecina doci tu radi druzenja da nece ucestvovati na takmicenju ?
 
Početnik
core2sa je napisao(la):
jel istina da dosta ljudi bojkotuje AUTO Media Group radi onog u sarajevu, i da ce vecina doci tu radi druzenja da nece ucestvovati na takmicenju ?


samo nek pametnjakovici bojkotuju. povode se neki kao zadnji idioti a nevide dalje od nosa. no nebitno
nek si sami naprave utrku i sve potrebno za to, i po mogucnosti izmisle 508675683276809527637 pravilnika, pravila i zabrana itd. pa nek uzivaju...
bljak
 
Početnik
pitanje oko staza na kojima se zovi. koliko znam Zivinice su pored Tuzle.

SR Zivinice i SR Tuzla dali ce biti na toj istoj stazi, ili svaka utrka posebno na svojoj?
 
Član
Koliko sam ja upucena bojkotuje SRCS a ostali su se odazvali i na SR Brcko, i to dosta njih iz sarajeva...e pa sad neznam...vidjecemo na dan trke, jer je vise sve postalo ne predvidivo :)
 
Legend
Ja cu doci da gledam, da vidim raju prije svega, i naravno kao jedan od Foto reportera bhtuning tima :) hehehe :) hehehe :)

A takmicenje jock ja. Da se nije onaj tip prevrno prijavio bi se 100 % pogotovo obzirom da su vremenske klase, ali ovako, da slupam auto od 30K radi budalastinje i neozbiljnosti nepada mi napamet. Ali druzenje zato uvjek, pa se vidimo gore.
 
Početnik
daki je napisao(la):
A takmicenje jock ja. Da se nije onaj tip prevrno prijavio bi se 100 % pogotovo obzirom da su vremenske klase, ali ovako, da slupam auto od 30K radi budalastinje i neozbiljnosti nepada mi napamet. Ali druzenje zato uvjek, pa se vidimo gore.


pa kakve veze ima taj tip sa ovom sada utrkom? nije ni ista staza, te je 402 umjesto 201.

evo ujedno mozemo odmah i upitati koliko je zaustavni put ostavljen na ovoj stazi/utrci ??
 
evo ja sam iz sarajeva i vjerovatno cu doci da gledam ...ne bi bilo lose da idemo zajedno iz sarajeva pa organizatori povorke napisite gdje i kad se vidimo pa da idemo zajedno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top