22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
aahaha pa niko se nije pripremio za sunce,pa ljudi gdje su tende gdje su suncobrani.
bogami mi smo isli malo bolje organizovani na raceove :)
pozz ekipi i racerima,postavljajte slikice
 
N

nenad

Bio je kadet bi-moto vozio je kvalifikacije 13,xxx i neki mali cudni auto on je vozio oko 14,xxx. Stavicu slike kasnije malo.
 
Član
nenad je napisao(la):
Bio je kadet bi-moto vozio je kvalifikacije 13,xxx i neki mali cudni auto on je vozio oko 14,xxx. Stavicu slike kasnije malo.


taj mali cudni je westfield :D:D::D.... 1.3 motor vozi ga neki eeglez, dobar lik pravo pricali ja i faya snjim raja covjek...
 
Član
eddo je vjerovatno isho na dbdrag,ako mislimo na istog eddu,felicija karavan.
a vjerujem da je bilo dosta takmicara
a mozda i nije,mnogima je puno 50 maraka za prijavu vjerovatno
 
Član
ma sunce je ubilo... izgorio sam ko nikad... tako da mi se nije ostajalo do kraja... tacnije nisam imo ni snage ni volje...
 
Član
Tepso koliko sam vidio vozio bez nitra (brz momcic svejedno :) ) sunce me nije toliko smetalo jer je svo vrijeme pirkao vjetric :) Dosao ranije jer me nerviralo gledat kako auta prolijecu kraj mene a nit znam sta se desava, ko pije ko placa, ostao bih do kraja na stylingu i db-u, tamo mi je bilo odlicno, ali imao drugih obaveza
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
eddo je vjerovatno isho na dbdrag,ako mislimo na istog eddu,felicija karavan.
a vjerujem da je bilo dosta takmicara
a mozda i nije,mnogima je puno 50 maraka za prijavu vjerovatno

eddo je bio drugi u street a klasi... u finalu imo rezultat 140.4
 
Član
Haris je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Bio je kadet bi-moto vozio je kvalifikacije 13,xxx i neki mali cudni auto on je vozio oko 14,xxx. Stavicu slike kasnije malo.


taj mali cudni je westfield :D:D::D.... 1.3 motor vozi ga neki eeglez, dobar lik pravo pricali ja i faya snjim raja covjek...

aaaj 1.3 .. zar nije 3.9 v8 200 konja
 
Član
trizex je napisao(la):
Iso je fino vr, ali ako sam dobro vidio ostao je bio na kraju staze?

malo je nesto zaostao bio, al je nastavio dalje i u finalu protiv tepsije probio klasu... i tad sam i otiso...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top