Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Moj neslavni projekat..

joj evo sve citam najezi se ......
bas mi je zao drug,nista nego nadajmo se da ces i ti a i nesretnik proci ok.....
s obzirom da te ne smatra krivim,ne tuzi te,on moze i svjedociti u tvoju korist ako se dogovorite,a na to sve advokata ne zaboravi......
drzi se drug bice to dobro
 
Legend
RE: Moj neslavni projekat..

Cuo sam i ja tu istu noc, reko se mi, fakat sam se sjebo, ali nisam htio da komentarisem na forumu dok nisam vidio da ti napisa, i znam da sigurno nisi brzo vozio, jer nikad i nisi nigdje proljeto, kad god sam te vidio, uvjek si laganini iso. Krivo mi je zbog svega,

Da te malo utjesim Huka je udario prosle godine zenu na magistrali izasla kod ziline praone iz taksija i fakticki ona je udarila u njga jer je bokom je udario-bocnom tranom svog auta.
Znam da je isao na sud, ali ne znam kako zavrsi, ugl. posalji mu PM da ti kaze tog advokata, znam da je rekao da je covjek super...

Zao mi je druze zbog svega, i covjeka, i tebe, nadam se da ce sve to proci OK i da neces imati previse problema.
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

Ev i ja procitah ovo jbga ljudi su nepredvidljivi .....Neko je rekao gori su penzioneri nego djeca... Pa djeca su milina za ove stare ...ev ja nema 10 min da odem do jarana da mu predam nest i izlazim iz ulice pusta me lik i vidim ja stoje u mojoj traci covjek i zena ajd rekoh nece ni proci guzva je ne mogu pretrcavati i ja da zaobidjem kad jock predamnom ovaj debil cojek oce da predje zalet nakav fata i da pretrci i sreca zakocih inace belaj rekoh pa gdje ces covjece .... AAAAA ODKUD TI U TAMO ONOJ TRACI GDJE TVOJE pa vidis rekoh da si stao nasred ceste bla bla bla poce da sere nesto.... Tako da su gori stari ovi ljudi nego djeca. Iako i dijete zna izletiti radi lopte ili nekih gluposti ali barem 50% njih pogleda lijevo desno pita nekoga mozete me prevesti preko ceste a ovi noobovi niti to gleda jos stoji s zenom jos on trci cccc

 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

Glavu gore drug nebrini nisi ni prvi ni posljednji kojem se to desilo stvarno mi je zao kolica a još vise tebe jer te savjest grize nebrini prepusti stvar advokatu i sve ce bit gut
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

proso sam tu nakon sudara bio... stvarnoj je ruzno izgledalo, al glavu gore, bice uredu... znas i sam da ti mogu samo vozacku oduzet a bez nje ces moci izdrzat neko vrijeme, ostalo ce sve abd bit ok...
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

evo prodje citav dan danas trka oko osiguranja i sve... auto sam vec poslikao i sutra mi je gotov zapisnik tako da sutra pocinje popravak... kupljena original sofer sajba u nipexu i original crni far desni od polo gti... takodjer se zahvaljujem Ćati sa foruma koji mi je pronasao par xenon sijalica 6000k i tako mi je siroko izasao u susret jer je moja sijalica polomljena.. jos jednom hvala za to... sto se tice stete od limarije ima za farbat prednju karambolku onda ispravit malo haubu i farbat sve ispeglat blatobran i ffarbat i ispeglat dvoja vrata i farbat (jedna su seta od sad druga od prije al sam uspjeo sve naplatit) stim da cu bonus dobit farbanje spojlera za gepek i farbanje lajsni i retrovizora u boju auta i farbanje nastavaka prednje i zadnje karambolke to jest nazad novog difuzera od pola gti koji stize prekosutra... sto se tice unutrasnjosti prava je koma izgrebana mi je malo pri vrhu instrument tabla al nemogu jos da znam koliko jer se od stakla nevid... nadam se da ce mi se to moc sredit jer imaju ljudi koji rade korekcije toga a i da se nesredi jbg nije to puna a zadnja sjedista su koma i tapaciruzi na vratima sve je krvavo tako da sam odlucio pocupati sve to iz auta i ogulit skroz i spuzve dubinski oprat i sve nanova pretapacirat kozom... i prijatelji su mi kupili obrve na poklon za rodjendan koji je tacno za 7 dana tak da cu i njih namontirat... ono da felge moram prodat ostaje i najvjerovatnije ce bit vracene odakle sam kupio a ja cu dobit pare al za 150 km manje... ajd nije to tako lose.... sve u svemu auto ce se sredit do kraja mjeseca i mocu vozit sve dok se ne okonca sudski postupak... savjetovo sam se sa advokatima i rekli su da kazna nece bit ni upola koliko sam zamislio... novcane nece bit nikako jer je ukinuta... zabrane ce biti ukoliko me osude krivim ali sanse su mi 50-50 i to u najgorem slucaju je 4 mj oduzimanja... uvjetne vjerovatno nece ni biti a ako bude bice nesto sitno ali uvjetno da ne ucinim isto djelo a ne bilo koje a valjda nisam takav peh da opet naletim na pjesaka... stim da sam super zadovoljan... bio sam opet kod covjeka kojeg sam udario danas je mnogo bolje vec moze i da prica bez problema i ne krivi mene vec sebe samo ga je strah operacije tacnije anestezije... nista ja cu se pobrinut da ga najbolji doktori operisu jer imam neke porodicne vezze u bolnici... bit ce opet onaj stari nakon 3 mjeseca jer ce mu toliko trajat oporavak... covjek je vjernik ne pije ne pusi i reko mi je "da ga haram pare ne interesuju i da ce mi pomoc" sto se nadam da je mislio da ce mi pomoc u mojoj odbrani... kazu mi da sudjenje ce pocet tek kad on bude zdrav jer je on kao kljucni svjedok sto znaci bice i mora i svega... do sad sam zadovoljan danas mi je konacno svanulo jer juce sam mislio da mi se zivot zavrsio... jos uvijek sam u shoku i nemogu vjerovat da mi se sve ovo izdogadjalo... po nekim me internet portalima vec osudjuju ljudi u komentarima jer je clanak izasao u novinama i na internetu al stacu ljudi su zeljni tudje krvi... ja se nadam da ce se ovo sve na dobro zavrsit drago mi je da je gospodin hajro dobar covjek i da je svjestan svoje pogreske... drago mi je da mu se zdravstveno stanje popravlja i danas je nakon sto su mu spale otekline ustanovljeno da mu se mali hematom sa mozga povukao i da je ct cisto ko suza i da mu rebra nisu slomljena vec natucena i da ce to proci za par dana... vilicu i nos ce morat operisat al to su relativno male operacije jer hrskavica nosa brzo zaraste a vilica ce se moci uklopit bez ikakvih sipki i plocica... ja sam super zadovoljan i hajro je super zadovoljan i bog nas je spasio obojicu... ljudi cuvajte sebe i svoje zivote jer zivot je dragocjen...
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

auuuuuu sta se napisahhh full report :) kome nije mrsko nek procita uglavnom je pozitivno za 360 stepeni na drugu stranu od sinoc :)
 
Legend
RE: Moj neslavni projekat..

brate
ne znam te
ali ja bih te prvi branio od dusmana
istih sam godina kao i ti, i vidim da si fakat rega momak
nazalost sve to nesto lose se desava finim momcima kao sto si ti
zelim ti sve najbolje, da se sve rijesi sto prije, i da opet mozes voziti svoje auto i da ne gubis volju za voznjom ili za dotjerivanjem svog autica :)

sretno jos jednom ;=)
pozz
 

edo

Član
RE: Moj neslavni projekat..

ne daj se!!!KLOŠARI I BESPOSLIČARI DE OSUĐUJU OD VLASTITE DOSADE...
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

e jebiga fakat mi je zao..necu govoriti da znam kako ti je jer ne znam i nadam se da niko nece saznati..mogu ti samo reci ne daj se, proci ce to sve..ne mogu ti reci kako ces proci na sudu jer i sam znas kako ce to sve izgledati.. mlad, nabrijano auto a predrasude urade svoje i znas kako ljudi odmah pomisle..moj ti je savjet da se pobrines za lika koliko mozes, ako nista obidji ga svaki drugi treci dan..on te u svemu ovome moze izvuci najvise..nek na sudu izjavi da je on kriv da nije gledao i ti si 90% oslobodjen..e poslije jedino ostaje da zivis sa mislju da si udario covjeka a to je u ovom svemu najgore..
fakat mi je zao
glavu gore i ne daj se
 

JD.

Član
RE: Moj neslavni projekat..

ja ti rekoh da si pretjerao sa tim kaznama hehe ali dobro bio si u soku pa nisi ni razmisljao

a novcane kazne nisu ukinute ne znam odkud ti to ili tome ko ti je to rekao. moze se desiti da ne dobijes novcanu kaznu ali da su ukinute, nisu.
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

.nOKe je napisao(la):
brate
ne znam te
ali ja bih te prvi branio od dusmana
istih sam godina kao i ti, i vidim da si fakat rega momak
nazalost sve to nesto lose se desava finim momcima kao sto si ti
zelim ti sve najbolje, da se sve rijesi sto prije, i da opet mozes voziti svoje auto i da ne gubis volju za voznjom ili za dotjerivanjem svog autica :)

sretno jos jednom ;=)
pozz

neznam sta da kazem fakat ti hvala na ovom komentaru... nadam se da ce sve bit ok... nije lako bilo doci sa svojim polupanim autom vratit se na mjesto nesrece a okupilo se stotinjak ljudi i bulje u tebe i govore izmedju sebe neshto i dosla baba udara mi stapom po gumi i govori ovi s crnim autima su ubice uni ubijaju... sta da covjek radi ja odma policajcu reko da sklone auto na parking sa strane da se nevidi sto su i uradili zato i nema slika na portalima i novinama... al bio mi je crnjak sto jest jest...

@JD... jbg nisam se dobro izrazio nisu ukinute novcane kazne nego ja najvjerovatnije necu dobit kaznu nikakvu a istina da sam sinoc bio pod utiskom i mislio da vise nikad necu vozit auto a da mi pred ocima neko ne iskace pred tockove...


@gongo... najvjerovatnije ce tak i bit jer covjek je meni prizno da je kriv i da nije gledo i ja sam mu obezbjedio lijecenje i sobu privatnu u bolnici s tv.om radiom i najbolji ga tim doktora nadgleda (sorry nije da se hvalim al je bitno navest tetka mi radi u bolnici pa ga je smjestila) i ponudicu da mu nadoknadim stetu nanesenu ak bude htio prihvatit kad se oporavi... jbg neznam sta drugo da radim doktor iz sarajeva ce doc da mu sredi nos i vilicu... covjek je vjernik i reko mi je da mu haram pare ne trebaju i neinteresuju ga i da mu samo pomognem ako mogu da oozdravi stoo i cinim svim silama i covjek je u meni vidio savjesnu osobu i savjesnog vozaca sto ne bjezi od problema...


ljudi ide sve na bolje i drago mi je da je ovako zavrsilo da je covjek u redu a ostalo ce bit ok lim se ispravi kazne isteknu... :)


hvala svima jos jednom... jbg ovaj mi je forum pruzio jaku utjehu tnx... :)
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

Druze super je izjava 360 stepeni od sinoc jutro je uvijek pametnije ti si kupio auto a ne ono tebe poderaces ti jos 10 auta ma i vise nije nista vrijedno sekiranja cuvaj se ti neka nije bilo mrtvih glava sve kul ja sam slicno imao samo sa motorom znam kako ti je ne daj se
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

Ajde bas mi je drago da ti je na bolje krenulo drug, samo polako sad to iscistit situaciju i uskoro ocekujem, tvoj povratak u vozacko sjedalo i nove dijelove na tvoj tutach...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top