206 by DDaarriioo

206 by DDaarriioo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler

deez je napisao(la):
Spojler je fantasticno legao, izgleda vise nego dobro... obrvice su ti "SO kadett"... dosao si do trenutka kada vise nista ne mozes uraditi na autu a da ne ukakis... ovaj projekat je zavrsen.

Reci mi, osecas li tezinu felgi malo na papucici gasa, kako mota sada? Meni se nekako namuci kada mi je smotan volan a hocu da krenem iz mesta...

:lol: sa spojlerom sam prezadovoljan... sutra bi trebao bit postavljen...
obrve--> meni su bas cool, al o ukusima se ne raspravlja... ako nista, malo promjene ne skodi...

i ja bas danas kontam, dosao sam do ''nekog kraja'' sa dotjerivanjem.... mislim da je red da auto ide na prodaju... tako je i sa proslim bilo...:lol:

i jedna ispravka, nisam jos do kraja... trba nazad neka fina rora... na auspuh...:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler 27.03.

E jest mu spojler lego svaka mu cast....prelijepo
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler

DDaarriioo je napisao(la):
deez je napisao(la):
Spojler je fantasticno legao, izgleda vise nego dobro... obrvice su ti "SO kadett"... dosao si do trenutka kada vise nista ne mozes uraditi na autu a da ne ukakis... ovaj projekat je zavrsen.

Reci mi, osecas li tezinu felgi malo na papucici gasa, kako mota sada? Meni se nekako namuci kada mi je smotan volan a hocu da krenem iz mesta...

:lol: sa spojlerom sam prezadovoljan... sutra bi trebao bit postavljen...
obrve--> meni su bas cool, al o ukusima se ne raspravlja... ako nista, malo promjene ne skodi...

i ja bas danas kontam, dosao sam do ''nekog kraja'' sa dotjerivanjem.... mislim da je red da auto ide na prodaju... tako je i sa proslim bilo...:lol:

upravo ti o tome i govorim, secam se kako si bio sredio 306icu, saraf da si pritegao na njoj bilo bi previse... evo i ovaj dodje do kraja... znas i sam sta mislim o tvom autu... nema se sta reci vise... nego ne rece mi ti, osecas li felge na gasu?
 
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler 27.03.

deez je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
deez je napisao(la):
Spojler je fantasticno legao, izgleda vise nego dobro... obrvice su ti "SO kadett"... dosao si do trenutka kada vise nista ne mozes uraditi na autu a da ne ukakis... ovaj projekat je zavrsen.

Reci mi, osecas li tezinu felgi malo na papucici gasa, kako mota sada? Meni se nekako namuci kada mi je smotan volan a hocu da krenem iz mesta...

:lol: sa spojlerom sam prezadovoljan... sutra bi trebao bit postavljen...
obrve--> meni su bas cool, al o ukusima se ne raspravlja... ako nista, malo promjene ne skodi...

i ja bas danas kontam, dosao sam do ''nekog kraja'' sa dotjerivanjem.... mislim da je red da auto ide na prodaju... tako je i sa proslim bilo...:lol:

upravo ti o tome i govorim, secam se kako si bio sredio 306icu, saraf da si pritegao na njoj bilo bi previse... evo i ovaj dodje do kraja... znas i sam sta mislim o tvom autu... nema se sta reci vise... nego ne rece mi ti, osecas li felge na gasu?

aaa... sto se tice felgi, pa ima razlike nego sa 15kama... malo je tvrđi, a sto se tice ''gasa'' ne osjetim razliku... bas evo maloprije dosao iz grada... citav dan se vozao... izbio sebi 20KM iz đepa... ali vrijedi...:lol:

melvin je napisao(la):
E jest mu spojler lego svaka mu cast....prelijepo

hvala kolega...;) meni predobro...
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler 27.03.

odlicno je ovo,svaka cast, stvarno predobro izgleda:cool::cool:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler 27.03.

Extra sredjujes puga, samo mu fali jos ukrasni izduv i lav pravi.
 
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler 27.03.

Merrro je napisao(la):
Extra sredjujes puga, samo mu fali jos ukrasni izduv i lav pravi.

trebalo bi i to uskoro bit..:icon_smile: hvala drug..;)

evo jos koja slika...

slika osvjetljenja nogu...
28032011103.jpg


postavljanje spojlera

28032011104.jpg

28032011105.jpg


29032011114.jpg
 
RE: 206 by DDaarriioo---->obrve+ spojler 27.03.

evo jos nesto novih slika...
jedna na winter setup

Fotografija0024.jpg


i ostale sa Hondom :icon_smile:;)

Fotografija0025.jpg


Fotografija0027.jpg


Fotografija0028.jpg


toliko za sada...
ima jos par novosti, stigle SMD diode, ali slike veceras ili sutra...:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->opet honda & pug

extra pugic,a ovo hondu sam jucer vidio u kiseljaku ispred neke prodavnice ako se ne varam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top