206 by DDaarriioo

206 by DDaarriioo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: 206 by DDaarriioo---->update. :)

Evo opet neceg novog...
par dana sam trazim nove felge, i konacno nasao...
Model Equinoxe (307 facelift) 6,5J x 16, ET31
po meni super stoje na autu...

evo koja slika sa ciscenja neki dan, i par slika s novim felgama :icon_smile:

Fotografija0104.jpg


Fotografija0105.jpg


Fotografija0106.jpg


27042011177.jpg


27042011178.jpg


Fotografija0109.jpg


27042011179.jpg


27042011180.jpg


28042011181copy.jpg


28042011182.jpg


28042011183.jpg


28042011184.jpg


Fotografija0110.jpg
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update. :)

Uuuu, ove nove su opasne, nemoj da ih menjas:D I ovaj fazon sa maglenkama je super;)
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update. :)

Hvala enesss, hvala dellas...;)

mislim da nista nije pretjerano, a meni se bas svidja ovako... :icon_smile:
i daa... zaboravio sam da napomenem, jucer kupljen novi akumulator, 55 Ah, stario je bio 45Ah, ali sam uzeo od 55...:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update felge :)

ove su felge mnogo lijepe, mislim da su najljepse do sada, nemoj ih se brzo rijesit kao ovih do sada, pravo su legle
ono sto mene posebno zanima jeste ovo oko maglenki, ja sam to dugo sebi kontao uradit, ali nisam imao onaj modul pa sam odustao, koji je postupak, sta si koristio,pricaj covjece:cool::cool::cool::cool:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update felge :)

@ edo_benz, hvala ti puno...;)
@ ArminM, evo sad cu postavit sliku, shemu kojom bi ja to prikazao kako sam uradio,
@ deez, hvala brate puno...:icon_smile:

evo kolegae.. evo i slike kako sam prikacio maglenke da svjetle kad se otljuca/ zakljuca ili vrata otvore... otisao sam kod elekticara i objasnio miu sta bi volio uradit dao mi je relej koji je imao 5 zica, ali je jdnu u sredini osjekao jer mi kaze ona ne treba, e sada su na releju ove zice kao na slici pa se nadam da ce ti pomoci...Icon_wink
znaci struja za maglenke sje uzeta sa krovnog svjetla u autu.

KopijaodFotografija0102-1.jpg
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update felge

Mocne felge brate savrseno mu stoje hehe :D koje su ovo gume jel ovo eagle f1 ili ?
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update felge

valjalo bi isprobat ovu semu, samo koji je ovo relej, to je pitanje:icon_confused:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update felge

armine ja mislim da je obicni relej, samo ne znam sta je ovdje ovo peto, al koliko sam ja skontao
pin 85 - na sijalicu u unutrasnjosti (ona daje pobudu i pali/gasi)
pin 87 - izvod, plus na magenku
pin 30 - Plus sa osiguraca
pin 86 - masa

al opet Dario nek kaze jel ili nije :icon_rolleyes:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update felge

ja kad bih sebi tako spojio kad zakljucam auto ugasi mi se i unutrasnje svjetlo, znaci maglenke bi samo malo sijale, a kad otkljucam auto sijale bi sve dok ga ne upalim
pricao sam ja vec davno sa ovim svojim elektricarom, kaze mi on da to uopste nije problem napravit, kaze dodji jedan dan i rijesit cemo, ali kako to inace sa majstorima, vazda red od par auta jbg, a bas mi je ovo zanimljivo
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update felge

@ DJ_M4rko, hvala, a gume su Uniroyal rainSport 195/45/16 :icon_smile:
@ kavaz, ja se bas ne razumijem, ali mislim da je obicni relej, bila je jos jedna zica cini mi se u sredini releja, ali kaze elekticar da mi to ne treba pa ju je odjekao.

ja sam jos stavio prekidac da mogu paliti i gasiti kad mi treba ili ne treba... znaci preko njega ide. ako je ugasen, maglenke se nece paliti kad se upali krovno svjetlo.:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update felge

hajde uslikaj mesto gde si stavio taj prekidac, u 206ici nema nigde mesta za naknadnu ugradnju a ja sam kupio prednji branik sa maglenkama...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top