22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
quattro je napisao(la):
Haris je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Bio je kadet bi-moto vozio je kvalifikacije 13,xxx i neki mali cudni auto on je vozio oko 14,xxx. Stavicu slike kasnije malo.


taj mali cudni je westfield :D:D::D.... 1.3 motor vozi ga neki eeglez, dobar lik pravo pricali ja i faya snjim raja covjek...

aaaj 1.3 .. zar nije 3.9 v8  200 konja

do mene je . taj model ima s 3 razlicite masine .
 
Član
a vidio sam ovu kutiju pred merkatorom prije par mjeseci,engleske table.
bash kutija,ne mogu da vjerujem da se s ovim zaputio iz engleske,ja bi prije sa stojadinom neg s ovim.

ne podcjenjujem westfield kao marku auta,fancy je al totalno nesigurno i neprakticno i malo auto :)
 
N

nenad

Nemam ja vise kod sebe, jaran je nosio aparat i sliko, pa veceras kad uzmem od njega cu postaviti.
 
dajte slike i video... ja sam bio na krugu u zaluzanima pecen sam sav namazo se svim i svacim hehe...aj postavljajte to a i ja cu otvoriti temu zaluzani pa cu postaviti slicica
 
Član
vedran sember uzeo klasu 16 tepsija 15 westfild 14 klasu vozio finale 14.005 i kadet bi moto vozio 11.8 :) dovoljno''? :)
 
Član
e da i bilo je extra i extra dobro organizovano nema zamjerki staza dobra skrozz... upoznao dosta ljudi s foruma samo da je sunce za koju zisku slabije bilo pecen sam sav a osto mi otisak od majce ko u baustelca :):):)
 
Član
Sta bi sa stylingom kako idu tu pozicije,i jeli se pojavio onaj bijeli audi a3 sto ga je radio a3m
 
Evo dobio sam neke podatke sa SR.. 35 takmicara na trci, 16 na stylingu, dB preko 20 takmicara. Gledalaca :D veliki broj

Styling rezultati:
Velika vozila
Goca Jozic Mazda
Madzid XXX BMW
Mirsad Topic Gradiska Astra

mala vozila
Veko Auto 4x4 Club Felicija
Novica Gajic ugljevik
Adis XXX

Pobjednici u dB
Street A...Vedo carbon
Street B Dule Novi sad
Street C Ersan Car Audio
 
Član
Evo i ja maloprije dosao (jedva ziv), suncanica me razvalila, povracao sam i na startu i na cilju, neznam ni kako sam vozio :)..

Sto se tice organizacije odlicna je bila, svaka cast momcima, potrudili su se.

tepSIJA nam je osvojio 1 mjesto u klasi 15. Ja i on vozili u polufinalu klase 15 i ja probijem u 14 klasu, vrijeme oko 14,7 sa reakcijom. Konacno je VR proradio, jest da zadimi stazu al dobro je :):):)

Kadet bimoto je vozio 11.89 cini mi se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top