Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Pike_gti je napisao(la):
ma ja ne sumnjam da ce mu ove felge super stojat sto sam uzeo vec :) :) sad bi ja otiso namontiro felge bez guma da prodjem krug :)

Kupi polovne, pa se provozaj dan dva i skini :)
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Da, koju dimenziju guma i trebas, nisam vidio dosad da si napisao? Da se naci polovnih u strava stanju, za relativno sitnu lovu, ponudi te svoje michelinke u zamjenu i mirna bosna. Jednom drug i ja prema srebreniku, i bezveze svratimo do vulkanizera da pripuitamo za 16" gume, izvuce frajer 2 yokohame, 2 toyo, 195/50, DOT neki 2007, gume haman pa nove, vise od 6-7mm share. Koliko para reko vise od zajebancije, kaze 200 za sve 4 :icon_eek::icon_eek:
 
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

_NeRkOoO_ je napisao(la):
nije mi jasnoo zbog cega bi sjebaoo motor s orginalnim gti lonceem???

zao sto nije gti motor...jel nekad neko cuo da bi otiso motor kad bi skino auspuh skroz? ili kad ima veliku rupu negdje na auspuhu? isto je tako i kad je prevelik presjek auspuha...mada se to nece tako brzo odrazit jer je samo lonac u pitanju...
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

trizex je napisao(la):
Da, koju dimenziju guma i trebas, nisam vidio dosad da si napisao? Da se naci polovnih u strava stanju, za relativno sitnu lovu, ponudi te svoje michelinke u zamjenu i mirna bosna. Jednom drug i ja prema srebreniku, i bezveze svratimo do vulkanizera da pripuitamo za 16" gume, izvuce frajer 2 yokohame, 2 toyo, 195/50, DOT neki 2007, gume haman pa nove, vise od 6-7mm share. Koliko para reko vise od zajebancije, kaze 200 za sve 4 :icon_eek::icon_eek:

treba mi 205/45/16 al fora je sto ja ne zelim davat 200 km za polovne jbg ako ih stavim polovne necu ih vise ni skinut... :) jbg kad sam naumio da uzmem nove uzet cu u volanu samo polako dok se malo saberem... ebes ih nek stoje felge ionako vozim na zimskim josh uvijek :) samo lagano :)
 
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

samo lagano ja sam isto to radio samo sa polom 6n2 al sam nakraju morao kupiti pravog GTI-a
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

tito_i_partija je napisao(la):
_NeRkOoO_ je napisao(la):
nije mi jasnoo zbog cega bi sjebaoo motor s orginalnim gti lonceem???

zao sto nije gti motor...jel nekad neko cuo da bi otiso motor kad bi skino auspuh skroz? ili kad ima veliku rupu negdje na auspuhu? isto je tako i kad je prevelik presjek auspuha...mada se to nece tako brzo odrazit jer je samo lonac u pitanju...

ma nek rikne ko ga jebe :p nova kola se i kupuju zbog garancije... :) kad istekne garancija ja kola mjenjam :)
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Nije mi jasno, ovo prvi put cujem. Zasto bi riknuo zbog preotvorenog auspuha? Gasovi lakse teku, backpressure je bitniji za turbaka, a ovaj Polo to nije? U cemu je fazon? Poz
 
N

nenad

RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Odlican Polo, jos kad postavis te felge...
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

pike kralju hoces kupit 205 55 16 ljetne gume presle 2-3 hilljade km,ko nove:) u volanu stoje mozes ih i pogledati oko 1000 1100 placene nove u augustu ili septembru imam negdje racune
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

e da i da citiram sebe s jednog drugog foruma di su me pitali zasto jednostavno nisam kupio gti...

jbg buraz polo gti starta od 41 pa nadalje... a i sa svojih uskoro 19 godina ja nisam trkac i vjerovatno mi nebi starci glat kupili auto od 150+ konja tako lako... sve i da sam imo lovu male su sanse da bi dobio gti-a kad ga nemogu imat mogu ga napravit sebi... a motor nece ici nikakav drugi jer motor sam digona pristojnu konjazu i sasvim lijepo ide da kucnem u drvo meni trenutno dovoljno... kad budem stariji i kad steknem vozackog iskustva i kad glava nebude usijana, onda sebi mogu kupovat sportska auta a ovako mogu samo glavu izgubit... mislim da ce se dosta ljudi slozit sa mojom razumnom teorijom jer dok si mlad divljas glupiras se a kasnije kad te to prodje i kad skontas kako je zivot dragocjen onda ces i ta sportska auta vozit normalnije i davat gas tamo gdje treba i gdje moze...
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

pametno druze.. svaka ti cast.. da vidim nekog tih godina da tako razmislja !!!!

p.s. koji je motor u polu
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Pike_gti je napisao(la):
e da i da citiram sebe s jednog drugog foruma di su me pitali zasto jednostavno nisam kupio gti...

jbg buraz polo gti starta od 41 pa nadalje...  a i sa svojih uskoro 19 godina ja nisam trkac i vjerovatno mi nebi starci glat kupili auto od 150+ konja tako lako... sve i da sam imo lovu male su sanse da bi dobio gti-a  kad ga nemogu imat mogu ga napravit sebi... a motor nece ici nikakav drugi jer motor sam digona pristojnu konjazu i sasvim lijepo ide da kucnem u drvo meni trenutno dovoljno... kad budem stariji i kad steknem vozackog iskustva i kad glava nebude usijana, onda sebi mogu kupovat sportska auta a ovako mogu samo glavu izgubit... mislim da ce se dosta ljudi slozit sa mojom razumnom teorijom jer dok si mlad divljas glupiras se a kasnije kad te to prodje i kad skontas kako je zivot dragocjen onda ces i ta sportska auta vozit normalnije i davat gas tamo gdje treba i gdje moze...


e svaja ti cast na razmisljanju.
za nekog mladjeg to je prilicno zrelo razmisljanje..samo tako nastavi
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

ok slazem se s tobom u pogledu na vozacko iskustvo i jako auto... ali isto tako vidim imas "razume poglede" na to... sta fali da kupis sebi jako auto i polako ga vozis... :-D eheheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top