auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

Početnik
mali_cviko je napisao(la):
ako ćemo već sportske verzije uzimat...
ovo je znači cestovna verzija, nije neki koncept ili reli auto...

mogul ti dat jedan minus, ionako admini to obrisu, ba, cejf mi :D
 
Član
e jebote divio sam se kako je prvih 5 stranica bilo civilizovano, svako iznese svoje misljenje i to je to, onda dodjem par sati poslije i vidim sta ste sve nasrali......iduci koji zapocne svadju radi necijeg LICNOG iskustva i slicnog dobija pedalu na 24h, onaj poslije njega na 48h, uvidjate sablon? :D

@golf tz i cviko , golf postajes mnogo naporan s ponavljanjem kao papagaj, a ti cviko si jos gori pa se primas u raspravu bas kao malo dijete, 'oladite i jedan i drugi, bezveze se prepirete

@oggy, dobar si lik, al' ne provociraj, a JA sam obrisao ona 2 minusa jucer jer ste ih dali momku jer vam se ne svidja njegovo misljenje, necemo se tako igrati....
 
ma nije mi cilj bio rasprava ovolika...al ne mogu da prešutim...
a reagovo sam kao dijete, jer sam se moro spustit na nivo dijeta :)
poz
 
Član
za iste pare, isto godiste:

fiat:
http://www.gebrauchtwagen.at/detailansicht.php?id_fahrzeug=1008285

vw:
http://www.gebrauchtwagen.at/detailansicht.php?id_fahrzeug=1308723

PROSUDITE SAMI, objektivno, bez predrasuda:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Samo sto ti taj Passat nije nov i nije dizel. Nemoj me pogresno shvatiti i meni je CC bolji, ali nadji 2.0TDI do 100km da ima predjenih i da je godiste kao Croma...
 
Član
passat-1.jpg


meni najmrži na cesti, vječno, režu crtu, čade, u fazi raspdanja, farovi i stopke ne rade, ili ako rade previše uderaju u oči i sl. sranja... al dobro oprostit mu ipak je staro auto...

a ostatak, fijati, par starijih volvo-a, možda i poneki hyundai... (ovo većinom radi izgleda)


i da zamal zaboravih, mercedes okonja...

olensoner je napisao(la):
Samo sto ti taj Passat nije nov i nije dizel. Nemoj me pogresno shvatiti i meni je CC bolji, ali nadji 2.0TDI do 100km da ima predjenih i da je godiste kao Croma...

gledaj ovako, imaš tih 25K eurića, šta bi uzeo ?
 
Zaboravio sam da ne volim kad mi izleti Hyundai Pony ili stari Accent na slovenskim tablama, obavezno sa naljepnicama vatre, kupljen za 150 eura, a vozi neki nas drkadzija nalozeni kao da je na Nordschleife...
@Salle, uzeo bih CC, to je bez daljnjeg, ali kazem samo da ovaj nije dobru usporedbu izvrsio.
 
Član
@harach

objektivno, uporedjujes babe i zabe i samo stvaras podlogu za dalje prepirke

subjektivno, cc je furka :D
 
passat ''pijacar'', audi 80,opel kadet (kocka,suza) modeli sa onim ''nidje veze'' ovjesom...gledano iz kanala :D zaboravih eskorta,trap mu kao kod yuge balans -stanga i dvije lafete
 

187

Član
mrzim ferrarija,lamborghini-a,maserati,bentley-a i ostala ova mocna auta

Razlog: nemam para da ih kupim :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
zanimljivo... najvise o nekim vozilima znaju oni koji in nikada nisu posjednovali, provozali i sl....
ono vidjeli na slici ili u gradu i vec znaju vise od onih koji ih voze :D

daj ba jeste deca :DD
 
Član
Par reci o golfu 2 dizel...Ja za te pare za koje bih vozio "dobrog" golfa 2 dizel,vozim auto(korejsko djubre) sa 2.0 motorom,10god.mladji, sa koznim sedistima, digitalnom klimom,esp-om i slicnim stvarima,zavalim se u kozu,podesim temperaturu i krstarim po putu...vozaci golfa sede u sedistu od kog je udobnija klupa u parku i uzivaju u carima 1.6dizela. Dok je takvih ja cu voziti "krseve" za male pare.;)
 
zaboravio si napisat, da se uz to još i sigurnije voziš...jer kolko god to bilo "korejsko smeće" ima sigurno bar vozačev zračni jastuk i bar 2 zvjezdice na testu...dok golf nema ni pola...
 
Član
mali_cviko je napisao(la):
zaboravio si napisat, da se uz to još i sigurnije voziš...jer kolko god to bilo "korejsko smeće" ima sigurno bar vozačev zračni jastuk i bar 2 zvjezdice na testu...dok golf nema ni pola...

dual air bag, abs, esp...mislim da je dovoljno. A golfa sam imao pa znam,doduse ne dizel,ali je on jos gori.
 
Top