22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Daki to su bila stara dobra vremena, tad je i onaj street race u Sarajevu bio dobar a sad da ne komentarisem:)
Ja cu sutra kad budem raspoložen otici malo cisto informativno da vidim sta ima....
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
Za stayling, dina mi treba javit kome da se javim.

Daki od 8 su prijave, i ako zelis dobro mjesto za ilozbu dodzi prvi i izaberi sebi mjesto :D
a na ulazu u pistu ce ti biti Dina i vjerovatno ce te ona uputiti u ostalo ste te interesuje
 
Legend
IGY je napisao(la):
daki je napisao(la):
Za stayling, dina mi treba javit kome da se javim.

Daki od 8 su prijave, i ako zelis dobro mjesto za ilozbu dodzi prvi i izaberi sebi mjesto :D
a na ulazu u pistu ce ti biti Dina i vjerovatno ce te ona uputiti u ostalo ste te interesuje

Hehehe, al pa necu se takmiciti, trebalo bi da budem sa sudijama, tj ziri ili sta vec.
 
Legend
adi_minimalno je napisao(la):
hyehe cuj daki u organizaciji....uuuu jedva cekam da te kritikujem :D lako je naci nesto :D

:icon_twisted:

Ofiraju me djabe :) ali sto kazes, uvjek je lakse biti sa one strane tast, i pogledat sve crno, i lose detalje izdvojiti. Sutra valja obraz sacuvati.

@EDO !!! nemoj naljepnice zaboraviti :D

dje vidite bhtuning da pise bujrum svima koliko Vas ima :)
 
Član
daki je napisao(la):
adi_minimalno je napisao(la):
hyehe cuj daki u organizaciji....uuuu jedva cekam da te kritikujem :D lako je naci nesto :D

:icon_twisted:

Ofiraju me djabe :) ali sto kazes, uvjek je lakse biti sa one strane tast, i pogledat sve crno, i lose detalje izdvojiti. Sutra valja obraz sacuvati.

@EDO !!! nemoj naljepnice zaboraviti :D

dje vidite bhtuning da pise bujrum svima koliko Vas ima :)

nisam nista u toku.jel se to djele-kupuje kakve naljepnice?? i sam fulao ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top