206 by DDaarriioo

206 by DDaarriioo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: 206 by DDaarriioo-----> Honda vs Peugeot

addo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
necete vidjet od ovog dizela ispred sebe,morat cete ga iza vas da ide,nikako ispred,ucadit ce vam auta:lol::lol::cool::cool:
:lol:
Kod mene ne pusi, kao da nije benzinac! lazem samog sebe :D

:lol::lol::lol::lol: podsjecas me na Maria.. ''laze samog sebe''... :lol::lol::lol: Hoce nazor da je brzi...heh:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: 206 by DDaarriioo----->nove felge ofarbane

ovo i Cyclonke ofarbane... sutra ide montiranje i onda moram poslijepodne do Sarajeva na balansiranje...:icon_smile:
22022011787.jpg

22022011786.jpg
:lol:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->ofarbane felge

danas i felge namontirane... slikao sam ali prljav auto... pa necu te slike objavljivati... dok se auto opere... Cyiclonke extra legle...:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->ofarbane felge

felge ko nove,svaka cast, baci nam sliku da vidimo kako leze na autu
 
RE: 206 by DDaarriioo---->ofarbane felge

Evo i mene opet... malo se opet radilo...
Nedavno dobio obrve za farove za svog puga ali ih nikad nisam ofarbao, pa cu to gledat za par dana zavrsit....
Jucer kupljeni Xenon H7 8000K od kolege edo_16v :icon_smile:
moje preporuke za kolegu ;)
postavljeni xenoni i evo koja slika... ruzno vrijeme pa tako ruzne i slike...:icon_smile:

26022011822.jpg

27022011829.jpg

27022011828.jpg
28022011842.jpg

28022011841.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: 206 by DDaarriioo---->ofarbane felge

odlicno felge sijele,sviđa mi se,samo ga spustaj naprijed:cool:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->ofarbane felge

svaka cast care,i fele i xenoni legli samo tako, odlicno bgm
 
RE: 206 by DDaarriioo---->ofarbane felge

CoL3 je napisao(la):
odlicno felge sijele,sviđa mi se,samo ga spustaj naprijed:cool:

spusetn je naprijed... plave Hamman Tuning opruge.. (ne pristaj na muku ionako svugdje podom greljim...:icon_cry:
morat cu kakav lip naci za naprijed.. najradije bi od Seat Cupre R...:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: 206 by DDaarriioo---->ofarbane felge

fino stoji i od clia,dosta je auto blize podu s njom:cool:

http://img33.imageshack.us/img33/7673/37154792.jpg
 
RE: 206 by DDaarriioo---->ofarbane felge

CoL3 je napisao(la):
fino stoji i od clia,dosta je auto blize podu s njom:cool:

http://img33.imageshack.us/img33/7673/37154792.jpg

gledao sam ovo... nije mi pas po mom ukusu... volio bih naci neki malo siri... ovaj mi izgleda pokratak...:icon_rolleyes:
ovako bi nesto...:icon_rolleyes:

dsc00941t.jpg
 
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

I da se i ja ''pohvalim''.... Laksi sam za 190KM... odvukao auto na servis i promjenili mi lafetu desnu, stabilizatrore i sponu desnu, sve 190KM....:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
nema se vise nizasta ovaj mjesec...:icon_cry:
preostaje samo slikanje...;)

takodjer nabavljena 2 spojlera krovna... jedan vec prodat a drugi zadrzan na neko vrijeme pa ili cu ga prodati ili ce na farbanje i na auto...:icon_smile:

11032011019.jpg

11032011020.jpg

12032011025.jpg

12032011026.jpg

12032011027.jpg

Fotografija0018.jpg
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

Ne znam sta je lafeta, mi nemamo taj izraz? Ali su te odrali, kraj spone je oko 7e, stabilizator oko 10e...
 
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

dellas je napisao(la):
Ne znam sta je lafeta, mi nemamo taj izraz? Ali su te odrali, kraj spone je oko 7e, stabilizator oko 10e...
kod nas je lafet.... u njem dodju kugle... i kosta oko 110KM, stabilizatori oko 30KM po komadu i spona je oko nekih mozda 20KM...:icon_confused:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

Aha to je viljuska ili rame kod nas :) E to jeste skupo...jbg znam kako su osetljivi na trapu, pogotovo na nasim putevima :/
 
RE: 206 by DDaarriioo---->nove slike

dellas je napisao(la):
Aha to je viljuska ili rame kod nas :) E to jeste skupo...jbg znam kako su osetljivi na trapu, pogotovo na nasim putevima :/

EH...nadam se da necu uskoro morat mjenjat...:icon_cry: :icon_smile:

deez je napisao(la):
Od prilike je i mene sustigla ta racunica pri servisu podvozja, a pod uslovom da na poslu parkiram na oranici imam osecaj da cu ponoviti deo troska ovih dana. Prijatelju dellas-e lafeta je rame, oscilirajuce rame ili kako ga vec nazivamo. Skoro sam bio u servisu gde su mi se smejali kada sam rekao rame misleci na lafetu... tu sam se opekao pa sada znam :D

Nego Dario, taj spojler ti je los izbor, ako vec hoces da ga farbas nemoj u ovu srebrnu nijansu, dacu ti kod interesantne plave boje :icon_smile:

je li to zato da tebi prodam???:lol::lol::lol::lol:
ako budem zadrzao spojler ide u boju auta... takodjer zaboravih i obrve za farove, takodjer idu u boju auta...:icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top