22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
TaZ MaNiA je napisao(la):
Yugo_Faca je napisao(la):
...i šta rekošmo, ko će sve biti na OMV-u, preko puta MERCATOR-a u nedelju ujutro?

Ja dolazim prije 9. A ostali kako hoce . Pa makar ja sam krenuo sa OMW-a. Mada je reklo dosta ljudi da ce doc.... Trizex mi je rekao da ce doci i jos par mojih drugova. Za to 100% znam... A docicu ranije da popijem kaficu... Pa idem dalje! Pozdrav.


Taz mania stizem i ja sa svojim cu auticem,tako da hvala ti na ponudi,nece mi trebat prevoz,nego samo da pitam jel krecete striktno u 9,mozda malo zakasnim,valja mi krenut u pola 8 ukoliko ne zelim kazne na putu do tuzle:D

uglavnom jel problem ako slucajno zakasnim koju da me sacekate,to bi bilo max 10 min,ne znam put do gore,pa da imam s kim u koloni:icon_biggrin:
 
Legend
trizex je napisao(la):
Mislim da se treba skupiti u 9, ne da se krece u 9.

:D

majkemi ovo postaje smjesno :) kako bi otisli do Osjeka :)

Prije xxx godina unazad, sjetice se smajke, dogovaranje oko polaska na street race u sarajevo trajalo je 3,5 minuta, navece sjedili u mocartu i neko je rekao u pola 7 u Mocartu, i dolazim ja onako s nevjericom u 10 do 7, kad imam sta i vidit 15 auta ispred Mocarta, bruka okupili se svi redom.

CUPE, Ovcina, Dane, Ajdin i Tala, Mrva, Davor, Struja, Eso i ja, + dosta raje koje se ne mogu ni sjetit niti sam neke i poznavao.. smajke se sjeca do Zivinica smo napravili sva moguca sranja na cesti ko divljaci kakvi. U Stuparima se izdovijm iz kolone i sacekam 2-3 auta sto su zaostala i dalje laganini :)

Vi se dogovarate kako ce te do zivnica 5 dana zadnjih,i naraju nista od toga, ili ce te zakasniti svi :D
 
Član
daki je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Mislim da se treba skupiti u 9, ne da se krece u 9.

:D

majkemi ovo postaje smjesno :) kako bi otisli do Osjeka :)

Prije xxx godina unazad, sjetice se smajke, dogovaranje oko polaska na street race u sarajevo trajalo je 3,5 minuta, navece sjedili u mocartu i neko je rekao u pola 7 u Mocartu, i dolazim ja onako s nevjericom u 10 do 7, kad imam sta i vidit 15 auta ispred Mocarta, bruka okupili se svi redom.

CUPE, Ovcina, Dane, Ajdin i Tala, Mrva, Davor, Struja, Eso i ja, + dosta raje koje se ne mogu ni sjetit niti sam neke i poznavao.. smajke se sjeca do Zivinica smo napravili sva moguca sranja na cesti ko divljaci kakvi. U Stuparima se izdovijm iz kolone i sacekam 2-3 auta sto su zaostala i dalje laganini :)

Vi se dogovarate kako ce te do zivnica 5 dana zadnjih,i naraju nista od toga, ili ce te zakasniti svi :D
PRIJE XXX - PROSLO VRIJEME - LIJEPA STARA VREMENA.
 
Član
fakat postaje smjesno... 140 postova samo oko gluposti... ustanite svi na vrijeme, krenite na vrijeme i nece bit kasnjenja... as simple as that...
 
Član
daki je napisao(la):
majkemi ovo postaje smjesno :) kako bi otisli do Osjeka :)

Isto kao sto smo otisli i u Neum. Telefonski razgovor
-Ajdine imas li para?
-Imam
-Ajmo u Neum
-Ajmo

al to je nebitno sad :) bitnije je da se ipak pokusavamo dogovoriti nesto i iskoordinisat, a nismo bas raja koja se vidja svako vece i izlazi zajedno, u tome je problem. Drugo je da se ja dog sad s celom, smajketom, tuljom itd.
 
Član
daki je napisao(la):
:D

majkemi ovo postaje smjesno :) kako bi otisli do Osjeka :)

Prije xxx godina unazad, sjetice se smajke, dogovaranje oko polaska na street race u sarajevo trajalo je 3,5 minuta, navece sjedili u mocartu i neko je rekao u pola 7 u Mocartu, i dolazim ja onako s nevjericom u 10 do 7, kad imam sta i vidit 15 auta ispred Mocarta, bruka okupili se svi redom.

CUPE, Ovcina, Dane, Ajdin i Tala, Mrva, Davor, Struja, Eso i ja, + dosta raje koje se ne mogu ni sjetit niti sam neke i poznavao.. smajke se sjeca do Zivinica smo napravili sva moguca sranja na cesti ko divljaci kakvi. U Stuparima se izdovijm iz kolone i sacekam 2-3 auta sto su zaostala i dalje laganini :)

Daki ubit ce te nostalgija :D
 
Legend
trizex je napisao(la):
Dino je napisao(la):
Daki ubit ce te nostalgija :D

Heheheheheheh, zafalit ce mu Audi :D

:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
daki je napisao(la):
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Siso jedna, nemoj tako, kupit cu ti cokoladu :)
 
Legend
trizex je napisao(la):
daki je napisao(la):
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Siso jedna, nemoj tako, kupit cu ti cokoladu :)

Fakat sam se stuzio :icon_sad:, da imalo imam sanse finansijki, sad bi ga pokusao odkupiti :icon_sad:

Ado zvao covjeka da mu proda volan, neda cojk nista sa Audija.
 
Član
Jebiga...sta ces, sam si reko da je to rupa bez dna...ja juce kako dobih pare nisam ih imao 3 sata odose opet u auto, kupio si volan...i stalno tako....
 
Član
Necu riskirat s cromulahijom, nisam je uostalom jos ni pokusao upalit :) neg nabacit felge na Tipa i lagano tamo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top