206 by DDaarriioo

206 by DDaarriioo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

Koliko ce ti uzeti za lakiranje spojlera i btw bili izmjerio koliko imas praznine izmedju gume i blatobrana
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

DJ_M4rko je napisao(la):
Koliko ce ti uzeti za lakiranje spojlera i btw bili izmjerio koliko imas praznine izmedju gume i blatobrana

Lakiranje je FREE (otac ce mi farbati) nije veceras stigao, pa ce mislim sutra ako stigne obrve za farove i spijler... a ako ne zaboravim izmjerit cu... sta te interesuje naprijed ili nazad? :icon_smile:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

DJ_M4rko je napisao(la):
Naprijed me interesuje hehe ajd nemoj zaboravit :D

ovako... prenji tocak i blatobran 4cm :icon_smile:

ofarbao sam kociona klijesta i dobose, ali slike veceras, nemam sad vremena... jbg:icon_cry:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

Kao sto sam danas rekao... evo opet novih slika...

Takodjer da se pozalim...:icon_cry: neki kreten zalijepio PEUGEOT strenutnim lijepilom, pa ne mogu uklonit oznake... ostane trag...
Takodjer danas ofarbao klijesta i dobose u crveno... pa evo uspu koja slika da vidite kako izgleda...;)

24032011082-1.jpg


25032011083.jpg


25032011084.jpg


25032011085.jpg


25032011087.jpg


25032011086.jpg
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

A koji te vrag tjerao da skidaš oznake, baš mu fino stoje, ničemu ne smetaju?:icon_sad:

Nego, da li se to meni čini ili nekako maska, hauba, branik, blatobran, kao da nisu baš u liniji i fino uklopljeni, popravi to malo, odvrni, naštimaj, pa pritegni.;)
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

OggyBoy je napisao(la):
A koji te vrag tjerao da skidaš oznake, baš mu fino stoje, ničemu ne smetaju?:icon_sad:

Nego, da li se to meni čini ili nekako maska, kauba, branik, blatobran, kao da nisu baš u liniji i fino uklopljeni, popravi to malo, odvrni, naštimaj, pa pritegni.;)

a jbg meni ljepse onako...heh
ali vratio sam opet oznake...
Nisu u liniji?:icon_rolleyes: pa i ne bas :icon_cry: prije 2 tjedna sam ga ''lupio'', stigao prijatelja malo, pa mi je napukla maska... pa nisam jos nista radio... moram malo ispolirat i ustimat... :icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

Dario, auto ti je prelep nemoj dalje da izmisljas modifikacije... oznake su sa razlogom tu i bolje je sto si ih vratio, jedino ti je ostao onaj spojler i enterijer da doteras, malo je anemican :D
Ouragan felge su najbolja moguca opcija za 206icu (i one GTI sto si prodao :icon_mad:), evo i ja sam svoje zavrsio, sutra nove tromble da namontiram i planiram da ih ako Bog da provozam prema Kiseljaku.
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

deez je napisao(la):
Dario, auto ti je prelep nemoj dalje da izmisljas modifikacije... oznake su sa razlogom tu i bolje je sto si ih vratio, jedino ti je ostao onaj spojler i enterijer da doteras, malo je anemican :D
Ouragan felge su najbolja moguca opcija za 206icu (i one GTI sto si prodao :icon_mad:), evo i ja sam svoje zavrsio, sutra nove tromble da namontiram i planiram da ih ako Bog da provozam prema Kiseljaku.

nemam ja sta izmisljat... samo radim sto mi se svidja...:lol:
Po meni je predobro sve ispalo... jos ima nekih detalja za uradit...
Neku fin nastavah na auspuh, CD player original, jer ovom mom ne radi CD, mozda volan da dotjeram, iako je moj skroz malo ostacen... i tako nekih detalja...
a st ose tice spojlera, mislim da ce sljedece sedmice bit na autu...:lol:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

Zar još nisi našao oriđiđi player?

Fino ti ja kažem, cjene ih više nego neke nove playere, da ne kažem da ih cjene i preko 200KM.
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

OggyBoy je napisao(la):
Zar još nisi našao oriđiđi player?

Fino ti ja kažem, cjene ih više nego neke nove playere, da ne kažem da ih cjene i preko 200KM.

a jesam... nisi ti u toku...:lol:
neki dan mi nalete 2 spojlera u razmaku od par dana... i jedan odmah prodam DJMarku...
a ja sovj nikad ofarbat...:icon_smile:

ma ima na jednom otpadu 100KM, al nikad se nakanit da za to dadnem pare...:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

Fin pezo,bas steta ovo za znakom na gepeku,odlicne su ti felge,bas se uklapa boja klijesta i dobosa.
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

..323.. je napisao(la):
Fin pezo,bas steta ovo za znakom na gepeku,odlicne su ti felge,bas se uklapa boja klijesta i dobosa.

hvala kolega... ma cekao sam da se vrijeme popravi i da ofarbao klijesta i dobose...

jutros ofarban spojler i obrve za farove... pa se nadam da cu u ponedjeljak postavit...:lol::icon_smile:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

Napokon i slike... ja sam zadovoljan urađenim....

napokon obrve i spojler... spojelr bi trebao sutra bit na autu, a ovo je samo ''proba'' bila...:icon_smile:

27032011088.jpg


27032011089.jpg


27032011090.jpg


27032011091.jpg


27032011092.jpg


27032011093.jpg


27032011094.jpg


ovdje mi je definitvno najbolji...

27032011091.jpg

:icon_smile: :icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler

Spojler je fantasticno legao, izgleda vise nego dobro... obrvice su ti "SO kadett"... dosao si do trenutka kada vise nista ne mozes uraditi na autu a da ne ukakis... ovaj projekat je zavrsen.

Reci mi, osecas li tezinu felgi malo na papucici gasa, kako mota sada? Meni se nekako namuci kada mi je smotan volan a hocu da krenem iz mesta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top