Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

evo jbg napredak je velik auto je opet u pookretu i mojim rukama... u minusu sam za oko 1000 km taman one nesretne felge koje sam morao vratit... al bice felgi jbg bice svega samo nas nece biti...
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

Pike_gti je napisao(la):
evo jbg napredak je velik auto je opet u pookretu i mojim rukama... u minusu sam za oko 1000 km taman one nesretne felge koje sam morao vratit... al bice felgi jbg bice svega samo nas nece biti...

upravo tako drug zar si toliko u minusu jbt cuj 1000km pa to nije malo jbt
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

oko 1000 sam u minusu a steta je bila 5500 maraka... a u minus sam toliko jer sam morao platit osiguranju ucesce u steti, zatim dva puta ciscenje auta pa xenon sijalice itd itd uglavnom shit...
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

Pike_gti je napisao(la):
oko 1000 sam u minusu a steta je bila 5500 maraka... a u minus sam toliko jer sam morao platit osiguranju ucesce u steti, zatim dva puta ciscenje auta pa xenon sijalice itd itd uglavnom shit...

a ti boga dobro si izgorio novaca al sve u svemu ides dalje pa pomalo drug u nastavku :)
 
Legend
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

samo tako naprijed druze,drago mi je da to sve ide na bolje ;)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

evo izmajmunisoo sam neshto za jedne polovne ko u regia iste 16-ke samo jos da se skrpim para i za njih vjeruj da marke nemam u dzepu...
 
Legend
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

pike samo lagano
ja sam ti onda odmah rekao da nece biti crno bas kako si ti mislio
hbga mi ljudi uvijek mislimo na ono najgore, takva nam cud.. al et meni je iskreno pravo drago da si ti presao preko svega i da jos uvijek imas volje i zelje da vozis svog ljubimca

sad nek ti je sa srecom ubuduce hehe :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

A u PM ...Citam i jeza me uvati...Jebiga drug, takva je sudbina, za nekoh ohola i zla, a za nekog pak nesto bolja! Sta reci nego cuvaj se i budi jak!
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

Pike svaka cast, nek si nam se iscupao iz bedare i ti i polo "wannabee" GTI :)

Samo naprijed drug, ima ovaj Polo da rula ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top