auta koja nevolite i razlog

auta koja nevolite i razlog

Početnik
badzo je napisao(la):
Po meni skoda je dno dna.(prije bi korejca nekog uzeo)
Chevrloet mrzak skroz

badzo je napisao(la):
Po meni skoda je dno dna.(prije bi korejca nekog uzeo)
chevrolet mrzak skroz



badzo je napisao(la):
Evo zanima me vasa misljenja koja auta nevolite i nebi nikad bila u vasem vlasnistu.






eto vidis,,,sad ce doc neko ko ima skodu i vas dvojica cete se svadjat,,zato temu treba maknut ;)
 
Član
lowered_car je napisao(la):
badzo je napisao(la):
Po meni skoda je dno dna.(prije bi korejca nekog uzeo)
Chevrloet mrzak skroz

badzo je napisao(la):
Po meni skoda je dno dna.(prije bi korejca nekog uzeo)
chevrolet mrzak skroz



badzo je napisao(la):
Evo zanima me vasa misljenja koja auta nevolite i nebi nikad bila u vasem vlasnistu.






eto vidis,,,sad ce doc neko ko ima skodu i vas dvojica cete se svadjat,,zato temu treba maknut ;)



Svatko ima svoje misljenje.Ja samo svoje iskazujem sta me briga tko sta ima.
Znam da je svima mrsko auto passat lubenicar.hahaha
 
bila je jednom ova tema davno. a na prvom mjestu je golf II, nevolim ga ocima vidjet. 98% vozaca golfa misli da imaju najbolje i najbrze auto na svjetu, to neka preticanja, izlijetanja iz sporednih ulica, gdje niko ne pretice oni preticu, il vozi prebrzo ili gusi saobracaj kod golfa nema trece. toliko mrzim kad ga vidim da nema rijeci da to opisem. pa neki pokusaji tjuninga al to sve zavrsi na par skorpiona polijepljenih po kolima, i cd okacen na srednji retrovizor. eto to je ukratko, nadam se da se niko nece uvrjedit i ako ima neki normalan vozac golfa drago mi je da ima i takvih, ali ja jos nijednog nisam vidio

" Pa zar nam možete ukinuti spoznaju da Golf „dvojka“ 1986.godište, TDI crveno, ne vrijedi 6 hiljada maraka nego 100 eura ? A još intercooler ! " - Kenan Alagic, http://www.uskportal.ba/index.php?stream=intervju&vid=121


PS. pa ovde bi bile svadje, il tema auta koja mrzimo jer bi doso neko ko ima to auto pa bi se uvrjedio, ili auta koja volimo sto bi zavrsilo na prepucavanju jel bolji audi ili bmw, pa bi onda neko pito "A jel iko od vas sjeo i u jedan od tih?" i tako svaka rasprava/poredjenje zavrsi
 
Član
Protivnik sam citave vw grupacije.Nitko mi nije miljenik iz njihove grupacije.Steta sto je nas narod malo zatupljen pa u nista nevjeruje osim u golfa.
 
Član
nevolim VW mada je u porodici ;) jednostavno auto mi je dno dna, poceo sam ga vozati svaki dan i po svemu mi se auto zgadilo, moj fiat duplo DUPLO jeftiniji i po "SVEMU" po pricama kojekakvim 100x gore auto ALI vala po iskustvu se treba porediti i ne blatiti nesto sto niste vozili nego ste culi stare price od nekih koji nisu auto neko nikad ni probali.. eto vozim oba auta i VW veliki MINUS a FIAT veliki PLUS ;) ;) ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
nevolim VW mada je u porodici ;) jednostavno auto mi je dno dna, poceo sam ga vozati svaki dan i po svemu mi se auto zgadilo, moj fiat duplo DUPLO jeftiniji i po "SVEMU" po pricama kojekakvim 100x gore auto ALI vala po iskustvu se treba porediti i ne blatiti nesto sto niste vozili nego ste culi stare price od nekih koji nisu auto neko nikad ni probali.. eto vozim oba auta i VW veliki MINUS a FIAT veliki PLUS ;) ;) ;)

potpis, uze mi rijeci iz usta :cool::cool:
 
Top