Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

danas je neslavno zavrsio moj prvi tuning projekt... tako da tema moze pod lock... imao sam nezgodu danas... pjesak mi je izletio pred auto i u svim naporima nisam mogao zakocit ili izbjeci ga... mogu samo reci da sam vozio po ogranicenju, da nisam imao alkohola, da radi taxsiste nisam mogao vidjeti neopreznog pjesaka, da sam ga stavio u auto i sam odvezao u bolnicu, da mi je auto na tehnickom bilo ispravno, da se ne smatram krivim iako to po zakonu jesam... dusa me moja boli za covjekom koji je i sam priznao da nije gledo i da je on kriv.... konstatovane su mu teze tjelesne povrede nosa i vilice, i 2 rebra slomljena tako da ce ici protiv mene krivicna prijava kantonalnom sudu po sluzbenoj duznosti... imam dosta olaksavajucih okolnosti izmedju ostalog i da me unesrecenik ne smatra krivim... auto je razbijeno polijepo... otiso mi je desni crni far, karambolka, maska gti, sofer sajba, desni blatobran desna vrata ulupljena, hauba i iznutra svi tapacirunzi i sve je u helac otislo jer sam unesrecenika prevukao u bolnicu odma... ljudi kako je to sve strasno izgledalo opisat vam nemogu... dao bi ruku da se nista nije dogodilo kazu moze se svakom ovo desit od danas al sto bas meni... u najgorem slucaju da me osude da sam 100% kriv dobijam novcanu kaznu, 6 mjeci zatvora uslovno na 2 godine i 6 mjeseci oduzimanja vozacke dozvole... vozilo je kasko osigurano tako da ce kasko sanirati stetu kao i isplatiti unesrecenika... na meni je da nadjem dobrog advokata i nadam se najbolje.... bratski vam govorim da nisam jurco i da nisam imo ama bas nikakve sanse da izbjegnem... volio bi da se nije desilo... dao bi ruku da danas nisam prosao tuda... :(:(:(:(:( ljudi sta da vam kazem sem cuvajte se danas je doslo vrjeme kad ti zivot visi na kanapi...
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

sranje...zao mi je sto ti se to desilo,to je nesh najgore sto se moze desiti vozacu...pjesaka neopreznih na svakom koraku,hodaju uz ivicu trotoara,pretrcavaju...u zadnje vrijeme mi se cini da su gori stariji od djece osnovna skola i to...nadam se da ce se taj covjek brzo oporaviti,a i ti isto od prezivljenih trauma....a auto,auto ce se napravit jebes auto,ionako je to samo kocka lima koju mnogi od nas vole...
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

covjek je iz teocaka nije iz tz i ima 42 godine... izasao mi je na cestu ledjima okrenut prema meni i ja sam nagazio na kocnicu nisam imao sanse nikakve... udario sam ga skoro pa punom brzinom od oko 45 kmh kolko sam se kretao... covjece sranje tesko... ja jos uvijek sebi nisam doso... nadam se da ce se covjek oporavit zao mi ga je toliko da vam to nemogu opisat... vjerujte mi ja ni kriv ni duzan slupam auto unakazim covjeka izgubim vozacku na polijepo i ne osjecam ljutnju prema tom covjeku iako znam da je on kriv iako je priznao krivicu ja ga sazaljevam i zelim mu brz oporavak i da on meni na noge ustane bolji neg sto je bio...
 

JD.

Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

steta bas...

jebga tako je to kod nas i kad nisi kriv, kriv si, dobar nam zakon.


a ne brini, u zatvor neces, i da hoces nemaju te gdje smjestiti, serijske ubice hodaju a ne neko ko je udario pjesaka koji je usput skrivio udes ;)
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Vidio jutros jos i cuo sta je bilo, al nisam bas smatrao prikladnim da pisem ista po forumu, tvoja stvar. Stvarno mi te zao, mogu misliti kako ti je, a i tom jadnicku. Ja kad dijete vidim kraj ulice da se igra, odma hoce nesto da mi bude, po kocnici i u kontra traku bjezim, mislec bas o takvoj "nedajboze" situaciji.
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Druze sta da ti kazem, pjesak nek se oporavi iako je nepazljiv i glup ispao, nadam se da se nece otresti sve na tebe, a za auto lako, jos ako je kasko, sve se da srediti...
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

citavo vrijeme od kad sam polozio nikad se nisam bojo niceg sem pjesaka... naprosto sam fobiju imo jer svjet je blentav... kontam kako god da se slupam u autu sam imam sanse a i taj neko drugi ima vece sanse air bagovi tehnike cuda... al pjesaka mozes skinut sa 20 na sat da on udari glavom i na mjestu mrtav i ti kriv niko drugi.. robija... uvijek sam se bojo ko da sam znao da cu ja tako zavrsit... bez vozacke ostajem najmanje 6 mj... toliko o moru ove godine i vozikanja ljeti... felge moram prodat da bi platio advokata a auto manje vishe i nije mi bitno... ogadilo mi se... nazad cu vidjet da komplet nova sjedista uzmem ak ne to onda cu ogulit sve ove tapacirunge i na nova uradit... i sredit sve od limarije do stakala i onda ide na dugi san od 6 mj a ja cu ga svake subote prati i glancati i paliti u garazi brojeci dane do isteka zabrane... tuzno... dodje mi da placem...
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

isplaci se... nemas kome da glumish nekog jakog momka, heroja.. placi ako ti se place pusti suze

i poslije.. ces vidjeti, da se lim da srediti ili novo nabaviti ili ili..
i tad ces shvatiti u kakvoj ludoj sreci si ipak.. jer covjek je ziv.
rebra zacijele, nos se ispravi al on je ziv..
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

nish ljudi hvala vam na rjecima podrske mnogo mi znace s obzirom da me svi citav dan osudjuju krenuvsi od rodbine pa nadalje iako je mami i sam covjek reko da je on kriv ona i dalje mene krivi... al ajde proce... idem se probat odmorit malo jer citav dan sam u shoku ovo je za mene nesto sto ni u snovima nebi mogo zamislit... sa svojih za 7 dana tacno 19 godina nije lijepo prezivit... sliku unesrecenog na licu mjesta nikad necu moc izbit iz glave... ljudi hvala jos jednom na podrsci nemate pojma kolko mi je tesko jer ipak sam ja djete sta je 19 godina naspram citavog zivota... samo da ne izgubim volju za voznjom i da me strah ne pojede... samo da sve osvane kako treba... ljudi cuvajte se svega ce bit samo nas nece...
 
N

nenad

RE: Moj neslavni projekat..

Jebiga, sta ces, mogu zamislit kako ti je zajebano sad, al nek taj covjek bude dobro, u sto ne sumnjam jer nos i 2 rebra ce brzo zarasti, a kazne i ta sranja... to nije ni vazno. Nisi jurco ni pravio se lud pa udario nekog, vec ti je lik izletio i to je to.
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

Stvarno mi je zao sto ti se to desilo! Ali opet imas srece pa je covjek ziv, je.. vozacku i auto! Sad je to najmanji problem! Najgore je to sto ce tebe kroz citav zivot to proganjati jer ipak si mlad! Ali ne daj se, ipak ce to sve dobro biti, jebo more! A mene je isto tih pjesaka strah i poprilicno sam oprezan a pogotovo kad su djeca u pitanju! I ne daj Boze nikom da se desi ovo sto se desilo tebi!
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

addo je napisao(la):
Stvarno mi je zao sto ti se to desilo! Ali opet imas srece pa je covjek ziv, je.. vozacku i auto! Sad je to najmanji problem! Najgore je to sto ce tebe kroz citav zivot to proganjati jer ipak si mlad! Ali ne daj se, ipak ce to sve dobro biti, jebo more! A mene je isto tih pjesaka strah i poprilicno sam oprezan a pogotovo kad su djeca u pitanju! I ne daj Boze nikom da se desi ovo sto se desilo tebi!

Potpis...

Buraz drzi se, znam kako ti je za auto par puta sam havariso auta al hvala bogu nista ni meni ni ostalima nije bilo...
Vazno je da je tebi savjest cista da znas da nisi glumio hajvana, jurco, bio pian, napusen ili tako nesto a bit ce i auta i vozacke proci ce 6mj. ko dlan o dlan, ne brini neces ni u zatvor dobis neku uslovnu i to je to josh ako on posvjedoci da nisi kriv... ne brini glavu gore i polahko, svi smo uz tebe ako sta zatreba...
Pozzz....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top