206 by DDaarriioo

206 by DDaarriioo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->opet honda & pug

neka si postavio spojler masala, auto je tip top
eto vidim spominjes smd, moram i ja ubacit slike, stavio sam i ja smd:cool::cool:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->opet honda & pug

hvala svima...;)
Ubacene sve SMD sijalice... u krovno svjetlo, ispod nogu, inad tablice...:icon_smile:
stikao i flip-key... evo novih slika...;) :lol:

Fotografija0033.jpg


Fotografija0034.jpg


Fotografija0036.jpg


Fotografija0037.jpg


Fotografija0038.jpg


Fotografija0035.jpg


Fotografija0039.jpg


Fotografija0040.jpg


Fotografija0050.jpg


Fotografija0052.jpg


07042011128.jpg


Fotografija0053.jpg
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 07.04. :)

Super super , nego koliko te izasao taj flip i odakle mocni privjesak :D
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 07.04. :)

DJ_M4rko je napisao(la):
Super super , nego koliko te izasao taj flip i odakle mocni privjesak :D

hvala;)

flip me izasao cca 45KM + 5KM narezivanje kljuca... jucer ujutru stiglo i omah postavljeno sve... a mocni privjesak:icon_smile: to sam dobio do rođaka iz Austrije... on ima 307sw i meni se svidio privjesak i on mi pokloni...:lol:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 07.04. :)

pozicije su ti predobre...
bas sam nedavno razmisljao da uradim istu stvar sa svojim pozicijama, mada su kod mene H4 farovi sa rezbarenim staklom pa sumnjam da ce biti dobro...
Morao sam da skinem 16-ke, ubise mi auto...
Odlican ti je auto, odesevi me svaki put iznova... ;)
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 07.04. :)

deez je napisao(la):
pozicije su ti predobre...
bas sam nedavno razmisljao da uradim istu stvar sa svojim pozicijama, mada su kod mene H4 farovi sa rezbarenim staklom pa sumnjam da ce biti dobro...
Morao sam da skinem 16-ke, ubise mi auto...
Odlican ti je auto, odesevi me svaki put iznova... ;)

hvala deez...
otidji u auto dijelove i kupi narancaste sijalice za bocne zmigavce i ubaci u poziciju... bit se ti super- pobiljno ti govorim...:icon_smile:
kakve su ti sad felge? jesi prodao 16ke? javi na PM koliko bi bile k'o meni...:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 07.04. :)

Aaaaaaa jest lijep :icon_smile:;) Svaka cast nis pretjerano a cool i kulturno izgleda to se trazi ;)
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 07.04. :)

adi187 je napisao(la):
Aaaaaaa jest lijep :icon_smile:;) Svaka cast nis pretjerano a cool i kulturno izgleda to se trazi ;)

Hvala adi187 ;)
meni se ovako svidja... ima jos par detalja za odradit... a to je rora i aluminijske papucice...:icon_smile:
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update 07.04. :)

super ti je ispalo samo se meni recimo ne svidja onaj natpis energie na zadnjem staklu

a sto se tice oznaka slobodno skini
ono ljepilo se skida stelexom blistalom ili kako se vec zove ono za staklo i samo "ispoliras"
jest da ce ti se mozda vidjeti mala razlika u nijansi boja al to se bas i ne vidi dok se ne priblizis i ne zagledas mada na tu sivu mozda se ni to nece vidjeti

na crvenoj i crnoj se vidi
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update 07.04. :)

respo je napisao(la):
super ti je ispalo samo se meni recimo ne svidja onaj natpis energie na zadnjem staklu

a sto se tice oznaka slobodno skini
ono ljepilo se skida stelexom blistalom ili kako se vec zove ono za staklo i samo "ispoliras"
jest da ce ti se mozda vidjeti mala razlika u nijansi boja al to se bas i ne vidi dok se ne priblizis i ne zagledas mada na tu sivu mozda se ni to nece vidjeti

na crvenoj i crnoj se vidi

:icon_smile: ENERGIE je mjesto gdje radim...:icon_smile:

a necu nista radit sa oznakama... nek ih za sada ovako... pa cemo vidjeti...;) hvala na pomoci....

evo par novih slika...;)

10042011147.jpg


12042011152.jpg


14042011153.jpg


ima i jos jedna novina....:icon_smile: napravljene maglenke da svjetle kad se otljuca i kad se vrata otvore kao kod novijih auta... mislim da ce bit video...:icon_smile:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update. :)

evo i video u vezi maglenki... nisam registrovao ovaj program pa mi ima ''vodeni zig''... :icon_smile:
http://youtu.be/uS1E-NsY6g8
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update. :)

mmmm svidja mi se ovo.... hocu i jaaaaaaaaaa!
prevarili smo se pre neki dan kada smo rekli da ne moze nista vise da se uradi na tvom autu :lol:
 
RE: 206 by DDaarriioo---->update. :)

deez je napisao(la):
mmmm svidja mi se ovo.... hocu i jaaaaaaaaaa!
prevarili smo se pre neki dan kada smo rekli da ne moze nista vise da se uradi na tvom autu :lol:

druze... mozemo i tebi to odradit... nije problem... :icon_smile: jesmo se prevarili... vidis da se mozes uvijek sta uradit...:icon_smile:

evo drugi video da se bolje vidi...;)

http://youtu.be/_QCB9ZazLnY
 
Član
RE: 206 by DDaarriioo---->update. :)

Lijepo lijepo mogo si snimit video sta si spajo i kako hehe pa da i ja odradim to :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top