Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Pike_gti je napisao(la):
eto ga sad su slike ok... obavjestavacu vas i dalje o nastavku radova... planiram do pocetka ljeta sve zavrsit... koce me ove gume jbg imam jedne michelinke nove ganc za prodat... kad bi njih prodo uzeo bi gume za nove felge... :(

koja dimenzija michelinki? kolko para?
ovaj ce ti auspuh sjebat motor, al ajd ne planiras s njim prec 200 000 garant...neznam kolko si ga platio ali ako je preko 150eura (ako je samo lonac) mogo si uzet neki predvidjen za taj motor, sa sigurno boljim zvukom (vjrovatno na to ciljas :lol:)...
 

JD.

Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

super ces ti njega urediti samo bi ja stavio 17"ke na njega.
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

jbg nećko sam se oko 17-ski all ipak sam odusto... moro bi vozit na gumama 205 40 17 sto je ipak malo previse za nase ceste... ipak po sa je to kud i kamo bolje nego u tz a s obzirom da prelazim puno km i da volim da se vozam mislim da bi mi sa 17 bila patnja... al i 16-ke su dovoljne bar ja tako mislim na 205 45 16... sto se tice spustanja planiro sam ga zakucat u pod al bukvalno al racunam da idem s malim profilom guma i da je sad visok ko koza tak da ce mu sa tim oprugama bit taman po meni... ako se sjecate kod davora je fabia bila sa oprugama 60/40 i 16-kama... mislim da auspuh nema nikakvo stetno djelovanje na motor... sto se tice zvuka on taman rezi onoliko koliko sam ja zelio... da je vishe nebi mi se svidjalo :) tak da nisam ciljao na neki zvuk nego sam ciljao tacno ono sto sam dobio... i recemo da nisam puno platio auspuh... sto se tice motora jest poslab al opet sam ga naturpijo da ide brze od golfova tdi onih od 90 ks tak da je to dovoljno za nekog ko se nemisli ttrkat... svi bi mi volili vozit sestake il slicno al jbg treba se protezat kolko se mozes pokrit... a michelinke 165 70 14 ganc nove dosle meni na autu i ja ih odma skinuo stavio zimske na kojim i sad vozim pa ak nekom treba dacu mu pravo pravo pravo jeftino i povoljno :) ett to je sve za sad... danas bio u nipexu uplatio neke djelove pa slike u cetvrtak ako bog da :)
 

JD.

Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

ako ga spustis toliko onda ce i na 16kama super da izgleda, mislio sam da ne planiras uopste spustanje pa sam ti zato rekao da bi bile 17 bolje ;)
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

JD. je napisao(la):
ako ga spustis toliko onda ce i na 16kama super da izgleda, mislio sam da ne planiras uopste spustanje pa sam ti zato rekao da bi bile 17 bolje ;)

nou nou do poda :) a za sljedecu sezonu planiram neke gewinde il nesh al sad za ovu sezonu tesko da sse mogu protegnut vishe od opruga :)
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

lijepo pravo,samo ko sto neko rece papričicu skini,dovoljno je gti :)
hajd kad postavis felge obavezno slikice
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

a vidi kako mu fino stoje crne felge:

brands.jpg
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

ma ja ne sumnjam da ce mu ove felge super stojat sto sam uzeo vec :) :) sad bi ja otiso namontiro felge bez guma da prodjem krug :)
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

znam kako ti je Pike.. i moje felge su stigle a josh nisu montirane.. maloprije sam ih naslonila na auto da vidim kako ce izgledati *lol* a jesmo luckasti sto se toga tice.. :)
 
Član
RE: Ovo je ko biva moj projekat :)

Ja nabio barem prednje da oci parim, zadnje ne mogu bez distancera :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top