Vw Polo Tuzla

Vw Polo Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Moj neslavni projekat..

E druze zao mi je sto ti se to desilo...jbg svako ima svoj peh..takva nam je sudbina:( nadam se da ce se cikica brzo oporavit i da ce bit ok a sto se tice auta jbg bice kola nesikiraj se vazno je da je samo glava citava i da je sve onako kako je najbolje...a tog tvog osjecaja od sinoc se dobro sjecam jer sam imo istu scenu i to cak nisam imo ni polozeno al sam proso mnogo mnogo bolje i ja i dijete koje je trcalo po parkingu....pozdrav i puno srece u tvom projektu nek ti opet bude slavan digni glavu i hajde dalje...
 

edo

Član
RE: Moj neslavni projekat..

nije važno koliko duboko padneš,već koliko se brzo izvadiš!!!
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

Druze drago mi je pravo sto se sve okrenulo i da je tebi lahnulo, sada mozes sve gledat sa barem malo vedrije strane... Po tebi se vidi da nisi neki hajvan st samo tjera svoje cini mi se da si rega momak i razum kod tebe preovladava sto ti je dobra osobina...
Moj svjet ti je da dignes glavu i samo naprijed, cista dusa i savjest ce te voditi do pravog cilja Pozzz...
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

Kralju zao mi je pravo.Al stas moze se svakom desit,ne daj boze gore.Kod nas je nedavno slićno bilo samo gore,komšija udario dijete od sedam - osam godina i na licu mijesta mrtva,nije brzo vozio,na nekih 20 km/h je udario.Zamisli kako je to.a jebo lim,to se brzo završi,glava je najbitnija
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

danas citam avaz i procitam pise valjda tvoj slucaj momak 19 godina polo pjesak odvezli ga u bolnicu
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

bez sekiracije...nishta ne mozhesh promijenit', a obzirom da je chovjek dobro, a ni tebi nishta nije to ti je za 6 mjeseci samo ruzhna uspomena.
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

jap to sam ja iz avaza... jbg nije mi jos 19 tek u ponedjeljak 14-og... super poklon jbg... bio sam opet kod covjeka otoci su spali i usto je na noge malo da proseta po sabi par koraka sto je dobrro sad ceka operaciju... moze pricat i reko mi je da se ne brinem da je on uredu i da se ne zamaram da dolazim i zahvalio se i reko da sam savjestan i govori doktoru vidi momka udario me odma u kola na gradinu i opet je ovdje samnom kaze doktor svaka cast savjestan covjek i savjestan vozac... dobro je da kucnem u drvo svaki dan je sve bolje... ljudi tnx svima na lijepim rijecima...
 
Član
RE: Moj neslavni projekat..

jel ovo smaja s motorinom doso na uvidjaj heheh,
dobro je da je sve ok sa covjekom,a ti nastavi sa projektom gdje si stao.u svakom slucaju dogadjaj ce uticati na psihu,al proci ce i to vremenom.
pozz
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

evo malo da nastavim projekat... auto je popravljeno skroz cekam da mi dodju jos neke djidje midje iz nipexa.... a do tad evo malo slikica slupanog auta i kako je popravljen :)





promjenjeni su: hauba blatobran sajba far maska te staklo retrovizora dok su vrata samo ispravljena i pofarbana kao i karambolka te a stub... :) auto je dubinski ocisceno 2 puta i sad planiram josh kozu da uradim... folije sam skinuo skroz i radicu nove u lumaru al na cjelo auto i uzet cu one najblaze tako da... :) evo malo slike...


opran voskom :)







 
N

nenad

RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

Odlican, bolji nego prije ;) Vidis da se ne isplati nervirat
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

fino pravo,sta je sa felgica druze?
pazario sam hastal u salonu :)
 
Član
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

heh :D dobar je ide polako projekat... svaki dan treba da mi stigne nastavak za zadnju karambolku u koju ce lijepo uklopit ovaj ausph i dice se jos vise... poslje toga ima jos da ofarbam sve te nastavke u boju auta i retrovizore lajsne i one oko maglenki letvice... nakon toga jos pragovi gti i kad se skupe nove pare za felge :) za pocetak imam u planu jedne dobre petokrake polovne s gumama 205 45 16... samo polako bez hice... :)
 
RE: Vw Polo Tuzla (Update after crash )

legendo samo polako zivot ide dalje moglo je se svakom desit i puno srece u daljnjem radu na polu :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top