206 by DDaarriioo

206 by DDaarriioo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

Od prilike je i mene sustigla ta racunica pri servisu podvozja, a pod uslovom da na poslu parkiram na oranici imam osecaj da cu ponoviti deo troska ovih dana. Prijatelju dellas-e lafeta je rame, oscilirajuce rame ili kako ga vec nazivamo. Skoro sam bio u servisu gde su mi se smejali kada sam rekao rame misleci na lafetu... tu sam se opekao pa sada znam :D

Nego Dario, taj spojler ti je los izbor, ako vec hoces da ga farbas nemoj u ovu srebrnu nijansu, dacu ti kod interesantne plave boje :icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

brate vozi ga iz blata, dobar spojler, nemoj ovaj prodat, ofarbaj i na auto, stoji samo tako
joj i ja moram kugle da mijenja, a ko Bog jedan ce bit jos nesto, za sad je 80km,heh
 
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

;) hvala svima... najvjerojatnije da cu postavit spojler...
a Marko drago mi je da ti se svidja spojler...:icon_smile: i drago mi je da si i ti nabavio...:icon_smile:;)
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

joooj pravis ruglo od auta... samo ga prefarbaj u plavu (indigo blue EGJ) i dalje od sebe :D
 
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

deez je napisao(la):
joooj pravis ruglo od auta... samo ga prefarbaj u plavu (indigo blue EGJ) i dalje od sebe :D

niesta se ti ne brini za moj auto...:icon_smile: kako god skontam meni valja pa i ako skontam stavit na pik.ba da se prodaje--> opet mi valja...:lol::123:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

opet se slikalo...
20032011061.jpg


pa je onda doslo pranje...:icon_smile:
23032011068.jpg


skinuta ZIMSKA OBUCA
23032011071.jpg


pa onda nove felgice, al bas kao nove..:lol::lol:
23032011069.jpg

takodjer i gume k'o nove...
23032011073.jpg


pa opet malo poziranja...
23032011074.jpg

23032011075.jpg

23032011076.jpg

23032011077.jpg


toliko za sad... mislim da ce i spojelr uskoro bit gotov...:icon_rolleyes:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

bravo majstore, po meni jedne od felgi koje najljepse stoje ovakvom autu, bas su mocne:cool:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

ArminM je napisao(la):
bravo majstore, po meni jedne od felgi koje najljepse stoje ovakvom autu, bas su mocne:cool:

Hvala najstore... imao sam ih nekad pred novu godinu ih prodao, nisam ih ni montorao na gume... i sad naletim na 2 seta istih felgi tako da su jedne na prodaju a jedne u mom vlasnistvu...:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

ove su ti legle samo tako, mislim da je to to sad, jos kad legne spojler bit ce odlicno, nemas onda nista pretjerano da petljas, vozaj, odrzavaj uredno i uzivaj:cool::cool:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

ArminM je napisao(la):
ove su ti legle samo tako, mislim da je to to sad, jos kad legne spojler bit ce odlicno, nemas onda nista pretjerano da petljas, vozaj, odrzavaj uredno i uzivaj:cool::cool:

u planu je spojler koji bi trebao sutra navecer bit ofarban... i sutra planiram odradit:
-kociona klijesta/dobose u crveno;
-uklonit oznake: PEUGEOT & 206


Takodjr da ne zaboravim... uradjeno osvjetljenje nogu kad se otvore/zatvore vrata...:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 23.03.

trebao si bacit i te slike, da vidimo kako svijetli po nogama:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top